TeknolojininBağlantı

Senin Tele2 sayısını bulmak için: sorunu gidermek için tüm yolları

Bir süredir kullanılmayan bir SIM kart, buldu ve onun numarasını hatırlayamıyorum? Belki sadece son zamanlarda "Tele2" ofiste bir dizi satın almış ve zaten unutmak başarmıştır? Ne olursa olsun soruyu cevaplamak için yardımcı olacaktır listelenen yöntemlerden aşağıda basamak dizisini hatırlamak edemiyoruz nedeni: Tele2 nasıl numaranızı bilen?

belgeyi bakın

Odalarının Bu varyant hassaslaştırma bir sim kart nispeten yenidir alınıp henüz ofisi tarafından basıldı gereksiz "evrak", kurtulmak için zamanı olmamıştır bu insanlar için oldukça ilgilidir. senin dolabın veya torpido gözünde onları bulma, kolayca SIM karta atanan numaraların hangi kombinasyonu öğrenebilirsiniz. arada, tüm belgelerin kurtulmak için tavsiye edilmez - Veri ve PIN kodları pak kaydedin.

Başka bir telefon numarasına SIM karttan çağrı

Nasıl telefon numarasını biliyor musunuz belgeler eksikse Tele2? Zaten hücresel kabinde kiti satın alındığında verilen belgelere atmak, ya da mümkün değildir bulmak için yönetilen varsa, o zaman sadece sim kartı ile arama deneyin. Tabii ki, eğer ikinci bir mobil cihaz var. Aradığınızda, ekranı rakamların bir arada unutmuş gösterir ve bunu, ya da en azından kayıt hatırlıyorum.

Biz danışmanlık hattı için yaklaştı

SIM kart için para aramak için yeterli değildir ve belgelerden resmi bilgi bulamazsa, numarayı 611 arayabilirsiniz. Bu tavsiye hat ücretsiz numara. Bir ses uzmanı İşitme, onların sayısını bilmek Tele2 için nasıl soru sormalısınız. Bu soru çalışanın iletişim merkezini şaşırtabilir düşünmeyin. Buna karşılık, sana unutmuş sayıların sırasını belirleyecektir.

verileri almak için istek girin

Nedeniyle unutkanlık müşterilerinin sorununa bilgileri de tasarlanmış operatör Tele2 görüntülemek için seçenek popülerlik. komut aşağıdaki gibidir "Oda kontrol": * 201 #. Abonenin bu basit kombinasyona karşılık olarak, tesadüfen, bir dizi içerecek bir metin bildirimi alacaksınız. Bu mesajı cihazda kayıtlı değil, basitçe görüntülenir unutmayın. Bu nedenle hala yazılmak zorunda sayılı.

Aynı zamanda USSD uzun süre belki de (dört ay içinde) SIM kartı çalışmazsa kullanılmamıştır ve mantığın operatör engellendi dikkati çekiyor. Tele2 sizin sayısını bilmek gibi teknik desteği ve açıklığa kavuşturmak için netleştirmek için çalışmalısınız. Bağlantı yoksa, SIM kartta sayısını değil kendisi hatırlayarak, unutulabilir.

Sonuç

Bu yazıda, nasıl Tele2 için numaranızı bilen tartışılan ve herhangi bir durum için ilgi veri almak için çeşitli yollar açtı. Operatör hakkına dört ay boyunca ödenen işlemle gerçekleştirilir değilse SIM kartı bloke etmek (bir kit ve telekomünikasyon hizmetlerinin sağlanması için bir sözleşme satın alırken abone aldığı sözleşmede yazıldığı) saklı tutar. Böyle bir numarayı geri mümkün mü? Bu ofiste veya iletişim merkezini arayarak, operatöründen açık olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.