Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Holy 2": aktörler ve rolleri

Filmde "Yolki 2" aktörler Yılbaşı Rus yaşamının seyirci skeçler bulunmaktadır. Buna paralel olarak, filmin birbirine çok koşullu olduğu örtüşür birkaç hikaye gelişir. Genel olarak, kamu yılbaşı ve günlük hayatın telaşından Panoraması görmek için fırsat vardır. Kim en önemlisi filmde rol aldı ve - kim onu film yönetmeni yaptı?

arsa özeti

"Noel Ağacı-2" projesi yapımcı oldu Timur Bekmambetov, "Gece Bekçisi", "Wanted" en iyi filmleri için bilinen ve birçok diğer eserleri. Ancak çok sayıda filmin yönetmenleri: Alexander Kott ( "Brest Kalesi"), Dmitry Kiselev ( "Siyah Yıldırım"), Alexander Baranov ( "Catherine" serisi) ve Leo Gabriadze ( "Freaks").

Yeni Yıl - tek Verilen şartlar altında birleşmişlerdir pilotlar, emekli, gençler, aşıklar, polisler ve diğer birçok Rus halkının,: Filmde "Yolki 2" Rus sinemasının aktörleri karakterler çeşitli oynadı. Film ülke genelinde eş zamanlı olarak gerçekleşir ve yılbaşı Rus yaşamının büyüleyici bir manzara olduğunu.

Seyirci tam sinemalarda, normal ücretler sağlanması fikri yönetmen ve yapımcıları takdir: 5 milyon $ resminin bir bütçe ile 26 milyon topladı.

"Noel Ağacı-2": aktörler, fotoğraflar. İvan Urgant

Sergei Svetlakovym ile İvan Urgant par "Noel ağaçları" nin döküm daimi üyedir: filmi "Yolki-1" olarak, "Noel Ağacı-2", "Noel Ağacı-3", "Noel ağaçları-1914", o da aynı karakteri oynuyor - Boris işadamı Vorobyov.

Filmde "Yolki 2" aktörler Urgant Svetlakov, daha doğrusu, onların karakterleri zor bir duruma düşmek. Boris nedeniyle yeni yıl arifesinde önemsiz bir kaza hafızasını kaybeder. Sorun şimdi o acilen başka bir adamla Fransa'ya uçmak konuşmalıyım, kendisi derhal onun için çok önemlidir Devlet Komisyonu, sonucunu görmesi gereken borç söz arkadaşı, ne de kız arkadaşı, hatırlamıyorum olmamasıdır iş. Eugene Svetlakova tarafından muazzam bir çaba pahasına hala arkadaşı işadamı hafızasını geri getirmek için yönetir ve hikaye mutlu biter.

Uzun yıllar başarıyla oyuncu ve TV sunucusu ve kariyerini birleştirmek için İvan Urgant vardır. ": Oturma için teşekkür ederiz Vysotsky" Bir aktör olarak, o "hızlı ilk", "Üç ve kar tanesi" gibi filmlerde yer almıştır. Bir şovmen olarak İvan kalıcı "Projektör Paris Hilton" ve "akşam urgant" yayınlar.

"Noel Ağacı-2" Filmi: aktörler ve rolleri. Sergei Svetlakov

Sergei Svetlakov - Sverdlovsk kentinde bir yerli. Aslında, şovmen demiryolu iletişimin ekonomi üniversite mezunu olup, ancak KVN tutkusunu tamamen kaderini Svetlakova belirlendi.

Uzun süre Sergey takımın "Ural köfte" oynadı ve grubun en önemli üyelerinden biri olmuştur. Zamanla Svetlakov doğru bağlantıları ve tanıdıkları var ve Moskova'ya taşındı. o komedi filmlerinde oyunculuk başlamadan önce Svetlakov uzun Rus televizyonda program çok çeşitli bir üyesi olmuştur.

karmaşık ve telaşlı işadamı - Filmde "Yolki 2" aktörler Urgant Svetlakov bir çok eğlenceli ekrandaki ikilisi Sergey rustik ve açık-Man, Yakut tiyatro aktörü ve Ivan oynar oluşturmaktadır. Kazara bu iki zıt arkadaş oldu. Böyle bir ikili görüntüleyici işgal edemezler, bu nedenle "Noel Ağacı" Eugene ve Boris ayrılmaz seri boyunca çerçevede ortaya çıktı.

Oli olarak Elena Plaksina

Filmde "Yolki 2" aktörler ve izleyicinin rolü hayatın gerçeklerini andıran gerçeğine öncelikle saklanır.

Yani, Elena Plaksina kahramanı - - Olga ortak yaşam durumun içine düşer: sevgilisi Boris altı yıl boyunca ona dayanan, ancak sunmuyor. Olga zaten o sevmez, bu yüzden onunla ilişkisini sona erdirir ve bir koca aramaya başlar, sabırsızlanıyorum, ama en azından güvenebilirsiniz. Yani damat Yılbaşı Paris götürmeye ve yakın gelecekte evlenmeyi hazır bir Fransız olduğunu.

İvan Urgant tarafından Boris sonsuza dek onun kız arkadaşı kaybedebilir fark, o zaman ona evlenme teklif etmeye karar verdi ve çift hâlâ birlikte kalır.

Elena Plaksina filmlerde daha, ev sineması "Çağdaş" oynamak tercih ediyor. Oysa onun hesabına orada franchise "Noel Ağacı" birkaç dikkate değer roller seride, "Kırlangıç Yuvası" dır, hem de Galina Brejnev hayatına adanmış biyografik filmi "Galina" olduğu gibi.

Zemlyanikin olarak Alexei Petrenko

Çok dokunaklı bir hikaye filmi "Noel Ağacı-2" Alexey Petrenko ve birbirlerine aktörleri oynanan Irina Alferov. Pilot Gregory Petrenko öyküsünde kendi kavga için özür diledi, ve Kızıl Meydan üzerinde her yılbaşı kızı beklemek söz bir kartpostal-posta, üzerine çok sevdiği gönderilen kırk yıl önce Zemlyanikin, oynar. Ama nedense mektup kayboldu ve sadece kırk yıl sonra kahraman Alferovoj geldi. bir yıldan Zemlyanikin Bütün bu zaman Kızıl Meydan'da gelmek için ancak favori Yulyu Snigirevu yerde görmedim.

Yeni Yıl gün Zemlyanikin tarafından açıklandığı gibi Rusya'nın en uzak noktalarından birinde gemiye yolcu tutmalısınız. Yolda Eğer acil bir durum olduğunu ve kahraman hiçbir yerin ortasında uçağı zorunda kalır. uçak ve uzun yıllar sonra ilk kez onun sevgili bekler Kızıl Meydan, için zaman onarmak Zemlyanikin olsun: gerilim izolasyon roman bekleyen izleyici?

Alexei Petrenko - Rus sinemasında önemli bir rakam. Birçok ünlü filmlerinde görülebilir: "Zalim Romance" Eldar Ryazanov G. Yungvald-Khilkevich "Eğer Kalesi Tutsağı", "Silahşörler yirmi yıl sonra" ve diğerleri.

sanatçıların Diğer roller

Yeni Yıl resim T. At Bekmambetov Rus sinema ve pop daha birçok yıldızlarının oynadığı: Irina Alferov ( "Üç Silahşörler"), Vera Brezhnev Viktor Verzhbitsky ( "Gece Bekçisi"), Vladimir Menshov ( "Love-Havuç 3"), Nikita Presnyakov Gosha Kutsenko ( "Antikiller"), Sergei Bezrukov ( "Site") ve Petr Fedorov ( "yaşadığı ada").

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.