SeyahatYol tarifi

"Yurkin Parkı" - Kazan'da dinozor parkı

2016 Kazan çocuklar için büyük dino-parkını açma sakinleri için hatırlanacak. Tüm sıcak sezon için "Kazan-Arena" yakın 6,5 hektarlık topraklarında her çeşit ve büyüklükteki tarih öncesi dinozorlar yerleşti. Dinozor Parkı Kazan'da - bir aile tatili için harika bir yer. Yalnızca dev figürleri hayran değil, aynı zamanda eski Sürüngenler hakkında çok ilginç gerçekleri öğrenemez.

En büyük dino-parkın açılışı

5 Haziran 2016 Ülkenin en büyük dinozor parkı Kazan'da açıldı. Bu olay önceden kutsanmış defalarca gazetecilere Tataristan başkanı söyledi benzer bir eğlence tesisi oluşturmak üzere planlar hakkında medyada Rustam Minnikhanov. Devlet başkanı şahsen parkın açılış törenine katıldı. Bu olayı ve Belediye Başkanı Kazan kaçırmayın İlsur Metshin, yanı sıra diğer birçok üst düzey şehir yetkilileri ve onur konukları. Kazan'da Dinozor Parkı - Kirov işadamı bir pilot proje. Eğer bir eğlence kompleksi açtığınızda, o orta sonbahara kadar sürecek belirtildi. Bundan sonra, dinozorlar nüfusun bölümünde yüksek faiz varlığında, Kazan'da bir kalıcı "ikamet" kazanacaktır, ya da onun yokluğunda başka bir şehre taşımak. Park "Yurkin Park" ve onun sembolü seçildi - yaramaz çocuğu, "Jurassic" kelimeden "ler" çıkardı.

olgular ve rakamlarla Kazan dinozorlar

6.5 hektarlık topraklarında dino park ziyaretçileri antik hareket birçoğu dinozorlar, homurtu 115 adet görmek ve çeşitli etkinlikleri gerçekleştirebilir. Dinozorlar Çin'deki özel bir fabrikada üretildi. Kertenkeleler silikon kauçuk cildi var, bu yüzden oldukça gerçekçi görünüyor. Bazı interaktif dinozor yüksekliği yaklaşık 20 metredir. interaktif sergiler ek olarak, Kazan'da dinozor parkı misafir heykeltıraşları küçük kertenkele bekliyor. Bu rakamlar parkta yaklaşık 50 Kertenkele türüne göre gruplandırılmış vardır. Her öğe civarında açıklayan bir etiket vardır.

misafirler için ek eğlence

Bul Kazan "kayıp dünya" isimli bir çırpıda yanı onun ana dönüm noktası - "Kazan-Arena". Dinozor Parkı sadece eski dinozor figürleri hayran ve bellek müthiş fotoğraflar yapmaz sunmaktadır. Çeşitli konumlar eğlence kompleksinde çalışıyoruz. bir go-kart pisti otel "canlı" dinozorlar üzerine binicilik sunuyor vardır. eğlence alanının gerçek vurgulamak - Eğer dino-tekneler yüzebilirsiniz yapay göl.

Dinozor Parkı - bir eğlence tesisi, aynı zamanda ilginç bir eğitim için bir yer değil sadece. Karmaşık gerçek arkeolojik buluntular bakabilirsiniz kendi paleontolojik müze vardır. Tur sırasında genç araştırmacılar antik dinozorların yaşamı hakkında pek çok ilginç gerçekleri öğreneceksiniz. Hafta sonu, ana sınıfları ve eğlence programları üzerinde. Kazan'da Dinozor Parkı - dilerseniz eğlenceli olabilir ailenizle birlikte gün geçirmek olduğu bir yer. Karmaşık bir kafe ve hediyelik eşya dükkanları vardır. otuz ruble parkın sembolü oyuncak ve malzeme bedeli.

katılım kuralları ve adresin maliyeti

Dino Park bilet ne kadar? Kompleksin topraklarına girdiği sabit maliyeti 500 ruble olduğunu. , Turistik kullanın usta sınıflarına katılmak ve kafede yemek ayrı tahsil edilir. "Yurkin Park" ücretsiz erişim üç yaşın ve 18 yaşın altındaki tüm grupların engelli altındaki çocuklardır. Yararları değildir sağlanan diğer kategoriler vatandaşlarıdır. Dino parkı nerede? Ana dönüm - stadyum "Kazan-Arena". Dinozor Parkı şu adresi vardır., Kazan, vb Husain Yamasheva, Arabayla ulaşılabilir 115 A. stadyumun yakınında geniş ücretsiz otopark. Orada herhangi bir yaş sınırlaması vardır, ama 14 yaş altı çocukların yetişkin eşliğinde yalnızca tesislerine kabul edilmektedir. fotoğraf çekin ve ücretsiz olarak ve sınırlama olmaksızın temin dino-parkında Video çekmek. çekim interaktif rakam dokunmasının yasak iken. Kazan'da Dinozor Parkı çok orijinal hale getirmek için hatıra fotoğrafı sunmaktadır. Prehistorik sürüngenler doğal peyzaj kadar burada muhafaza.

Dino Park kapalı olacak zaman?

Düzenlerine göre hiç Orijinal plan arasında yatırımcı, dino parkı onun güya için çalışma yakın "Kazan-Arena" kadar orta Ekim 2016. Nedeniyle hem sakinleri ve ziyaretçiler arasında alışveriş merkezi yüksek popülerlik, bu Kazan'da dev kertenkele kalma süresini uzatmak için karar verildi. "Yurkin Parkı" Mart 2017 yılına kadar stadyum "Kazan-Arena" üzerinde çalışacak. Soğuk dönemde ziyaretçiler temalı edilecektir kış aktiviteleri, böyle atlı "cheesecakler", bir buz pateni pisti ve Noel Baba ikamet açılışı gerçekleşti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.