GüzellikCilt bakımı

Yüz kremi «Black Pearl Dream Cream»: açıklamalar, uygulama ve eleştiriler

Her kadın, yalnızca doğal gençliği, güzelliği desteklemekle kalmayıp, aynı zamanda cildi dönüştüren yüksek kaliteli güzellik bakımı hayalini kurar. Onu daha mükemmel kılacaktı. Kusurları kaldırdı ve avantajlarını vurguladı. Böyle bir krem "Siyah inci rüya kremi". Bunu test eden kadınlar pahalı lüks kozmetiklerden daha düşük olmadığını söylüyorlar. Başarıyla kusurlarla mücadele eder ve cildin durumunu önemli ölçüde geliştirir.

Kremlerin avantajları Dream Krem

Unilever'in "Black Pearl" markasıyla birlikte uzmanları bir arıza yaptı ve tüm Dream Line Dream kreminde alışılmadık bir nitelik kazandırdı. Birkaç uygulama için sağlanan fonlar, dermişin doğal güzelliklerini geri yükler. Derinin kusurlarını giderin, yüzünüzü tazeleyin ve cildi genç tutmaya yardım edin.

Krem "Siyah İnci Rüya Kremi" nin etkili etkisi, cildinize hızlı bir şekilde nüfuz eden ve içerideki epidermise etki eden aktif maddelerin içeriğidir.

Kozmetiklerin etkisi beş ana alanda ortaya çıkar:

 • Yorgunluğu yüzünden rahatlatmak. Kısa süre krema maruz kalan cilt kapağı daha taze hale gelir ve uzun süre dolu bir uyku sonrasında benzerler.
 • Cildin renginin pürüzsüzleştirilmesi. Yüz sağlıkla parlıyor. Bu sonuç yaklaşık bir gün sürer.
 • Nemlendirme ve dermişin gerekli besinlerle doldurulması. Epidermisin hücreleri nemle doyurulur ve tam teşekküllü aktiviteleri için gerekli tüm besinleri alırlar.
 • Cildin pürüzsüzleştirilmesi. Yüzün mikro rölyefi daha eşit olur. Genişletilmiş gözenekler daralır ve yüz kırışıklıkları düzelir.
 • Kusurların giderilmesi. Kırmızılığa, pigmentasyona ve çillerle bitmeye kadar uzanan tüm eksiklikler, fonların düzenli kullanımının hemen hemen görünmez olmasının bir sonucudur.

Bu aletin her kullanımı, dermiş ve çalışma mekanizmaları üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Fon Çeşitliliği

"Siyah inci rüya kremi" nin yelpazesi dört kesinlikle vazgeçilmez araç içerir:

 • Günlük emülsiyon. Anında deriyi dönüştürür, yorgunluğu yüzden kaldırır. Kusurlu sesi yumuşatır.
 • Gece kremi-iksir. Geri yükler. Gece boyunca dermeni önemser.
 • Göz kapakları için sıvı. Göz çevresindeki cildi nazikçe inceltir. Tüm kusurları temizler ve pürüzsüzleştirir.
 • SS-krem perde. Maturuting nitelikleri var. Cilt tonunu pürüzsüzleştirir. Deri ilacı.

Tüm ürünler çok etkili bir kompozisyona sahiptir; bu sayede kullanım sonrası cildin iyileşmesi daha düzgün, ipeksi, pürüzsüz, taze ve genç hale gelir.

Yüz için gündüz emülsiyonu "Siyah İnci"

Emülsiyon Dream Cream, cildin günlük bakımı için tasarlanmıştır. Bileşiminde tonlama maddeleri içermez. Hassas, neredeyse ağırlıksız bir tutarlılığa sahiptir. Cilde kolayca yayılır ve çabucak emilir. Gözenekleri tıkamayın ve oksijenin geçmesine izin vermeyin, böylece cildin nefes almasını sağlar. Ultraviyole filtreler SPF 10 içerir. Her geçen gün cildi daha bakımlı ve mükemmel kılar.

Tesisin ana bileşenleri:

 • UV filtreleri. Cildin erken solmasına engel olan güneş ışığından koruyun.
 • Mikro çevreler. Cilde yumuşak bir krem uygulaması yapın. Mikro rölyefi hizalayın. Yüzünüzü tazeleyin ve sağlıklı bir parlaklık kazandırın.
 • Artemia ekstresi. Epidermisin hücrelerine canlılık kazandırır. Stres önleyici özelliği vardır.
 • Japonların kamelya ekstresi. Birçok doğal polifenol ve doymamış yağ asitleri içerir, bunların arasında oleik asit (% 82), linoleik asit (% 3) bulunur. Bildiğiniz gibi, bu maddeler doğal güzelliklerin kaynağıdır. Camellia Japon doğal kararlılık, antioksidan, anti-enflamatuar, yara iyileştirici özelliklere sahiptir. Yatıştırıcı bir etkisi vardır. Bu madde, epitelyal bariyerin kırılmasını düzeltmek için kısa sürede yapabiliyor. Dermişin erken yaşlanmasını önler. Kırışıklıkları pürüzsüzleştirir, nem kaybını önler ve cildi yumuşatır. Derinin yüzeyini hizalar.

Emülsiyon sabahları temizlenmiş bir yüzeye uygulanır. Bir makyaj üssü olarak hizmet edebilir.

Yüz için gece kremi eliksir

Gece kremi "Sedef İnceli Krem" gece boyunca cilde önem verir. Onu iyileştirir ve iyileştirir. İksir kremi uygulamadan hemen sonra çalışmaya başlar. Cildi sürekli olarak besinlerle doyurur, hücrelerdeki metabolizmayı aktive eder, nemlendirir ve yatıştırır. Hücre yenileme işlemlerini başlatır. Bu krem uygulandıktan sonra cilt, sekiz saatlik bir uykudan sonra olduğu gibi dinlenmiş, taze ve ışıltılı görünüyor.

Bu tedavide ana aktif maddeler şunlardır:

 • Macadamia yağı. Avustralya cevizinin meyvelerinden çıkarılır. Vitaminler ve yağlı doymamış asitlerle zenginleştirilmiştir.
 • Avustralya cevizli meyve yağı. Zengin vitaminler (B ve PP) ve doymamış yağ asitleri. Ürün, kuru bir cilt bakımında kullanılır.
 • Incilerin ayıklanması. Yatıştırıcı bir etki ile karakterize edilir. Dermiti nemle doyurur ve hücrelerdeki kaybını önler.
 • Kamelya özütü. Epidermiyi gençleştiren yağ içeren çoklu doymamış asitlerin ve polifenollerin yüksek bir içeriği ile karakterizedir. Antioksidan, antienflamatuar, yenilenen ve yara iyileştirici niteliklere sahiptir.

İlaç, iyice temiz bir cilde yatmadan önce 20-30 dakika boyunca uygulanır.

Göz kapakları için akışkan

Göz Kremi Dream Cream, koyu halkalarla savaşımda ve gözlerin etrafında şişmeye vazgeçilmezdir. Bileşimi, kılcal damarları güçlendiren B3 ve rutin vitaminlerine sahiptir. Şişkinliği giderir ve tahrişi giderir. Kirpiklerin büyümesini uyarır, onları daha güçlü yapar. Bileşimdeki UV filtreleri cildi güneş ışığından korur.

Krem epidermisin yüzeyine kolaylıkla yayılır ve çabucak emilir. Sıvı ile, gözler zor bir günün çalışması ve uyku eksikliği sonrasında bile taze, güzel ve parlak görünür.

Ajan alt göz kapağının masaj hattına gözün dış köşesinden iç köşeye uygulanır. Kremayı üst göz kapağına uygulamayın. Sıvıyı uygulamak için göz kapağı rulosu kullanılıyorsa, ajan, orbital kemiğin sarmal boyunca uygulanır. Ürünü dağıtıcıyla birlikte kullanırken, ürün hafif vuruş hareketleriyle parmakların pedleri tarafından, ancak yalnızca masaj çizgileri boyunca uygulanır.

HS-krem pejyonun karakteristiği

"Black Pearl Dream Cream" çare dünya standartlarının tüm gereksinimlerini karşılamaktadır. Tonlama efekti ile SS krem-peçe de bir istisna değildir. Uygulamadan hemen sonra, çalışmaya başlar ve cildin görünümünü değiştirir, içten deriyi etkiler. Onun bakım özellikleri gündüz kremi etkilerinden farklı değildir, bu nedenle bunun yerine kolayca kullanabilirsiniz.

SS-krem, gün boyunca dermiş bakım için bir alet ile değiştirilebilir. Alın, yanaklar, burun, çene ve göz alanı: Küçük bir miktar kozmetik ürün yüzün her yerine küçük parçalara uygulanır. Ayrıca krema merkezden çevreye dağıtılır.

Bu SS kremi, bu satırın geri kalanında olduğu gibi aynı bileşenleri içerir:

 • UV filtreleri.
 • Macadamia yağı.
 • Mikro çevreler.
 • Kamelya özütü.

Krem-peçe yalnızca eksiklikleri kusurlarını gizlemekle kalmaz, aynı zamanda cilt için tam teşekküllü günlük bakım sağlar.

Kozmetik ürünlerini nereden satın alabilirim?

Yüz kremi "Siyah İnci Rüya Kremi", ülkemizin hemen hemen her bölgesinde satın alınabilir. Bu ürünler, daha küçük kozmetik ve parfüm dükkanlarında olduğu kadar geniş çapta satılıyor. Bu ürün aynı zamanda Auchan, Karusel, vb. Gibi büyük hipermarketler ağı aracılığıyla satılmaktadır.

Kozmetik giderleri

Bu kozmetik hattın fiyatı oldukça demokratik ve yaklaşık üç yüz ruble dalgalanıyor. Dolayısıyla, yüz "Black Pearl Dream Cream" için emülsiyon 300-390 ruble'ye mal oluyor. Bu hattan çıkan gece kremi, 300-360 ruble, göz kapaklarının akışkanı için - 270-330 ruble, ve SS kremalı peçe satın alınması için 270-300 ruble'ye mal olur. Çoğu müşteriye mevcut fon satırı Dream Cream vardır.

Siyah İnci: İncelemeler

Dream Cream ürünleri birçok kadın kalbi kazandı. Bayanlar, kremlerin çabucak emildiklerini, yuvarlanmadıklarını, cildi nemlendirdiklerini ve en önemlisi de çalıştıklarını belirttiler. Çoğu kişi, kullanımın ilk haftasının sonuna kadar cilt koşullarında önemli bir iyileşme kaydedildiğine dikkat çekti. Kadınlar, Dream Cream ürünlerinin cildi pürüzsüzleştirdiğini ve kırışıklıkları daha az fark ettiğini söylüyor. Cildin, özellikle de gece kremi besleyin, bundan sonra cildiniz yenilenmiş, dinlenmiş ve daha güzel görünüyor. Hoş bonuslar arasında, bayanlar hala cildin her çeşidi için uygun olduğundan, ürünün hoş kokusunu, maliyetini, ekonomisini ve çok yönlülüğünü ayırt eder.

"Dream Cream Black Pearl" kremi negatif. Burada, adil seks temsilcileri, üreticinin ambalaj üzerinde belirtilen tüm sözleri yerine getirmediğine dikkat çekti. Ürünün cildi beyazlatmadığını, gözenekleri tıkayarak akne görünümünü kışkırttıklarını söylüyorlar. Buna ek olarak, bu hattaki kremler her mağazada satın alınamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.