TeknolojininBağlantı

"Beeline" den "Beeline" para çevirmek için nasıl tüm yolları öğrenin

parasız vadede dengesi üzerinde önemli konuşma tamamlanmaz? Orada acil bir çağrı yapmak için bir ihtiyaç olduğunu, ancak hesabınızı güncellemek için terminale gitmek için zaman yok mu? Yeni bir SIM kartı satın ve eski sayılar çevirmek istediğiniz parayı kalır? Bu durumlar herkese tanıdık. Kolayca yapabilirsiniz sorunları çözmek için, mobil operatör "Beeline" ise. Bir abonenin iyi arkadaş vardır ve onlar "Beeline" den "Beeline" para üzerinden atmak için biliyorum.

Mobil çeviri. Ön şartlar

Bu nedir? hizmet "Mobil transferi" başka bir telefon hesabınızdan para transferi acilen "Beeline" iletişim aboneleri sağlar. Bu yöntem alıcı dolaşım olsa bile, herhangi bir zamanda kullanılabilir.

hizmetini kullanma hiçbir ek telefon ayarlarını gerektirir. Ama önce bazı önemli noktalar "Beeline" nde "Beeline" para çevirmek, dikkate almak gereklidir. Örneğin, gönderen ihtiyaçlarının ilk çevirinin komisyonu önünde en az 150 ruble hizmetlerine harcamak için zaman var. Her başarılı çekilmesi için ücret - 5 ruble. Bu miktar transferinden sonra bir gün içinde gönderenin hesabınızdan tahsil edilir. çıkış anlamına gelir, burada abone dengesi hakkında işlemi tamamlandıktan sonra, kalıntı, 60 ruble daha az olmalıdır. Bir kişinin cümle "Vekil Ödeme" veya "Avtoplatezh" aktif ise, hesaptaki denge miktarı bu hizmetlerin sağlanması için koşullarında belirtilenden daha az olmamalıdır. 300 ruble geçmemelidir gün geri para miktarı sırasında ise bir kez aktarımı limit, 150'den ruble ve en az 10 ruble değildir. en az 2 dakika iki transferleri arasındaki zaman aralığı.

gündüzleri Alıcı 3000 ruble geçmeyen bir toplam tutarı en fazla 5 transferleri alabilir. Bu süre - 24:00 (Moskova saati) 00:00 dan dönemi. hesabından abone-alıcı para transferi olabilir sadece "Mobil transferi" onlar kabulünden sonra 24 saat bitiminden sonra.

müşterilerinin güvenliğini sağlamak için tasarlanmış fon transferleri Bütün bu kısıtlamalar.

Kullanım teklifin Şartları "Mobil transferi" abonelerin ikamet alanına bağlı olarak biraz değişebilir, hizmetin tüm ayrıntıları yetkili firma temsilcisinden öğrenmek veya ücretsiz destek merkezini 0611 çağırmak için önerilir.

fonların çekilmesi için Tüm eylemler operasyonu iyi gitmek için izin vermeyecektir sıkı para gibi mobil hesabın daha doğru bir denge ile başlamak en iyisidir. Bilgi geleneksel olarak istenen - USSD-komuta gönderme: * 102 # diyoruz.

Mobil çeviri. Algoritma para çekmek

Peki, nasıl hizmet "Mobil transferi" yararlanarak, "Beeline" para atmak? Öncelikle, telefona bir istek komutu göndermesi gerekir: fonlar * kontör miktarı # çağrısı alıcısına ait * 145 * telefon numarası. Sadece birkaç saniye sürer. Telefon numarası yani yedili veya sekizli olmadan 10 haneli bir sayının biçiminde girilmelidir. Para transferi boyutu tarife planının gönderenin para birimi cinsinden bir sayısına göre belirlenir. Her zaman tüm girilen verilerin doğruluğunu yanı sıra geri ödeme prosedürü zor olabilir kontrol edilmesi tavsiye edilir. İkincisi, benzersiz onay kodu içeren bir SMS aldıktan sonra, tüm işlemi tamamlamak için bir mesaj göndermek zorundadır. * 145 * kod # Çağrı onayı: Bu amaçla karakterlerin bir arada çevirmek için gereklidir. Telefonun ekranındaki Son başvuru kabul edilmiş ve operasyon başarılı olduğunu bildiren bir SMS almak belirten bir mesaj görüntüler. nedense, gerçekleştirilen eylemlerin değilse, o hatanın bir açıklaması ile bir SMS alacaksınız. Abone kez daha "Beeline" den "Beeline" para çevirmek için nasıl talimat verilir.

Alacaklı da yatırıldı hesabı SMS gelecektir. Abone planının para para alacaksınız. Gönderenin ve alıcının para aynı değilse, o zaman fon şirketi, sabit bir iç orana dönüştürülecektir.

Hizmetler kısıtlama

Kendinizi korumak ve kötü niyetli mobil hesaba karşı korumak için, para transferi üzerinde 'yasağı etkinleştirebilirsiniz. " Bu amaçla, takım gönderilir: * 110 * 171 # çağrıyı. havale yetenekleri yeniden başlatılması için sayı 0611 ve destek operatör müşterileri üzerinden tekrar hizmeti etkinleştirmek çağırmanız gerekir. operatörün yeniden başlatılması ile aboneyi gerektirebilir pasaport verileri üzerinden sunmaktadır.

mobil ödeme

Bu bize bu seçeneği sunmaktadır? "Mobil ödeme" siz "Beeline" den "Beeline" para çevirmek öğrenmek için izin verir. Sen, "Ödeme" bölümünde resmi web sitesi operatörü "Beeline", ziyaret sekme "Mobil Ödeme" bulmak ve talimatları izlemelisiniz.

Hizmet kullanımı için faturalandırma miktarının% 3 düzeyindedir. Hesap bakiyesi en az 10 ruble olmalıdır. Gün boyunca, hiç fazla göndermek mümkündür 500 ruble. 500 ruble aşmayacak bir miktarda - bir zamanda.

kısa mesaj yoluyla Ödeme

numara 3116 için içeriğe sahip bir metin mesajı göndermek için: çıktı tamsayı toplamını para (boşluk) transfer etmek için arı (boşluk) telefon numarasını. Daha sonra, gelen tüm talimatları uygulayın. Bu tür eylemler, birkaç dakikadan fazla sürmez. Bu yöntem en basit ve uygun fiyatlı.

İnternet üzerinden ödeme

"Beeline" para koy İnternet ağını kullanarak mümkündür. Bunu yapmak için, şirketin resmi web sitesine gidin ve menü seçin "Telefona aktar." keşfedilen alanlar ve borç Dolum fazla 1-2 dakika sürmez. Aynı zamanda abone kendi hesabına para aldığını gerektirir.

"Beeline" olabilir dan ve diğer operatörlerin mobil numaralara para atın. Buna ek olarak, aboneler, puan "Unistream" çevirmek için, karta para transferi elektronik cüzdan şarj etmek cihazınız için hesap yeteneğine sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.