GüzellikBakım ürünleri

Tuvalet suyu Trussardi Narin Gül: lezzet açıklama ve değerlendirme

Bu çalışmanın odak noktası tuvalet suyu Trussardi Narin Gül. Bu kadınsı koku Yorumlar Yaptığımız analizler temelini oluşturmuştur. Eau de toilette parfüm 2012 yılının sonbaharında piyasaya çıktı ve hemen kullanıcılar tarafından görüldü. Çok moda evi "Trussardi" kendisine dünya çapında ün kazandı. Bu arada, yüz yıldır bu İtalyan şirketi. Şimdi eve Gaia Trussardi, bu ailenin dördüncü kuşak temsilcisi çalışır. O markanın yaratıcı yönetmeni. Buna ek olarak, Eğer kabul edeceğini, "yüz" parfüm "Mayıs Naim Trussardi" haline gelmiştir, bu mantıklıdır. Ama Parfüm Benim "Delikat Gülü" altında yıl için Ad ve farklı bir kitleye yöneliktir. Şık, daha yetişkin, sofistike: Bu Milan ruhudur. Biz anlatacağız "İhale Rose." Ve, insanların söylediği gibi, hatta tam gelişmiş çiçek ve tomurcuk hafifçe aralık değildir.

Tuvalet suyu Trussardi Narin Gül: description üreticisi kompozisyon

koku bu alanda parfümör Nathalie Lorson tanınmış tarafından yaratıldı. yaşam için gençlik ve şehvet Bu taze Splatters kompozisyon ve enerji. Aroma çiçek ve meyve grubuna aittir. Bu tatlı karamel kokusu aptal genç ve feminen çekicilik ve zaten karakterini oluşturmuştur nazik bir kız değil. Her şey aşka açık oldu. şehvetli aroması, ama seksi değil. Büyüleyici yaratık aşık olmaya hazır, ancak henüz hiç yüreğiniz prensi, o bulamadı. İşte böyle bir romantik imaj aura Trussardi Narin Gül de karşımıza çıkan olduğunu. Üretici gizli koku piramit tutmaz. Bu koku üçlüsü ile açılır: Kamkat, yuzu ve bambu nazik, serin, dokunma "ses". kompozisyonun "Kalp" gibi adı, Rose zaten açıktır. "Çiçeklerin Kraliçesi" farklı gelebilir: tıkalı lüks, agresif, heyecan verici ve birçok diğer renkler herkes bir şeyler bulacaksınız. Bu kompozisyonunda, rozet keçe - yarısı bir çeşit tomurcuk, kokulu hassasiyet gençlik ayırdı. yasemin ve lotus sınırlayıcı Gül ve sululuk yeşil elma verir. Baz notları sandal ağacı misk biraz terbiye edilmiş ahşap ve beyaz sedir keçe bulunmaktadır.

Açıklama Kullanıcı Şarkılar

Tuvalet suyu Trussardi Narin Rose mutlu sahiplerinin çoğu baskın lezzet gül olduğunu kabul etti. Bu bir Bulgar yağ değildir. Şık Değil sümbülteber. basitçe Çiçek koku büyüleyici tazelik. Ancak, lezzet serin görünmüyor. O yumuşak gibi ılık bir dalga, sarar kaşmir atkı. bir bileşimde yasemin yakalanır. O sadece biraz serin lotus sesini sweetens. Bu nilüfer gül incelik vurgulayan şarkının "ikinci keman" in "oynar". Ses lezzet üçüncü sıraya ise hassas burunlar kullanıcıların Yuzu yakalandı. Bu Japon limon hayati enerji, iskrinki, coşku bileşimine ekler. yuzu tüm lezzet olmadan anemik güzelliği gibi bazı gevşek olacaktı. Bu canlılık ve gevrek yeşil elma verir. Son olarak, merkez. Birçok kullanıcı ahşabın kokusu ve dişi hafif bir pudra kokusunu tutamadık. Bu, kendi açısından, kadın bileşimi verir.

kayıt

Kutu ve şişe tam olarak riayet dolum. Tuvalet su Trussardi şeffaf cam şişenin bir düzlemde yer Narin Gül (Bu fotoğraf gösterileri) - basitlik sınırındaki arıtma. Gerçek bayanlar yay ve şeritler ile kendilerini süslüyor gerekmez. şişede Pembe sıvı Özetin özeti hassasiyet ve genç kadınlığını görünür. Bir şişe ve kutu altında. karton kutu rengi pembe toz - İlk bakışta, özel bir şey de. Ancak, marka kabartmalı yılan derisinin altında bunu bir şık verir. lezzet adı ve şirketin logosu altından yapılmıştır. paket kendisi gibi narin olarak kullanıcılara göre cam rozet kaplı olarak. Mümkünse otuz mililitre kapasiteli küçük bir şişe bir çanta taşımak için. güzel yaldızlı şişe kapağı kapatır. Orta oluklu "etek", kapak kolaylıkla açıldığı zaman da hangi sayesinde çevreler.

Parfüm TRUSSARDI Narin Gül oluşturmak Birlikler

Bu kesinlikle bir genç kızdır. Charming romantik ama rüzgarlı değil. O harika bir tadı vardır. O bir balerin olarak zarif bir. Bu bir iş kadın ve sosyetik değil. Ama bir kaba kişi. Onun doğasında çekicilik. gül ve kokulu beyaz yasemin Çiçek tatlılık serin, biraz havadar yumuşattı. Birçok kullanıcı Trussardi Narin Gül bir yaz bahçe dernek çağrıştırır bulduk. Ama öğlen ve şafakta, hatta çim titreyen çiy ve uzun gölgeler üzerinde gece ürperti pusuda zaman. kompozisyonda oynayan Lotus, geçtiğimiz rol değildir suyla dernek çağrıştırıyor. Birçok turkuaz denizin yüzeyinde hareket eden, kar beyazı yatında görürler. Ya da söğüt bükük hangi üzerinde göl üzerinde. Bu bir şehir lezzet değildir. Her ne kadar toz notları kompozisyona bazı şıklık ve cazibe verir.

Ne zaman ve aşınma kime

uygun EDT "Narin Gül" dir yılın zamanına gelince, görüşler ayrıldı. İlk sıcak günler önce - Bazıları bunun için en iyi sezon bahar olduğunu savunuyorlar. Diğerleri sonbahar ve kış kokusu inanıyoruz. En azından, döngü hafif don daha belirgindir. Tabii ki, bir gündüz koku Narin Gül Trussardi. Hangi yaşta için öyle mi? Genç için. Çoğu kullanıcı koku yirmi beş yıla kadar onaltı kadınlar amaçlı olduğunu kabul etti. parfüm şirkette "Trussardi" yeterli tatlar bayanlar ( "Donna" ve "Naim Mayıs" ta) olgun. Ama "Narin Gül" yaşı ne olursa olsun, tüm kadınlar için uygun olduğunu tek Ancak görüşler bulunmaktadır. Neden dolayı bu tuvalet suyu giymek? ofis giysileri ile günlük makyaj, üzerinde, ama aynı zamanda kot şık bir kız ve bir T-shirt imajını vurgulamak olacaktır. Tek kelimeyle, "Narin Gül" altın ve elmas uygunsuz sadece ayrıntılı bir gece elbisesi olduğunu. Ama straziki oldukça inerler.

Ne zamandır oturmuş

Oldukça stabil tuvalet suyu denilen Trussardi Narin Gül değerlendirmeleri. giysi, o geceye hissetti. cilt Açık - tek tek. Birisi sadece üç saat sonra kokmaya durur. Ama tuvalet suyu için de iyi bir sonuçtur. Diğerleri beş saat koku duydum. Ne tuvalet suyunun sahibi artık duymuş olsa bile, çevre ilginç ve lezzet iz oyun yakalar. saç ve boyun üzerinde koku uzun çırpınan Gül yaprakları. Zamanla, lezzet değişiklikleri, farklı yönleriyle parlar. Sabah o yemeğe, neşe narenciye kıvılcım sıçrayan hafifçe sakinleştiriyor ama bir kristal ve taze olmaya devam ve daha sonra pembe ve toz, feminen ve çekici hale gelir.

Ki bunun için vakalar sığacak

Narin Trussardi yorum evrensel lezzet aittir Rose. EDT kokular, empoze. Bu nedenle, çalışmak veya çalışma gitmeden önce uygulanabilir. meslektaşlarının koku küçük odasında bir baş ağrısı olmayacaktır. Ama, yorumlar, iyi tuvalet suyu doğada kendini gösterir derler. Hava sirkülasyonu, ama sokakta suçlu olsun "Narin Gül" sadece muhteşem geliyor. tüm nüansları ve modülasyonları ortaya çıkarır, uzun izi masum şehveti çağırmaktadır. Bu güzel bir park veya piknik konusunda ortak sürümü ile ziyaretler için en iyi eau de toilette olduğunu. Ancak, disko lezzet o iddiasız görünüyor. Biz parfüm kişiliğe yapmak, gerçekten güçlü bir karakter gerekir. Aksi takdirde annenin dikişli elbise ve darned çorap için zayıf ilişkisini arkadaşlar arasında hissedeceksiniz. Genç erkekler gibi çok kokuyor. Muhtemelen narenciye ve narin gül goncası tecrübesizliği onların arsız sıçrama zarar. Ancak, olgun erkekler kokusu için çocuksu naif görünebilir.

sorun fiyat

Tuvalet suyu Trussardi Narin Gül birinden kanıtlanmış parfüm mağazaları ve en küçük şişe için bir buçuk bin ruble (otuz mililitre) duruyor. Üye fiyat aşırı bulamadık. Tersine, bu tür birçok küçük para için onlar çok yüksek kaliteli ürün aldık savunuyorlar. Minimal hacmini Test, üyelerin çoğunluğu "Narin Gül" ile "birlikte yaşama" devam edecek ve daha hacimli şişe olmaya karar verdi. Yorumlar dördüncü yılında orada şimdi olsa tuvalet suyu, hala bizim enlemlerde nadir olduğunu söylüyorlar. "Trussardi" Bir "Narin Gül" konulu giyen kadın, orijinal görünüyor dikkat çekiyor. Birçok arkadaşlar ne parfümün tür sorulduğu, ve çok övülüyor.

sahtecilik

Ama lezzet "Narin Gül" yurtdışında popüler hale gelmiştir. Ve dünya çapında ün ve fakie. Ne yazık ki, biz tuvalet suyu bile taklit. Üye defalarca size online mağazalar sayesinde koku alırsanız, aldatmaca almak mümkün olduğu konusunda uyardı. gerçek İtalyan Trussardi Narin Gül ve sahte sadece devasa arasındaki fark. Ve sadece dayanıklılık (sahte kokuda yarım saat içinde tamamen buharlaşır). kendisi çok veriyor şarkı yağı, gül şey kimyasal bir dokunuş ile, bu tür sünek-tatlı. Belki negatif sahte edinme deneyim ve internette bulunabilir "Trussardi Delikat Rose" olanlar tek olumsuz yorumlar neden olur. Kullanıcılar kuvvetle denetlenen şirket mağazaları parfümler tuvalet suyu satın teşvik edilmektedir. Sonuçta, herkes nedeniyle ucuz taklitler için sorunları muzdarip daha pahalı orijinali satın almak iyi olduğunu bilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.