SağlıkSağlıklı beslenme

Zencefil, bal, limon - dokunulmazlık destekleyecek.

İnsan vücudu günlük çeşitli patojenler, stres ve gerginlik maruz kalmaktadır. bağışıklık sistemini yardımcı bütün bu faktörleri dayanacak. bunu daha da güçlendirmek için, birçok yolu vardır - bu sertleştirme tatbikat, iyi beslenme ve halk ilaçları çeşitli. zencefil, bal, limon - Mükemmel sonuçlar dayalı bileşikleri verir. inanılmaz yararlı bu ürünlerin kombinasyonu için Bağışıklık. Çeşitli mükemmel tarifler lezzetli vitamini içecekler bu makalede bulacaksınız.

Zencefil, bal, limon - ürünler bağışıklık koruması yükseltmek

Zencefil dolayısıyla çeşitli hastalıkların önlenmesi için kullanılır, güçlü antibakteriyel özelliklere sahip uzun şan ürünü var.

Limon C vitamini önemli bir miktarda Bu madde, bağışıklık sistemi çalıştırmak için ve serbest radikallere karşı vücudu korumak için güçlü bir antioksidan olduğu dahil olmak üzere eser elementler, vitaminler, büyük bir miktar ihtiva eder.

Bal - Bir ürün, zaman içinde test edilmiş. Binlerce yıldır adam önlemek ve tedavi etmek için kullanılan. Anti-enflamatuar ve bal antibakteriyel etkisi çok etkili bir hastalıklara karşı vücuda yardımcı olur.

Ancak, zencefil, hala daha etkili dokunulmazlık bal limon, yani. K. birbirleriyle Onların etkileşim sağlığı için daha güçlü bir etkiye sahiptir.

zencefil, limon ve bal dayalı Terapötik karışım

Zencefil, bal, bir karışım halinde limon - Ürün kullanışlı değil, aynı zamanda son derece lezzetli ibaret değildir. Bu nedenle, güvenli hatta çocukları sunuyoruz edilebilir. soğuk algınlığı profilaktik ve terapötik bir madde olarak uygundur. Çok basit hazırlar ve her zevke ürünü hazırlanmasına olanak sağlanacak diğer bileşenlerin bir karışımı ile takviye edilebilir.

Soyulmuş ginger root rendeleyin, doğranmış limon ekleyin ve iyice bütün blender ezmek. Ortaya çıkan kitle olarak, bal ekleyin buzdolabında bir cam kavanoz ve yerde her şey koymak. zencefil 120 gram 4 ve 150 g limon bal alınır.

limon, zencefil ve bal Bu karışım bir çorba kaşığı her gün alınmalıdır. Bu çay eklenebilir.

zencefil çayı

Böyle zencefil, bal, limon, oldukça çok olarak gıdalar kullanarak Çay tarifleri. En basit dakika içinde hazırlanabilir. Bu 2 yemek kaşığı gerektirecektir. rendelenmiş zencefil, limon suyu (50 mi) ve kaşık bal. rendelenmiş zencefil ve karıştırın limon suyu, su (500 ml) kaynar ve elde edilen kütle soğuduktan sonra, bal ekleyin dikkatlice herşeyi karıştırmak dökün.

Sen farklı bir şekilde çay yapabilirsiniz. İnce rendelenmiş zencefil çayı demleme (1 çay kaşığı 2 çorba kaşığı zencefil kaynak), demleme kaynayan su (500 mi) ile karıştırılmış ve bu kütle de, 15 dakika sonra bir limon suyu sıkmak ve bal ekleyin.

Ürün, sağlık özelliklerinin bir kısmını kaybeder 40 derecenin üzerinde ısıtıldığında bal, sıcak su ile, yani. K. karıştırılamaz olduğu hatırlanmalıdır.

soğuk algınlığı mevsiminde mükemmel destek - Böyle dokunulmazlık zencefil, bal, limon gibi malzemelerle çay. onun anti-inflamatuar, antipiretik özellikleri ile, hastalıkların semptomları için yetişkinler ve çocuklar için uygundur.

Biz sadece karaciğer hastalığı olan genç 3 yaş altındaki çocuklar ve insanlara bu çayı tavsiye etmiyoruz.

zencefil içmek

To bağışıklık sistemini güçlendirmek , lezzetli bir içecek pişirebilirsiniz. Zencefil, bal, limon ve şeker - bunların ana bileşenleridir. Bunlar, kakule, karanfil, tarçın baharat çeşitli tat eklenebilir.

Yaklaşık 2 cm, Yarım limon, bal yemek kaşığı ve toz şeker yarım fincan - Bu kök zencefil küçük bir kısmını alacak. İlk olarak, bir tencerede 2 litre su kaynatın şeker ve zencefil (daha önce tekrar kabuğu ve ızgara kaldırıldı) koymak gerekir, bu ağırlık sonra kaynatın ve yarım saat boyunca kaynatıldı. Bundan sonra, serin, bal ve limon, biraz let standı ve zorlanma ekleyin. suyu doğrudan pişirme Baharalar ilave edilir.

Aksi halde zencefil, bal, limon kullanabilirsiniz. zencefil ince dilim kesip doğranmış soyulmamış limon eklemek için, tüm sıvı bal ile ağzına kadar cam bir kavanoza kadar ekleyin ve doldurun. kavanoz kapatma, bir çorba kaşığı almak, 2 ay boyunca üzerinde Karışımı bırakın, bu çay (sıcak değil) ile mümkündür.

Obezite itibaren zencefil kurtulmak yardımcı olacaktır

Zencefil, bal, limon ve sağlığın teşviki dokunulmazlık yeterince etkilidir. Ancak bunların bir karışımı da kilo kaybı için mükemmel bir araçtır.

Bu amaçla, özel bir içecek hazırlanıyor. Ginger root (yaklaşık 4 cm uzunluğunda), tavada katlanmaktadır ince dilimler halinde kesildi, daha sonra, kaynayan su dökün. Sonra tavayı ateşe koy kaynatın ve başka çeyrek saat pişirmeye bekleyin. Ardından serin ve yarım limon ve bal (tat eklemek) suyu ekleyin. içki özel bir lezzet vermek için, nane, melisa ve yeşil çay hazırlanmasında ekleyebilirsiniz. Yarım fincan yemeden önce olmalı bu içki alın. Bu sindirim geliştirmek için değil, aynı zamanda iştah orta sadece yardımcı olur.

Biz herhangi bir ürün bileşenlerine karşı alerjik reaksiyonların oluşma ihtimali bulunan unutmayın; başlamaması gerektiğini alarak hep ihtiyatlı olmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.