KanunFikri mülkiyet

Yenilik ve Bilgi Teknolojileri Merkezi: faaliyetler ve kişiler

Bugün bilgi teknolojisi (BT) daha hızla gelişen alanları vardır. dünyanın her köşesinde her gün iyileştirilmesi ya da her zaman ileri bilgi teknolojisi tanıtan, BT yeni unsurlar gelişmekte ve bu sektörün geliştirilmesi süreci inanılmaz ivmeye sahip olan.

Noterler Birliğine yardımcı olmak için

Kar amacı gütmeyen kuruluş Vakfı "İnovasyon ve Bilişim Teknolojileri Merkezi" Noterler Federal Odası tarafından 2009 yılında oluşturuldu.

aktivitenin amacı, kanuna göre aşağıdaki gibidir:

 • geniş bir alana yayılmasını ve Rus noterler, modern bilgi ve iletişim teknolojileri kullanımı için gerekli koşulların oluşturulması.
 • Modern telekomünikasyon ve bu temelde noterler bilgi yapısının, oluşumu yüksek kalite ve vatandaşların noter korunması garantili yüksek düzeyde, hem de bireyler ve tüzel kişilere kendi erişilebilirliği sağlamak için.
 • noterler faaliyetlerine iletişim ve / veya bilgi teknolojileri alanında etkili bir bilgi güvenliği önlemlerinin geliştirilmesi.
 • kamu hizmetlerinin verimliliğini artırmak ve kalitelerini iyileştirmeyi amaçlayan federal hükümet ile Örgütü noter sistem etkileşimi.

fon

Merkezi hiçbir üyelik vardır ve tüzel kişi gönüllü mülkiyet katkıları temelinde kurulmuştur.

fonun temel amacı - noter faaliyetlerinin sağlanması ile ilgili IT geliştirmek, ancak özellikle eğitim ve sosyal yılında, sosyal açıdan yararlı amaçlar amaçlayan etmek. Fonun amacı kâr elde etmek değil, ama Sözleşmesi'nde belirtilen amaçların uygulamaya yöneliktir elde ve görevler fonun konunun kaynaklanan durumunda "Yenilik ve Bilgi Teknolojileri Merkezi."

O ülkemizde ve yurt dışında şube, yan, temsilcilik, ajansları ve diğer ayrı bölümlerini kurmaları hakkına sahiptir. merkezleri norm ve Rusya Federasyonu, yasalarının ve gerekirse yönetim - yabancı yasaya.

hedeflerin uygulanması

"İnovasyon ve Bilişim Teknolojileri Merkezi", hem bağımsız hem üçüncü bir şahsın yardımıyla aşağıdaki alanlarda faaliyet göstermektedir:

 • sistem yazılımı (software), hem de kullanıma hazır uygulamalar ve araçlar geliştirilmesi.
 • donanım yapılandırmalarında ve türlerine Rehberlik yanı sıra kurulum, işletim ve güncellenmesi.
 • veritabanları (DB), yazılım ve yazılım ve bilgi alanında da hizmet sağlanması bireysel doğası ile çalışmak için yazılım geliştirilmesi.
 • bilgi ağları ve sistemlerinin kurulması durumunda müşterinin ihtiyaçlarına en Modifikasyon ve zaten yüklü yazılımların özelleştirme.
 • üyeliklerinin sağlanması ve, "İnovasyon ve Bilişim Teknolojileri Merkezi" ve / veya müşteri yazılım ve donanım kullanımı ile eğitim dahil her türlü veri işleme sahnede, - entegre merkezi veri toplama ve işleme sistemleri (Federal Noter Odası Veri Merkezi Veri Merkezi) çalıştırılması.
 • kullanıcı bilgilerinin değerlendirilmesi ve gözden geçirilmesi, hazırlık ihtiyacı ve bilgi ağları ve sistemlerinin oluşturulması için etkili çözümler sunuyoruz.
 • ofis ekipmanları ve tamir ve bakım hizmetleri dahil herhangi bir bilgisayar donanımları, bakımı.

Adresler ve telefon numaraları

"İnovasyon ve Bilişim Teknolojileri Merkezi" İletişim: Moskova, sokak Dolgorukovskaya, Yapı 15, sayfa 4-5 .. Posta kodu temyiz için 127006. e-posta adresleri: ca@fciit.ru, support@fciit.ru.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.