Gıda ve içecekIçkiler

Siyah çay: bu harika içecek hakkında tüm

Çok azımız siyah çay bu harika içecek mayalanmış versiyonu olduğunu biliyoruz. Çin, kendi ülke sınıflandırmasına akıma göre, onun Puer aradı. Ama biz her zaman Rising Sun Land "siyah" olarak anılacaktır edilmiş içmek için "kırmızı" anlamına gelir.

Siyah çay 70 veya% 80 oranında bitkinin yaprak fermente olduğunda elde edilir. üretim sürecinin çok zaman alıcı ve genellikle mekanize değildir. Örneğin, ham çay, kızartma ve kurutma ve curling toplanması değil çok zaman bırakır. tabakanın kalitesi ve çeşitli bağlı on haftaya kadar - uzun işlem bu fermantasyonudur.

Oldukça çeşitli siyah çayın kalitesinde: tselnolistovogo Lapsany çay elde edilen üst kabartmak ve karo veya granüle bırakır. İyi besleme ile doğal ve son ürün kalitesi yeteri kadar elde edilmiştir.

kepek ve çay tozu ile üretim fiş kullanılan olarak kabul en düşük dereceli çay poşetleri. Bu nedenle, uzmanları ve içecek severler asla ne olursa olsun kullanımı torbaları rahat satın.

Bileşiminde Siyah çay birçok tein veya kafein canlandırır içeriyor. Ancak, antioksidanlar ve toksinleri bağlama ve insan vücudunun muaf tutan, bağırsak fonksiyonunu geliştirmek maddelerin gençliğini uzatmak için yardımcı kan damarlarını iyileştirmek farklı eser elementler, bir dizi sahip olması, her şeyi bilmiyorsun.

Yaprak siyah çay başka dikkat çekici bir yeteneği vardır: zararlı toksik maddelerin cilt gözenekleri sayesinde ter çıkarmak için yardımcı vücudun termoregülasyonun özelliklerini geliştirir.

Sıcak siyah çay, şekersiz, büyük ölçüde daha iyi sıcaklığa dayanacak şekilde yardımcı terleme artar. Bu nedenle, uzun Hamam sonra Rusya'da sarhoş, böylece çok sıcak güneşin altında Orta Asya'da içmek edilmiştir.

Bu içecek insan derisinden sayesinde mükemmel temiz. Kozmetik uzmanları özellikle akne sivilce veya eğim için tavsiye.

çay - gelen ilk şey olduğunda soğuk akla. Eğer limon ve bal ile sıcak içerseniz, bunun yüksek vücut ısısı düşmeye başlar, bağışıklığı artırır.

Bu çıkıyor aslında böyle bir tanıdık ve bize tanıdık siyah çay - her zamanki içki: onun da bir güzellik, doktor ve hatta bir tahkim ajandır.

Günümüz pazarında, içki büyük bir çeşitlilik vardır. çay, Chzhetszyan eyaletten bize "Kara Ejder" privozimy - Ancak, gerçek hayranları ve bilenler Oolong tercih ederim.

O nemli deniz esintisi ve kalın Sisler mükemmel kalite ve çok hassas lezzet sunmak dağlarda, Doğu Denizi kıyısında oluyor.

Oolong tüm çeşitleri çay içeceği anlamıyla tadı buket özgünlük çekmek. "Kara ejderha" demlenmiş zaman tüm uzay etrafında egzotik çiçeklerin kokusu ile karışmış bal tatlılık sıradışı aroma, dolmaya başlar. O denir tesadüf değil "çay dünyasında imparator."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.