TeknolojininElektronik

Yogurttnica Redmond RYM-M5401: Değerlendirmeler, tanımı, talimatları. Yoğurtçuluk için tarifler

Ev Aletleri çeşitli planını çok daha kolay hayat. Son birkaç yıl içinde, daha önce şimdi bile biliyorum ve did not yeni ürünler, çok sayıda nasıl onlarsız düşünemiyorum.

Böylece, ekmek makinesi ve Multivarki nispeten yakın zamanda görünmeye başladı, ancak düşük maliyet ve pratiklik için yaygın sayesinde, basit gündelik şeylere çok daha az zaman harcamak için izin. Bu kategori mutfak aletleri ve yoğurt Redmond rym M5401 için de geçerlidir. Bu konuda Yanıtlar genel resmi yapmak için yardımcı olacaktır, bu bir mutfak yardımcısı kendisini satın değer. Tam bir analiz için, ilk olarak üretici aleyhine ne vaat analiz etmek ve bunu neden bu cihaza ihtiyacınız vardır.

yoğurt nedir

multivarka olduğu gibi, yoğurt, doğrudan yoğurt yemek pişirmek için sadece kullanılabilir. Bu süt ürünleri çeşitli kendisine eklenmiş taze süt ve bileşenlerin dönüşüm için tasarlanmıştır. Tüm metal parçanın karışımını birleştirmek için kullanılacak neler katkı ve ekşi hamur tür bağlıdır.

Sonuç olarak, önemli ölçüde sık pişirme veya ayrı bir yemek olarak bunları kullanırsanız, bitmiş süt ürünleri elde etme maliyetini düşürebilir. 2,5 bin ruble arasında değişir fiyat olan Yoğurt Redmond rym M5401, kısa zamanda kendini öder ve aile bütçesine isabet etmez. Çoğu zaten bu haysiyet yapmıştır.

Bazen pişirme fonksiyonu yoğurt multivarka içinde, örneğin, diğer mutfak aletleri mevcuttur, ancak, kendi amacı için cihazı kullanmak için bu durumda olduğu gibi, bitmiş ürünün en iyi sonuçları ve lezzet elde edebilirsiniz en iyisidir.

Pakete bulacaksınız neler

Redmond şirket uzun ekipman ağırlıklı prim fiyat segmentinde üreticisi haline gelmiştir, bu nedenle paketleme gelen zengin bir tarzda yapılır. kendisi hem de karakteristikleri listelenen renkli cihazı ve önemli avantaj olarak gösterilen bu matt black fon. mağaza mutfak eşyası paketinin boyutunu sağlamıyorsa kolayca ev satın alma getirmek sağlayan plastik yapılmıştır sap üst kısmında.

set cam sofra takımları unsurları içerdiğinden İçinde her şey, niteliksel olarak paketlenir. sonradan çeşitli süt hazırlayacak Sadece 8 bardak.

Yoğurt kendisi plastik elemanları ile metalden yapılır ve bu gücü güven veren ve bize vücut yıkama kadar zor olmayacağını umut veriyor. yoğurt Redmond rym M5401 için Dış kapak saplı şeffaf plastikten imal edilmiştir. Her bir cam için aynı zamanda bir kilit ile kendi küçük kapak sunmaktadır.

satın alma sırasında iyi kalitede ambalaj rağmen evde bir yontma veya kırık cam bulursanız çünkü tüm unsurların bütünlüğü dikkat etmek tavsiye edilir, hasarlı öğenin garanti değişikliği, sen reddedilecektir.

kutuda devaysa ek olarak belgeleri, yanı sıra yoğurt yemek tarifleri, süt ürünlerinin hazırlanmasında, hem de kendi programının çalışma prensibi ile ilgili açıklama için çeşitli önerileri bulabileceğiniz oldukça geniş renk parlak broşür içerir.

Tasarım özellikleri

geribesleme makalenin sonunda kalitenin ayrıntılı bir analiz için hizmet verecek hangi Haricen yoğurt Redmond rym M5401, başka aksesuara gerek duymadan oldukça basittir. Bu ısıtılacaktır kabın tür ve alt kenarlara bardak içinde, belirli bir sıcaklığı muhafaza etmek. Bu 8 kez dilerseniz, size kapsam ve boyut sizin için uygun, onların yemeklerin tadını çıkarabilirler Ancak tam gözlük barındırabilir. Böylece önemlisi, o fincan yoğurt fabrikanın içine sığar.

İç boyutu mutfak Yardımcısı yaklaşık 30 * 14 cm'dir. Aynı dış boyutlara anda, üreticinin özelliklerine göre genellikle bunu bile küçük bir mutfak müdahale etmemesini oldukça kompakt bir cihaz görmenizi sağlar 215 * 335 * 160 mm, eşittir. Ağırlığı Bu şekilde 3.2 kg ulaşır.

Tabii ki, vücut yapıldığı paslanmaz çelik, tek bir unsur yere bağlanmalıdır. Bu ortak dikkatle arka tarafında gizlenmiş ve bu nedenle belirgin değildir. Üstelik, oldukça yüksek kalitede yapılır, bu nedenle enkaz ve neme düşebilir yoluyla O yüzden endişe olamaz.

yoğurt alt tamamen plastikten imal edilmiştir. Ona o tablo özensiz hareketi kapatmak bilmiyor ve çocuk asılı kordon yaparak onu sürüklemeye mümkün olmaz emin olabilirsiniz poverhnosti.Poetomu üzerinde kaymak için bir şans vermeyecektir için tasarlanmış Bacaklı mevcut lastik pedleri.

Bütün bunlar değil iyi yoğurt, sonra en azından iyi bir aday başlığını ise o olduğunu göstermektedir.

Operasyon ve ekran

ayarı ve yoğurt can kimse, hatta bir çocuk dahil ile başa çıkmak için. Sonuçta, yalnızca basit butonlar çift ve sadece iki basamak görüntüleyen yedi segmentli LED gösterge kullanılmaktadır. literal anlamda çifti - sadece iki düğme ve zamanlayıcı ayarı ve başlat / durdur ısıtma söyledi. sona dahil olan tüm bu karmaşıklık.

pişirme başlatmak için, sadece, bir tencereye malzemeyi karıştırmak için ona göre yoğurt için uygun tarifler seçmek kase içine ayarlamak ve istenilen zaman sayacını ayarlamak ve sonra güç düğmesine başlatın. Artık sadece pişirme sonunu gösteren ses sinyali için bekleyebilir, birşey yapmak zorunda.

Bu film müziği kurulumu sırasında sağlanan dikkati çekiyor, bu yüzden her zaman tuşuna basarak veya vermeyerek duyarsınız. oldukça yumuşak düğmeler elbette olmasa dokunmatik, çok çaba bu durumda uygulanacak olmamasına rağmen.

Özellikle gözlük için kapaklar

pişirme önce, zaten karışım hazırlanarak yoğurt bardak bunu doldurduktan sonra, bunlar ürünün tazeliğini korumak için tasarlanmış özel kapak taktı. Onlar buzdolabında bitmiş yoğurt veya diğer süt ürünlerinin depolanması artırır, oldukça yoğundur.

kolaylık sağlamak için, onlar konteyner mühürleme yanında başka kullanışlı fonksiyon inşa. o, orijinal ambalaj üreticisi hem yoğurt yapıldığında üst plastik disk dönme yardım tarihinden penceresinde ayarlanabilir ile. Bu her zaman izin kez daha kapağı açmadan, tazeliğini kontrol ve ürün hasarlı olmadığından emin olacaktır.

süt ürünleri bozulabilen ürünlerdir beri tarihi yalnızca gün şeklinde ayarlanır, ay ayarı kullanılamaz. İstenirse, ayrı satın alabilirsiniz yoğurt için kavanoz Redmond rym M5401 veya kendi züccaciye uygun boyutu kullanın.

yoğurt yapmak için bazı ipuçları

Onları basit zehirlenmiş beri, süt ürünleri, hatalı pişmiş ya da yanlış koşullarda saklanan ciddi bir tehlike teşkil olduğunu hatırlamakta yarar var. Bu nedenle, her zaman jöle kalitesini yiyeceğiz birkaç basit kuralları takip etmelidir.

Ayrıca, bu ipuçları seçme ve parametreler durumunda yeterince spesifik olacak zaman bilmek önemlidir bir yoğurt nasıl seçileceği sorunları ile uğraşmak için yardımcı olacaktır.

 1. Güvenilir üreticilerin sadece bileşenlerini kullanın. Bu süt kendi ve çeşitli tatlandırıcı mayalar ve kullanılan yapı-boşlukları karışımlarını içerir.
 2. tarifler kitabı odaklanın ama siz ve aileniz tarafından zevk olacaktır böyle bir bileşimi seçerek deneme korkmayın.
 3. Iddia bileşenler üreticisinin son kullanma tarihinden sonra süt ürünleri yemeye gerek yoktur. Genellikle, maya ile ambalaj üzerinde yazılıdır. gerçek durum, bardak ve kapaklar eski ürünün yüzey katmanlarında kalması Kaynar su kullanarak hem de niteliksel olarak yıkayın sterilize her eşleştirmek için, yoğurt kullanılarak hazırlandı. her aile kendi iyi malzemelerle Sıralaması.
 4. Birkaç bardak yapmayı planlıyorsanız, karışım büyük bir kapta kolay olacaktır sulandırmak ve sonra kabın adresten dökün. Bu yüzden daha homojen olacak ve oranlarda oranı üniform olacak.
 5. на составляющие компоненты. Pişirme sırasında süt bileşenlerine ayrılması nedeniyle yoğurt yeniden düzenlemek tavsiye edilmez.
 6. Bitmiş ürünler derhal buzdolabı temiz değil. Yani sadece raf ömrünü uzatmak değil, aynı zamanda kendi yoğurt Redmond rym M5401 yapmak mümkün olmayacaktır ne tadı geliştirmek. Süzme peynir, bu arada, aynı zamanda daha büyük yoğunluğu ve bitmiş ürünün daha iyi bir tat eklenebilir.

Bu ipuçları kullanılarak, her zaman lezzetli yoğurt hazırlayabilirsiniz. hataların minimum izin vermek için, satın aldıktan sonra, en kısa sürede dikkatli, mağaza mutfak ekipmanı bırakmak cihazın kullanım talimatlarını okuyun. Bu sadece kullanımını kolaylaştırmak değil aynı zamanda ömrünü uzatacaktır ve kullanımı kritik hatalara karşı korur olacak.

Elektrik özellikleri

güç tüketimi gelince, o kadar zor maliyeti var saymak. kase ve toplam otomasyon ısıtmak için kullanılan öğe saatte sadece 50 watt tüketir. yoğurt yapma ortalama süresi bir zamanda toplam maliyeti, elektrik 0.5 kW değerini aşmaması anlamına gelir ki, 8-12 saattir. Bu yoğurt için oldukça iyi bir göstergedir.

parametreye iyi enerji tasarruflu mutfak cihazlarının Sıralaması önümüzdeki Cuisinart ve Tefal gibi böyle tanınmış markaların, art niyetle tarafından yönetilmektedir. Alan boşta kalan boş değil henüz, ekonomik nedenlerden ötürü, tüm 8 bardak doldurmak için tavsiye edilir.

yoğurt Olumlu geribildirim

Yukarıdaki tüm üreticisinden resmi bilgi ve, bildiğimiz gibi, geliştirici o iyi yoğurt sahip olduğunu her zaman iddia, ancak bu her zaman böyle değildir.

Bu durumda, gerçekte şeye inanacak ve ne değildir, kullanıcıların değerlendirmeleri yardım etmek, bir süre önce cihazı aldım ve şartnamesine uygun olmak kalitesini test etmek için fırsat vardı ile anlamak. Buna dayanarak, bazı olumlu, en sık ifade not edilebilir:

 • Onun görevi de baş edebiliyor. oldukça sık forumlarında bulunabilir yorum bunlardan memnun kullanıcılar, yoğurt Redmond rym M5401, gibi, güçlü bir ısıtma elemanı vardır ve ısıtma sıcaklığı zaman görece kısa bir süre içinde yüksek kaliteli süt ürünleri hazırlanması için fazlasıyla yeterli. Esas olarak, ancak, düzgün ısıl işleme tüm malzemeleri hazırlamak için sadece kalır ve yoğurt zaten onların işi gerçekleştirmek edilir.
 • Kaliteli bileşenler. Dayanıklı malzemelerden yapılmış yoğurt ile birlikte gelir Yoğurt kap ve kapakları. Cam şoka dirençlidir ve bu fiş ve aşınma belirtileri görünmez. Özelliklerini değişmez oldukça sağlam, plastik kaplar ve hiç hoş olmayan bir kokusu vardır.
 • Bir ses sinyalinin bulunması. ayarlama esnasında itibarıyla ve program ses bildirimin sonunda yardımcı olur ve çalışmasını kolaylaştırır. Her zaman emin olsun veya olmasın çalışmış düğme için süt buzdolabında ürünler yanı sıra know gözlük yeniden düzenlemek için zaman duyabiliyorum.
 • Pişirme için konteynerlerin büyük bir toplam hacmi. Yukarıda belirtildiği gibi, her bir cam akışkanı 180 mililitre için uygun olabilir. Eğer ağzına kadar doldurmak olmasa bile, bir defada, oldukça iyi bir sonuçtur yoğurt bir litre, daha yapabilirsiniz.
 • Çekici ve pratik görünüm. Yoğurt Redmond rym M5401, hatta ultra modern tasarım yapılmış, iyi görünüyor ve imajını da alınan yazıtlar açtığı kalite boya yağma ve herhangi iç uyması için izin kapağı temizleme esnasında yıkanabilir değil yapar gümüşi metaldir.
 • dijital görüntü varlığı. Üzerinde görüntülenen bilgi zamanlayıcı ayarını kolaylaştırır ve herhangi bir sorun olmadan kullanım talimatlarını okumadım cihazın ilk kez kullanıcıların kim bile bu dahil olmasını sağlar. Buna ek olarak, bu işlemi kontrol sağlar, 1 saat için bir geri sayım görünümünü gösterir.
 • süt ürünleri ile ilgili olarak detaylı yemek kitabı ile iyi ekipman. Eğer tam broşürde talimatları ile, ev yapımı yoğurt pişirmeye hiç denemedim bile, böyle bir operasyon çok zor olmayacaktır.

Yukarıdaki müşteri görüşleri de görülebileceği gibi genel olarak, mutfak yardımcı oldukça iyi çıktı ve kullanıcılar arasında popülerlik kazandı. Ancak, birkaç olumsuz yönleri vardır, onlar da fark ettim. Bir cihaz satın alırken sen onlarla katlanmak istekli olmadığını değerlendirmelidir.

Bir incelemede Olumsuz anları

Başka elektronik olduğu gibi, yoğurt Redmond rym M5401 Gözden sadece olumlu değil. İçinde eksiklikler olduğu açıktır. Bazı onlar, diğer kritik görünebilir, onlar hiç rahatsız etmez. onları özellikle popüler olan arasında, birden fazla kullanıcıyı karşılaştığı ve tek evlilik isnat edilemez.

 • Bazı kullanıcılar hiç sevmiyorum. Bazı partiler, o başkalarında da bilgilendirici fonksiyon taşıyan daha can sıkıcı oldukça hoş bir ses, değil, zayıftır.
 • Tüm tatmin ve tam elektrik kablosunun uzunluğu bulundu. Birçokları için, o biraz kısa oldu ve çok estetik değil baktım bir uzatma kablosu kullanmak zorunda kaldı ve hiç de güvenli bazı durumlarda. oldukça özel bir konektör yoluyla daha doğrudan bağlandığı için en multivarok olduğu gibi değiştirin, bu imkansızdır.
 • Bazı tarifleri için 12 saat için zamanlayıcı maksimum süresi de yeterli olmamıştır. Bir şey "Uzun oynama" pişirmek planlıyorsanız bunu unutmayın. probleme alternatif çözüm olarak - 12 saat sonra gerekli zamanda programı yeniden.
 • Sıcaklık kontrol. Görünüşe göre, ortam koşullarına bağlı olarak, kullanıcılar periyodik bebek maması çünkü düzgün pişirme değil ne oldu ait, ısınmış gerçeğiyle karşı karşıyayız.

Bu çoğunluk karşılaştığı bütün dezavantajları vardır. Eğer büyük bir sorun görmüyorsanız, güvenle bu cihazı satın alabilirsiniz.

Sonuç

Bu yazı sayesinde, artık bir yoğurt tercih biliyorum. mağaza içinde satın alırken bilmeniz gerekenler? paketleme ve tüm elemanların bütünlüğünü kontrol etmek için dikkatli olun ve satın alma sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

o içindedir ne maddeler bilerek bebek maması hazırlamak mümkündür, çünkü Yoğurt, küçük çocuklu aileler için bir nimettir. Eğer süt ürünleri yalnızca bir hayran varsa, o da vazgeçilmez yardımcısı ve sağlam aile bütçesine kaydetmek mümkün hale gelecektir.

o da kendi dezavantajları vardır ve çok fazla beklemeyin gerçeğini dikkate almak seçerek asıl şey. Sonra iyice kullanmaktan zevk olacak ve hayal kırıklığına olmayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.