Gıda ve içecekIçkiler

Yumruk. 'Yangın' içecek tarifi

Rusya'da, yumruk "hussar" içki olarak kabul edildi. Çok etkileyici onun hizmet oldu. Bunlar üst meyve parçaları atma, büyük kapasiteli ile doldurulmuş ve ateşe ayarlanır alkollü bir bit yüzeyi üzerine döküldü. Salon ışığında ilave edildi ve kalabalık alkış edilerek söndürüldü, sonra altın bal baharatlı yumruk parlayan içinden kalın cam dar ve devichm taliyam gibi yüksek özel gözlükler, içine dağıtılan içeceğin soluk mavi alev fincan yangını.

içki tarihçesi "beş", zamanla kesildi tarifi olan beş bileşenden, sıcak karışım denilen anlamına ortaçağ Hindistan, "paantsch" sözcüğü, başlar. reçete günümüze kadar gelebilmiştir bazı değişiklikler yapılmıştır Jamaika, Avrupa'ya göç eden bir klasik olarak kabul edilir rom, güçlü çay, sıcak su, limon suyu ve şeker ile yumruk. Şimdi rom, konyak, konyak ile birlikte ya da meyve suyu, şeker ve çeşitli baharatlar ile takviye edilmiş, kuru şarap içeren çeşitli alkollü ve alkolsüz önceden ısıtılmış bir karışım anlamına gelir. yumurta ve süt kullanılan tarifler vardır. Onun tarifleri çok var, özellikle de "hussar" parti Revive ve evde bir yumruk kolaydır olun. yumuşak soğutulmuş Hazırlama tarifi punch, bütün meyve ve çilek ilavesiyle suyu, çay karışımından oluşur, bunlardan, hem de buz küpleri.

şarap, şeker karışımının hazırlanması işleminde, baharat şeker tamamen eritilir ve karışım, düzgün bir kıvama sahip olmuştur, böylece ısıtıldı. 80 derece şarap üzerindeki sıcaklıklarda lezzetini kaybeder, çünkü içki aşırı ısınmasına olmamalıdır. içki, rom gücünü korumak için veya ısı kaldırılacaktır beri brendi, zaten sıcak şarap dökülür. Nasıl bir yumruk yapılır? İşte birkaç basit tarifler vardır.

Çay yumruk. düşük alkollü tarifi

çaydanlık ise siyah çayın dört kaşık ve kaynar su iki bardak güçlü çay demlenmiş. Bir tencerede gergin çay ve kuru veya yarı-kuru bir şişe şarap dökün. Karışım ısıtılır. iki ya da üç dakika içinde Ayrı bir kap içinde Karışım, su, şeker, tarçın, karanfil ve limon kabuğu bir buçuk fincan geri akışa alınmıştır. Daha sonra karışım, baharatlı şarap, çay katma süzüldü. Hazır yumruk boyunda gözlük döküldü ve sıcak hizmet vermektedir.

Barbados yumruk. Reçete antik içki

yumruk olarak hazırlanan en eski tarifler birine göre. Sen 1h2h3h4 oranında ve ezilmiş hindistan cevizi bir tutam limon suyu, şeker, rom ve su getirmek gerekir. Su, meyve suyu, şeker, küçük hindistan cevizi ve karışık ve levha ısıtılmış ve daha sonra, sıcak karışım ilave edildi rom.

Son olarak, bir soğuk yumruk hazırlayabilir. onun hazırlık tarifi. Birkaç limon ve portakal bir konteyneri içinde istif edilmiş, daireler halinde kesilir ve parça şeker dolu. Şeker suyu emer sonra limon ve portakal dilimleri bir kabuğu ile bunları kesip yumruk için bir kap içerisine yerleştirilebilir çekin. portakal ve limon için ananas ve diğer meyve ve çilek ekleyebilirsiniz. Meyve kaynar su bir şişe boşaltılır ile, suyu ile ıslatılmış şeker koydu. Kaynar su soğumaya sonra bir kap içine, bir votka şişe ve konyak iki bardak dökün. Karışım iyi demlemek verilmelidir. Daha sonra her bir küp buz eklenerek cam içine döküldü. Bu soğuk zımba şişe, mantar tapa dökün ve mahzenlerimizde, drenaj olabilir.

misafirlerinizi şaşırtacak ve "ateş" bir yumruk yapmak için,, ortak içeriği olan karıştırmak için dikkatli olmak, hafifçe bir kase içmeye brendi veya rom dökün ve ateşlemek gerekiyor. yüzeyden Bu alkol tabakası hızlı "buharlaşmasına" alev söner ve içecek bardağa dökmek edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.