Sanat ve EğlenceFilmler

"Yıldız hastalığı" (2010)

2010 yılında, orijinal Disney filminin ABD prömiyeri "Star hastalığı". Rusça Fragman, Ne yazık ki, orada hiçbir olmakla römork aile görüntüleme için tasarlanmıştır İngilizce renkli müzikal resim, içinde görüntüleri gösterir. Genç ve yetişkinliğe girin, ancak karakterler, Los Angeles ve onun doğal çevresi, esprili diyalog, harika müzik eşliğinde muhteşem manzarası çekiciliğini kaybetmedik. Filmin "Star hastalık", filme yönetmen Mayklom Grossmanom olarak, hoş bir görüntüleme için gereken her şeye sahiptir.

hikayesi oldukça basit. Los Angeles'ta büyükannesi onu aile gezisi için normale çevirmek ne farkında değilsiniz - Jessica - Christopher Wilde, Jr. tarafından yükselen "yıldız" - ablası Sarah özenle Amerikalı kadınların put ile görüşmek üzere hazırlanırken. Dzhessika Olsen sadece paylaşmaz bu istihbarat fanlar kız oldukça kritiktir, en genç sanatçı kız kardeş için heyecan. ilk başta popüler bir müzisyen olan bir şans toplantı parlak izlenim üzerinde üretmez nedeni budur. Bu gerçek şaşırtıcı ve şaşırtıcı ilgi Christopher. gençlerin tekrar karşılaştığında, onlar tabii ki, karşılıklı duyguların gücüne giren, birlikte eğlenceli maceralar ile dolu bütün gün geçirmek ve.

Ama zaten onu zorlayarak, yetenekli genç sanatçının ruhunda kendisi kurmuştur yıldız ateş, daha ileri iletişim çekilme "sadece bir kız." Sonuçta, Kristofer Uayld gibi ünlülerin bir kadın, en az aktris tanınmış olması gerekir. Genç yetenek yanında biz onun bir sebebi paparazzilere onun adı etrafında bir skandal şişirmek vermediler koşulu ile bir film yıldızı davet edildi. Ama Christopher ve Jessica ile fotoğraf çoktan baskı yer almıştır. Sonra bir yapımcı baskısı altında müzisyen bütün ülke o Dzhessiku Olsen bilmediğini ileri sürüyor hangi bir röportajda, kabul eder. Christopher Bundan sonra ne olur? şov dünyasının yasaları altında yaşamaya devam edecek mi? O kariyeriniz uğruna sevgi fedakarlık ilk gerçek anlamda pes ettik mi?

Mükemmel oyun film "Star hastalık" büyüleyici, dokunaklı ve içten Jessica rolü genç aktris Danielle Campbell ün getirdi. Christopher Wilde rolde Amerikalı aktör, şarkıcı ve gitarist rol aldı Sterling Nayt. Film eleştirmenler oyunun iyi bir seviyede ana karakterler ve destekleyici karakterlerin görüntüsünü somutlaştırmak tüm genç sanatçılar kaydetti.

bu filmde önemli bir rol hafif, göze batmayan müzik eşliğinde oynar. biri tekrar tekrar dinlemek isteyen güzel kompozisyon - filmi "Yıldız hastalığı" için Soundtrack. İyi ve ilgi ile gençler ve yetişkinler izlerken, birinci aşkını anlatan mutlu sona sahip biraz naif bir film. Sadece bir Amerikan izleyici yaklaşık 6 milyon izleyiciler, aile müzikal "Star hastalık" vardır aslında bakılırsa Michael Grossman, aktörler ve filmlerin oluşturulmasında katılan herkese yönettiği şüphesiz başarı olarak kabul edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.