Gıda ve içecekIçkiler

Yumurta ile milkshake: tarifleri

Tavuk yumurtası besin, mineral ve vitaminlerin bir sürü içerir. Bu nedenle, lezzetli bir birinci ve ikinci kursları, kek ve hamur işleri yapmak. Özel dikkat yumurta ile bir kokteyl verilir.

Ben bir kokteyl Yumurtaları ekleyebilir miyim?

Böyle içecek mamul olarak satın alınabilir. Eğer bir yumurta ekleyebilirsiniz Ama eğer zaman evde kokteyl karışık? Ham protein tatsız duygular neden oluyorsa Evet ama, yumurta pişirebilirsiniz. Onların bulaşıcı hastalıklara neden olduğu bilinmektedir. Bu nedenle, kokteyllerde haşlanmış proteini kullanmak daha iyidir.

Özellikler milkshake

Aralarında ünlü yumurta likörü olduğunu. Bu içecek öksürük için sadece geleneksel bir çare değildir. Eggnog pulmoner sistemini güçlendirir ve proteinler, mide bağırsak hastalıklarında yararlı ve hatta zehirlenmesi antidot olarak alındığında.

ılık süt eklenmesiyle çiğ yumurta Kokteyl akut baş ağrısı kaydeder. Sinir zorlanma ve migren faydalıdır. Şimdi mağazalarda satılmaktadır sütlü içecekler Vb tatlar, lezzetler, vb .. ile süt tozundan imal edilmiştir ..

Buna uygun olarak, yararlı içecek kalitesi kötü. yumurta ile ev yapımı kokteyl hazırlama, bu çok daha lezzetli olacak ve ilave olarak, zararlı yabancı maddeleri ve koruyucular içermez.

şeftali gibi

Çok yararlı vitamini içki şeftali eklenmesiyle elde edilir. kokteyl yüksek kapasitesini veya blender gerektirmez hazırlamak için. Yemekler yumurta koydu, kayısı, şeftali ve şurubu dilimleri vardır. stabil bir kalın köpük görünene kadar tüm bu çırpılır. içki bir bardağa dökülür ve üst taze meyveleri ile bezenmiştir.

Bir yumurta ile Milkshake: tatlı diş için reçete

İçecek 300 g süt gerektirir (tercihen eşleştirilmiş). bal, iki çay kaşığı şeker ve 2 tavuk yumurtaları atın. Bütün bunlar bir blender veya elle çırpılır.

Hiçbir bal varsa o konsantre sütten teneke eklendi yerine. Karışım, bütün birkaç dakika sarsıldı süt dökülmüştür. Ortaya çıkan içecek belirli bir tadı vardır. Bu kokteyl sporcular için özellikle uygundur.

meyve kokteyli

Bir blender şanti yumurta ile Kokteyl çok çabuk pişer. Bir porsiyon (200 mi) gerekli hazırlamak için:

 • taze süt 120 ml;
 • şeker, 20 g;
 • Bir yumurta sarısı;
 • ahududu, çilek ve frenk üzümü suyu 20 mg.

ile dövülerek sarısı şeker. Karışım, sıcak süt eklenen tüm çözülmüş tatlı kristaller hale gelene kadar iyice karıştırılır. Meyve suyu ilave edildi ve kokteyl, 30 dakika boyunca bir soğutucuda yerleştirilir. İçki uzun sapı ve saman bir bardak görev yaptı.

Süt çikolata

hazırlamak için çikolata sallamak yumurta ile şunlar gereklidir:

 • süt 180 mi;
 • şeker ve kakao tozu 15 g;
 • tavuk yumurtası sarısı bir yarım;
 • vanilya küçük çanta.

soğuk süt küçük bir miktar içinde çözüldü kakao. gerisi bir raddeye getirilmiştir. Bu vanilya çözündürüldü kakao ve şeker eklenir. Her karıştırılır ve soğutulur. Çırpma şanti ve süt kaba ilave sarısının. Karışım, bir blender içine döküldü ve 30 saniye boyunca karıştırıldı. Hazır içecek gözlük döküldü. İsteğe bağlı olarak, içinde buz ilave edildi.

Orijinal kokteyl "Süt sporcular"

Kokteyl "Süt sporcular" - Çok orijinal bir içecek. Bu bira eklenmesiyle hazırlanır. Alkol süt ile karıştırılır çünkü içmeyi bireysel hoşgörüsüzlük olabilir. ihtiyacınız olacak bir bölümünü hazırlamak için:

 • bal, 20 g;
 • soğutulmuş süt 75 g;
 • Bir yumurta;
 • bira 75 mi.

Kokteyl iki dakika hazırlanıyor. Bütün bu bileşenler blender kase gönderilir. ürünler daha sonra iki dakika süreyle şanti edilir. İçecek uzun bir cam servis edilir.

Sıcak milkshake

yumurtalı Kokteyl her zaman soğuk değil. Bazen özel bir şekilde hazırlanır sıcak içecek. Bir yumurta sarısı içinde ezilerek karıştırıldı ve 20 mi vanilya şurubu ile karıştırılmaktadır. Daha sonra bu karışım, sıcak süt 160 ml ilave edildi. yöntem sürekli karıştırma ile eşlik eder. İçecek kaşıkla Fougères servis edilir.

gazlı içecek

yumurta ve soda ile çok özgün ve sıradışı kokteyl tarifi. Böyle içecekleri hazırlamak için iki seçenek vardır:

 1. Soğuk veya sıcak süt 140 ml karbonatlı su 60 ml ilave edildi. İçecek saman temin edilir. içki sıcak olup olmadığı kullanılmaz. Bu içecek soğuk algınlığı için çok iyidir.
 2. "Spor" kokteyl için 80 süt ml, 20 ml üzüm suyu ve gazlı su 50 ml gerektirir. Ek olarak 10 mL şeker şurubu hazırlanması ve ayrı bir beher bir yumurta ayrılmıştır. Sonra tüm ama 15 saniye bir blender şanti soda. Kokteyl, bir cam içine döküldü, ve daha sonra soda ilave edilir. İçecek bir saman ile, soğuk servis edilir.

ayılma kokteyl

yumurta kokteyl ayılma aracı olarak hazırlanabilir. Ancak bu durumda, içecek süt ilave edilir. Bu bir yumurta ihtiyacı var. Bu sarısı kaldırılır.

Protein miksere gönderilir ve bir çay kaşığı sahte domates sosu, tuz ve biber (alınan baharat tat) ile çırpılır. böylece bir seferde az miktarda yapılan bir kokteyl ayılma, büyük bir yudum içmek için iç.

Kitle işe alım için Kokteyl

yumurta proteinlerinden Kokteyl ağırlık artışı için hazırlanabilir. ille sütü kullanmamak. İyi yoğurt ile değiştirilir. grubu ağırlığı için kokteyl bir mikser veya blender kullanılarak yapılır. kase yoğurt bir fincan, bir yumurta (haşlanmış veya ham) ve sıvı bal bir çorba kaşığı gönderilir.

Malzemeler çırpılmış ve kokteyl cam içine döküldü. rendelenmiş fındık serpin. Kalınlaşmış bal su banyosunda eritilir, ancak aksi takdirde ürün yararlı özelliklerini kaybeder, bir taşım kaynatın yoktur.

Süt-peynir kokteyl

Sabah milkshake fazla besin lor ile takviye edilecektir. Sen içmeli:

 • bir bardak süt;
 • 3 yk. l. yulaf unu;
 • kaşığı bal;
 • lor 100 g;
 • Bir yumurta;
 • çilek veya meyve 100 g.

Bu bileşenlerin hepsi bir karıştırıcıda konur ve homojen bir kitle kadar öğütülür. İçecek çok kalın alabilirsiniz. Bu durumda, bir blender şanti tekrar sütle seyreltilmiş ve kapanır. gür kokteyller Hayranları bir kaşıkla yiyebilirsiniz.

bıldırcın yumurtası ile Kokteyl

İçecekler tavuk yumurtadan yapmak zorunda değildir. Onlar bıldırcın ile değiştirilebilir. Sen içmeli:

 • Süt 500 l;
 • peynir 200 g;
 • süt tozu, 100 g;
 • 10 bıldırcın yumurtası;
 • 100 gr krema için;
 • Madde 1.5. l. bal.

Tüm bileşenler bir blender halinde hazırladık. bal olmaz ise, her zamanki reçel veya konsantre süt ile değiştirilebilir. bir karışım içinde Eğer istenirse, ilave olarak, kurutuldu (tarih, kuru üzüm, kuru kayısı) ilave edilir. Tüm bileşenler iyice bir dakika içinde çırpılmış edilir. Daha sonra cam döküldü içecek.

yumurta ile bir milkshake Özellikleri

Sadece taze kullanmak arzu edilir. Bu nedenle, bileşenleri porsiyon sayısı hesaplanmalıdır. İçecekler kolayca kahvaltı, öğle ve hatta akşam değiştirilebilir. bir kokteyl Yumurta çilek, meyve ve fındık çeşitli iyice karıştırın.

ilave içecek yoğurt veya baharat daha rafine tadı için. İstenirse, süt yoğurt ile değiştirilir. Fanlar tatlı kokteyl bal, reçel veya çikolata rendesi ekleyebilirsiniz. tat hissi doyurmak için ve içecekler çok yavaş içilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.