Gıda ve içecekYemek tarifleri

Cutlets kızartmak konusunda Biraz

Deneyimli ev kadını sonunda kendinizi pişirme bir guru düşünebilir. Bazen en sıradan ilk bakışta, gıda gerçekten mutfak sanatının bir şaheseridir pişirebilirsiniz. Bir virtüözü olmak için, öğrenmek için çok şey var. annelerinden ya büyükannelerinin deneyimler elde Biri, birisi yemek kitapları, dergiler gelen bilgiyi çizmek veya her yerde ve her şeyi bilen İnternet soru sormak zorundadır.

Burada ve yeni başlayanlar ev kadınları ve ev için pirzola hazırlanmasında bazı yararlı tavsiye ve ipuçları pişirir. Aslında, yavru hamburger, hiçbir özel hileler olarak. En önemli şey - iyi pirzola kütlesini veya mincemeat kurulmuştur. Bunun Sonuçta bitmiş tabak olsun nasıl lezzetli ve güzel kokulu bağlıdır.

Sen değil köftesi kızartma bir sır değildir, sadece et, sığır veya domuz olsun. balık ya yönelik tarifler vardır tavuk köfteleri, ve lahana ile sıradışı bile köfteleri. parmaklarınızın ucunda tüm!

Kızartma pirzola için basit bir tarifi

Biz konuşursak et pirzola, o doldurma karışık hale getirmek için daha iyidir. bir sığır etinden Köfteler çok sert ve yalın bulunmaktadır. Bir domuz oluşan bir doldurma, tam tersine, bu bir yağ olabilir ve oluşan boncuklar daha sonra tavada ayrı düşebilir.

süpermarkette hazır sığır satın alın - iyi bir fikir değil. görünüşüne daima olamaz, Bileşiminde içinde olanları belirlemek için, ve etiketi güvenmek zordur.

Şimdi cutlets kızartmak için nasıl sorusuna üzerinde durmak gereklidir. Et reçete geleneksel köfte, hazırlanması için milyonlarca kadın için tanıdık, aşağıdaki ürünleri gerekir:

  • Sığır - 400 g;
  • Domuz - 400 g;
  • Soğan - 2 başları;
  • Sarımsak - karanfil bir çift;
  • patates ham orta boy - 3;
  • bayat ekmek;
  • Yumurta - 2 adet;
  • süt;
  • tuz ve karabiber.

Et kolayca delik değirmeni girmek şekilde parçalar halinde kesilir. Biraz donmuş ise Döngü daha kolay olacaktır. Ayrıca süt, ıslatılmış bir kıyma soğan geçirildi bayat ekmek chesnokodavku ile sıkıştırıldı ve patates, sarımsak.

Ortaya çıkan macun yumurta, tuz, biber, bütün iyice karıştırılır eklenir. Ellerin hassasiyet gerekiyor ve severim ile yoğurun için cutlets kıyma üniform bir kıvama. protein et suyu kaybetmiş sonuçlanan kıvrımlar inanılmaktadır gibi bazı ev kadınları, yumurta kullanmamayı tercih. Öte yandan, olmadan yumurta köftesi orijinal şeklini kaybedebilir.

pirzola itibaren pişmiş hamur dikdörtgen köfte oluşturulur veya ekmek kırıntısı haddelenmiş her tarafta yuvarlanır. şekil ve bitmiş ürünün boyutu yok ilkeli yok. Her şey her bir ailenin tercihlerine bağlıdır.

topları oluşturulabilir bir tavada kızartma köftesi gibi ve bunların fırın fırında veya bir çift pişirin. yöntemlerden herhangi yaşama hakkına sahiptir. Kızarmış pirzola çok fazla kolesterol, en iyi yol değildir sağlığını etkilediğini hatırlamak gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.