BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Cthulhu Of Duty: Tüm zamanların en kötü oyunlarından biri pasaj

Bu oyunun oluşturulması için temel bir korku eserlerinin dünyaca ünlü yazar kitaplarından biri olarak görev yaptı HP Lovecraft. Ve bu proje gerçekten korkutucu ve gizemli olduğunu emin olmak için ciddi bir tekliftir. 2006 yılında, stüdyo Headfirst Productions buluşudur yayınlanan ve hemen evrensel popülerlik ve yaygınlığını aldı. "Cthulhu Of Duty" - örneklerde kadar ilgi çekici ve ilginç: Okulda, sokakta, günde ifadesini birkaç kez duyulabilir. O da olumlu eleştiriler aldı. Bugün belirli bileşenleri oyun (noktalar, bileşenler) tanımlamak amacıyla bu projeyi tartışacağız.

Deeps Aşağı

Her şey, birkaç yıl önce ana karakteri ile gerçekleşti it a istikrarlı vizyon, uykusuzluk ve baş ağrısı yapma olayları ile başlar. deniz tanrılarına taparlardı bir değil çok popüler kült işlerine incelenmesi, kreş yabancı inanç üssü götürdü. Orada ile (bir portala gibi bir şey) bazı erzak iletişim teknolojisini bulunurdu gizli mahzeni keşfetti bilinmeyen varlıklar, konuşmak ya da etkilemek ve illüzyonlar, vizyon ve kabuslar vasıtasıyla inançlarını empoze etmek ya çalıştılar. Sonraki Dzhek Uolters onun normal bir yaşam başlar. Ama tekrarlayan kabuslar eşlik eder. Genelde, Cthulhu Of süren oyun Çağrı yakından tabii ki korku kişi, onun duygularının psikolojik yönleri ile iç içe, ve kapanır. arkadaş hangi onlar yüksek hız kazanmak, arkadaşı kaybetmiş Innsmaut denilen bir şehre gitmek için sordum Birkaç yıl sonra görme gücünü kazanmaya başlar ve zamana göre edecektir. kahramanı, elbette, araştırmayı kabul eder. Ve burada periyodik dehşet içinde çığlık oyuncu zorlamak geçit olan Cthulhu, Of arsa Çağrı durumlarda teşhir başlar.

başının üzerinde Döngü

Terk edilmiş bir kasaba sokaklarında yürürken birkaç dakika sonra burada kimse mutlu değil Jack ve aldığı bilgilerin hediye olduğunu tahmin etmek kolaydır. Biz kendi başlarına her şeyi yapmak zorunda. Sakinleri çekingen ve neşesiz. Kolluk en "ilginç" yerlerde kahraman izin vermeyin. Evet dolambaçlı Jack özellikle Innsmaute içinde mağazanın bir çalışanı kaybını meydana gelen olaylardan bazılarını öğrenmek için yönetir detours. Soruşturma sırasında gelecekte de aynı zamanda Cthulhu Of oyunu Call yansıyacak ilginç bir çok şey öğrendim. Passage birkaç bölümlere ayrılmıştır ve ilki beri hissedebiliyorum o kahramanın boynundaki ilmiği sıkın olacak gibi biri. Oyuncu her içgüdüsel onu kaçmak imkansızdır hangi tarifsiz baskıcı atmosfer, umutsuzluk ve umutsuzluk, hissetmeye başlar. Özellikle ateşli silah Jack zamanın oldukça uzun bir süre boyunca var. Hatta silah güvenlik ve emniyet sarsılmaz duygusu vermek için bir konumda değildir. Periyodik bulmaca ve Cthulhu Of oyunu Call boyunca mevcut mantık sorunları çözmek gerekecektir. iyice görevi anlamıyorum eğer Passage (özellikle kasa), uzun bir süre alabilir. Eğer ipuçlarını bulmak yoksa aynı güvenli saatler açmayı deneyebilirsiniz. Onlar kitap ve günlükte bulunabilir. Doğru kod kız doğum tarihidir. Şu anda, Şubat ayının 7 olduğunu, yani dün onun onuncu doğum günüydü. Ayın ilk girilen numara, bu sayı 2 ve sonra gün (6), ve yılın son iki basamağı sonra (1922 yılında oyunda bu noktada, bu nedenle 10 çıkartmaya ve iki bağrına son rakamlar olsun - 12). "Mutlu son" geçmez Cthulhu'nun Çağrısı, içinde ilginç bir nokta, sonlardan değişkenlik olduğunu. Yani, birbirinden biraz farklı olabilir. Bu, büyük ölçüde, tüm vakaların araştırmalarının ilerlemesi bağlı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.