Sanat ve EğlenceFilmler

Kişisel hayatı, biyografi, Dzhonni Galeki hakkında ilginç gerçekler (Johnny Galecki)

Dzhonni Galeki - komedi televizyon dizisi vurulması için gündeme gelmesiyle yetenekli ve sevimli Amerikalı aktör "The Big Bang Theory". dörtten fazla düzine filmler için aktör dolayı, o kadar minör ve majör rol oynar. Johnny bir çocuk gibi davranan olan sevgisini keşfetti ve bir genç olarak filmlerde hareket etmeye başladı. Johnny Galecki bugün hayranlara aktif olarak televizyon projelerinde ve Sinemada uzaklaştırıldı yeni ve heyecan verici eserler sevindirmeye devam ediyor.

aktör çocukluk

Dzhonni Galeki Bray 30 Nisan 1975 Belçika kasabasında doğdu. Ailesiyle ama Belçika'da yaşayan üç yıl gibi bir Amerikalı. Bu ülkede, ailesi onun ABD Hava Kuvvetleri düzenlenen hizmet Richard Johnny Galecki, dışarı taşındı. Meri Lu, John'un annesi ipotek danışman oldu. Damarlarında Johnny Galecki Irish, Polonya ve İtalyan kanı akar. ailede, o aktör kardeş Allison ve kardeşi Nick vardır, büyüğü.

teatral bir deneyim

Johnny Galecki oyunculuk yetenek yaşta keşfedildi var. Yedi yaşından anda, oğlan zaten prestijli Chicago'nun Goodman Tiyatrosu'nda hareket etmiştir. 11 yaşında, o oyunda onun rolü çok iyi bir performans fahri ödül için aday genç yetenek "Wedding, Üyesi". 12 yaşında John sinemaya hayatını adamak olacağını kendisi için karar verdi.

Kinoakterskaya kariyeri

Film ilk filmi "Dzhimmi Rirdona Yaşamında One Night" bir genç olarak gerçekleşti. 1989 yılında, genç bir adam filmde rol aldım "Noel tatil." O filme testi kaydedilen bir filmde oynamak istedi. üreticilerin genç yetenek azim, azmi ve yetenek etkilendiler. yönlülük o dizi "Parçalandı Bir Aile" nin karakterlerden biri dönüşünce Johnny sadece 1993 yılında oldu oyunculuk ortaya koyuyor. Bu aktif ilginç filme davet ediliyor, genç oyuncu yönetmenlerin dikkat bundan sonra başlar.

Aile komedisi "Mr. Bean" dünyasına sevdiği film haline gelmiştir, bu yüzden biraz yüceltilmiş ve Dzhonni Galeki olduğunu. O da birlikte tanıdık yardımcı Dzhennifer Lav Hyuitt, çok popüler aktris, genç adam korku filmi rol aldığı sayesinde "Seni Geçen Yaz Ne Yaptığını bilin."

Oysa sanatsal kariyerinde Johnny Galecki üzerinde büyük etkisi dizi "The Big Bang Theory". O Amerika'da, ancak yayın filmi verilen hangi tüm ülkelerde sadece Johnny popüler yaptı. Bu arada, bugüne kadar gider. Dzhonni Galeki hep serinin sette meşgul, ama yine de diğer projeler için zaman bulur. popülerlik ve izleyici sevgisi "Entourage", "Hancock" gibi aktör filmleri getirdi "Zaman".

Filmografi Dzhonni Galeki

aktörün Foto birçok moda dergilerinde bugün görülebilir. Johnny Amerika'da değil, aynı zamanda Avrupa'da sadece çok popüler. televizyon aktör ilk kez filmde oynadığı 1987 yılında geri döndü "Cinayet önceden belirlenir." Aynı dönemde, o televizyon filmi «Baba Time Out» katıldı. 1988 yılında Johnny Galecki 1997 tarihinde yayınlanan ve aynı zamanda "hayat Dzhimmi Rirdona Bir gece" dramada rol oynamıştır TV dizisi "Roseanne," hareket başladı. 1989 yılında aile komedisi "Noel tatil" fantezi "yarış atı" ve TV dizisi "Hardboll" vuruldu.

Yeni on yıl Johnny Galecki yeni roller memnun. 1990 yılında dört filmde rol aldı: televizyon filmleri "Blind Faith" ve ve dizinin zarif çiçek 've' Amerikan Dreamer"«Bir Evli Adam Savunma iç». 1991 yılında seri "İç Savaş" çekim başladı ve 1993 yılında - TV filmi "A Family Parçalandı". 1994 yılında "anlaşması olmadan" Johnny ile tiyatro geldi ve 1996 yılında - bir gerilim «Benim Kapı de Öldürülmesi». 1997 Johnny Galecki doymuş edilmiş, sadece üç saat çekildi: "intihar Kings" aile komedisi "Mr. Bean", bir gerilim suç dram "Seni Geçen Yaz, Ne Yaptığını Biliyorum"

1998 yılında, Johnny komedi "Sex Tersini" eşcinsel gencin rol oynamıştır. 1999 aktör geçirdi o ses "Family Guy" ve oyunculuk katıldı olarak, gösteriyi, "göster Norma" filme "geleceğin Batman." Yeni yüzyılda, Johnny Galecki biraz televizyon yüzünden dikkatsiz ve sinemaya enerjilerini yönlendirildi. Beyazperdede, aktör komedi "100 sorunları ve kız" ve melodram göründü "Bounce". 2001 yılında Johnny suç filmi bir rol oynamıştır "Tek çıkış yolu," fantezi "Vanilla Sky" ve televizyon komedi «Bagtime».

2002 yılında, Johnny Galecki yaratıcı domuz televizyon filmleri ve «Glen Olmak» «İki Aileleri» katıldı. Biz dizi 2003 yılında "ekranında Kraliçesi" ve serbest gerilim "bahisçiler" çekim başladı. 2004 yılında, Johnny kısa film «Beyaz Like Me» drama "Crystal", TV dizisi "Entourage" ve "LAX" memnun. 2005 yılında, biz televizyon dizisinde oynamaktadır başladı "American Dad "My Name is Earl vardır"" ve TV filmi «Peep Show». 2006 yılında, Johnny Galecki 2010 yılına kadar yayınlanan TV dizisi "My ekibi", içinde görev verdi.

Ertesi yıl, Johnny onun en iyi rollerden biriydi - "The Big Bang Theory" televizyon filminde Leonardo Hofstadter Bilimi Doktoru Bu seri bugüne kadar gider, o aktörün çalışma zamanının çoğunu geçirdiği. Buna rağmen, Johnny Galecki hareketli görüntü çekim bazı öneriler sürer. 2008 yılında 2011 yılında bilimkurgu blockbuster "Hancock" in büyük ekranda belirdi - gerilim "Zaman" in, 2013 yılında - dram "Kulübü" CBGB yönettiği" in. Dzhonni Galeki - Yakın gelecekte o gerilim "Davetiye" bu harika aktör yıldızı planlamaktadır.

Kişisel yaşam

televizyon dizisi setinde "The Big Bang Theory" aktör muadili ile bir araya geldi Keyli Kuoko. Kız iki yıl Johnny karşıladı, ancak 2010 yılında çift ayrılmaya karar verdi. Cuoco Johnny Galecki sıcak dostluklar sürdürmek. Ne Dzhonni Galeki ve kız arkadaşı hayatında ilginç seride aynı senaryoyu tekrar etmek. Filmde de kendi karakterleri ilk tanıştığımız ve ardından, uzun vadeli bir ilişki sonrası, ayrılmaya karar verdi. Şimdi Johnny meşgul aktris Kelli Garner kalbi.

biyografisinden İlginç gerçekler

  • 2012 yılında yaklaşık 8 milyon dolar Dzhonni Galeki kazandı.
  • Büyüme aktör 1.65 m'dir.
  • Johnny Galecki Video grubunu «Dave Matthews Band» şarkı «Uydu» için oynadı.
  • Johnny Çello çalan mükemmel, seyirci telekartin birinde anlayabiliyordum.
  • 2006 yılında, Johnny Galecki bir erkek fahişe oynamayı oynarken, sahnede ilk kez çıplak atılmıştır. Bu rol için, aktör aday ve dünya önemi teatral ödülünü aldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.