TeknolojininElektronik

Ev ve ofis için Kahve Kapsülü

Ne birimdir kapsül kahve makineleri ve kahve makineleri ve bunlar benzer cihazlar diğer türlerinden nasıl farklı? Kahve için bu cihazların en önemli şey - bunlar öğütülmüş kahve dolu sıkıştırılmış olan plastik kutular vardır. Bu kutunun üzerine folyo ile sıkıca kapatılır. Bu kapsüldür. Kahve tam olarak bir kısım vardır. Bundan başka, folyo altında kapsüller iki filtre vardır. ilk filtre ikinci ve bitmiş içeceği dökülür içinden sıcak su geçmektedir. Bu, seçilen içecek üretim modunu ayarlar ve makineyi başlatmak için yapılmış. Kapsül iki yerde özel bir cihaz ile delinir, basınç altında beslenir sıcak su, güçlü bir hava jeti kahve ile karıştırılır olmasıdır. Hazır içecek, üzerinden beslenen bunun için özel olarak tasarlanmış bir geminin yöneliktir öğütülmüş kahve geçirdi ve kullanılmış kapsül özel bir kap içine yerleştirilir. Otomatik Kahve Kapsül bir espresso, Leng dahil tarifler çeşitli kahve yapabilir latte, latte macchiato, hem de diğer içecekler. Bu süt köpürtme için Pannarello sistemi (buhar besleme borusu) spumatore ya da ayrı ayrı bir kap entegre edilebilir.

kahve kalitesi, kahve makineleri ve kahve hazırlanır çok yüksektir, ve bu da bu birimlerin en önemli avantajlarından biridir. Onların çalışma özellikle zor değildir ve fiyatı oldukça erişilebilir. kapsüllü kahve makinesi eserleri ne de içecek damlacıkları ve hiçbir kir bırakmaz. Bu makineler ofisleri ve küçük mutfaklar için idealdir. Ancak, hazırlanan tarifleri sayısı cihazın üreticisi tarafından belirlenen bir dizi içinde, sınırlıdır. Bu tarifi ve içecek gücü denemeye dışarı açılmıyor ve kahve mahsulün maliyeti oldukça yüksek elde edilmiştir. Ayrıca bu model kahve makineleri ya da kahve makineleri için özel olarak uygundur öğütülmüş kahvenin özel bir standart ambalaj, bulmak zorunda kalacaktır. Ama içecek ve servis kolaylığı kaliteli eksikliklerine tamamı için ödeyecek. Bu tür bir kahve ya da kahve kapsül tipi yirmi kişilik kahve hazırlayabilir. Bu eğilimin cihazlar çok popüler, teknik olarak kapsül makineye aynı yapıya ve tasarıma ve ek özellikleri farklıdır.

kahve makineleri satın alın ve kahve makineleri, kapsül tipi olabilir mala tahsis elektrik mal ve çevrimiçi mağazalarda. Maliyet beş bin ruble bin bir kaç on sunduğu özellikler seti bağlı olarak değişir. Böylece herkes kendileri için doğru maliyetini seçmek ve makine işlevlerini ayarlayabilirsiniz. Bunların çoğu, bir arka ışık, bir su seviye göstergesi kesme işlevi, su otomatik yumuşatma, sıcak su, kapuchinator, atık kabı miktarını ayarlamak sahiptir. kahve, kapsülün daha pahalı türü kahve, kalıcı bir su filtre bölmesi kablosu su seviye göstergesi hazırlanması için daha büyük bir su miktarı vardır.

Kahve Kapsül mutfak mobilyaları yüklü su temini bağlanabiliyor hızlı buhar olabilir. Belirli bir aracın becerilerinin spesifik seti ihtiyaçları ve müşteri mali olanakları bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.