Sanat ve EğlenceFilmler

Sterling Nayt - genç yetenek

Herkes stüdyo "Disneyland" "Hayatta start" değil birden ona ince aktörleri verdiğini bilir. Bunlar şanslı her yıl popülerlik kazanıyor Sterling Nayt geçerlidir. Kariyerinin Bu hızlı gelişme nedeniyle son derece yetenekli bu genç adam.

Sterling Nayt (biyo)

Bu aktör Houston (Teksas, ABD) banliyölerinde, 05.03.1989 tarihinde doğdu - Shugerlende. O bir kız kardeşi ve erkek kardeşi Spencer Scarlett vardır. Sterling zaten okulda Altın Göl "ve diğerleri Üzerine", "Lost in Yonkers" gibi, bu tür performansları Houston Tiyatrosu'nda oynayarak oyunculuk becerilerini geliştirmeye başladı. İlk rolü o zaten 10 yıl içinde oynamıştır. Bir zamanlar, Sterling Teksas'ta yaşayan, ancak daha sonra kariyerlerini geliştirmek için Kaliforniya'ya taşındı. 16 yıl içinde Sevimli adam serisi "Snoop" (2005-2012.) Ve "Greys Anatomy" de bir iş var (2005-2013.). O zamandan itibaren o televizyon için filme iken.

2006 yılında, o serisi "Hannah Montana" (2006-2011.) Ve sinema filmi Kariyer Günü (2006) filme katıldı. Sterling Nayt çekildi köşk, o ajanlardan birinin tarafından fark edildi ve büyük bir filmde bir iş teklif edildi. Biraz parçası olmasına rağmen, o Hollywood'da onun için kapılarını açtı. komple setinde dışarı atarken, Sterling sürekli o herhangi bir rol oynayabilir ve çabalarının boşa olmadığını savundu.

aktörün kariyerinde bir atılım

Sterling Nayt birkaç küçük rollerde göründü ama yıldızlığa yanına gelmiyor. o filmde oldukça önemli bir rol bile küçük olsa oynadı ama Gerçek atılım sadece 2009 yılında geldi "17 Yine." Bu resim, hangi sitede ortakları Metyu Peri ve Zac Efron çok başarılı olmuş ve gişede iyi bir kasiyer topladığı idi.

Bu çalışmadan sonra, Sterling TV dizisi "a Chance Sonny" baş rol yıldızı için bir teklif aldı (2009-2011 gg.). Sette, o da yakında iyi arkadaş oldu kiminle genç bir aktris Demi Lovato, bir araya geldi. Bu gösteri Sterling, çok başarılı oldu sonra televizyon ve filmler yükselen yıldızı olarak anlattı. Zaten 2010 yılında, onun filmleri o büyük rol oynayan Disney "Star hastalık", gelen resmi büyütülür. Bu film çalışmaları bile geride bırakarak büyük dereceler "High School Musical".

Sterling Nayt (filmleri)

Knight "Star hastalık" sonra hemen başlığını sıkışmış "yakışıklı Disney." Aynı zamanda o Hollywood'da 55 gencin biri olarak Naylon dergisi unvanını aldı. Bu tanıma aktörün kariyerinde hızla gelişmesine katkıda bulunmuştur. Onun nispeten genç yaşına rağmen, Sterling Nayt 12 filmlerde rol aldı. Aralarında o biraz parçaları oynadığı olanlardır, ancak bunlar oldukça görünür idi. Sterling Nayt partisi lideri sorumlu olduğu bu resim bulunmaktadır.

Filmografi aktör son 4 yılda 9 filmi kredisi vardır. 2010 yılında Şövalye beş filmlerde kez göründü: "zengin kız ayrıcalıklar", "Ellie çağdaş Külkedisi hikayesi", "Kahramanlar, canavarlar," "Yıldız hastalık" "Hayatımı Corbin Bleu var" ve "Melissa serisi Joey. " 2011 yılında aktör filmi "Transit" ve 2012 yılından bu yana, Sterling ser "Ninja Lisesi" içinde geri çekildi "Ne kadar korkunç!" Serisinde yer aldı.

Müzikal yetenek Sterling Knight

diğer birçok yetenekli insanlar gibi, Sterling'le ve müzikal yetenek bahşedilmiş. Birçok mükemmel bir şarkıcı olarak tanıyoruz. filmi "Yıldız hastalığı" olarak tüm müzik parti aktör bağımsız gerçekleştirilir. O, "a Chance Sonny." Serisinde seslendirdi Sterling bazı iyi klipler üretti. Demi Lovato - Bunlardan birinde onun kız arkadaşı vurdu. Film, "Star hastalığı" için videoda, Anna Margaret ile düet yapar. Birçok radyo istasyonları onlar izleyici arasında çok popüler hale gelmiştir bu şarkılar nedeniyle, günlük yayın.

Büyük adam, söylüyor, ama aynı zamanda gitar çalar sadece. Ayrıca yadsınamaz komedi yetenek ve Sterling Knight. birçok filmde, bir, komik, çok sevimli ve genellikle komik karakterler oynar. Bugüne kadar, Sterling kariyerini oyunculuk tercih ediyor, ama aynı zamanda ve tamamen müzik endüstrisinde işlerini durdurmak düşünmüyordum.

Sterling Knight Farklı eserleri

Sterling Kariyer etkileyici hız kazanıyor. O Prince başlık rol oynadığı: 2011 yılında resmi "Modern Külkedisi tarihini Ellie" eleyen. tamamen farklı bir rolde Sterling eylemlerine - Dram gerilim "Transit" - Bu başka bir filmde çalışmaları oldukça benzersiz pozitif ve aksine. Ekranda aktör temsil Farklı karakterler, onun yetenek bilmeceyi göstermektedir.

Sterling Knight Kişisel yaşam

Tarih, aktör ev sahipliği kalıcı bir yer için, Los Angeles olduğunu. normal bir hayat lider Genç adam, bu yüzden sık sık koruması olmadan ve sıradan biçimde çeşitli konumlarda bulunabilir. Sterling Nayt - çok girişken bir adam, o komşuları ile aynı evde yaşayan birkaç yıl vardı. aktör Ryan Pinkston ile - Yani, bir anda o şimdi genç bir sanatçı metomil Prokop ve sahip düz paylaştı.

Sterling sadece 25 yaşında olmasına rağmen, paparazzilerin birkaç aktrisler ona bağlı. O Danielle Campbell, Selena Gomez ve Demi Lovato, ama sonra söylentiler roman atfedilen, bu gitmedim. Sterling Nayt ve kız arkadaşı şehir dolaşıyor birçok fotoğrafı, bu şüphe düşüren rağmen bugüne kadar kalbi, resmen serbesttir.

Boş zaman genç aktör çekim yılında golf oynuyor geçiriyor. O da bir snowboard üzerinde sürme hoşlanır. Sterling Nayt sadece onun hayranları seviyor ve sürekli onlarla iletişim kurar. Bu yüzden, o fan için onunla resim çektirmek için fırsat reddeder asla. belirgin açıklık rağmen, Sterling özel hayatında bana izin vermiyor ve gazeteciler sıklıkla kendileri hakkında röportaj vermem.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.