Ev ve AileBayram

Turizm Günü tebrik yazmayı öğrenmek. Komik metinler ve derleme kuralları

27 Eylül - kendilerini sonsuz gezginler, serseriler, güzel avcılar hisseden insanların bayram. Nasıl bir tebrik yazmak için turizmin Günü? Komik şiirler ve mesajlar kolayca kendini dönüştürmek. Eğer izin standart, onlar irade nedeni değil bir yanıt elde alıcı. en Kendi orijinal metinle ile gelip malzemenin büyük miktarda kullanmayı öğrenmek edelim. , Bu kadar uzun bir zaman bellekte kalır katılıyorum, iyi bir ruh hali kaynağı olacak, ilişkileri güçlendirmek.

Turizm Günü Hakkında

Bugüne ile biz belirledik. tatil özü ekonomik temelidir. Her durumda, sağladığı ekonomiye ne büyük bir katkı ülkelerin nüfusu, konuşmak, aktif dinlenme bu tür propagandası bunu doğruladı. Ama sen ve ben buna ihtiyacı yoktur. Sıradan insanlar için, çok, bir neden daha almak ve göndermek tebrikler hangi Dünya Turizm Günü, geçmişi hatırlamak ve gelecek zamları ve geziler hakkında hayal. Gri, gündelik başıma birkaç dakika veya saat itmek için bir yol, sıkıcı makyaj, temiz hava maceraları izin vermek. Biz Turizm Günü turu, tebrikleri sağlanan bir arkadaş ya da şirkete yazıyoruz nedeni budur. Komik kelime veya dörtlükler daha yakın bize yapmak ve neşe şarj, yorgunluk ile baş yardımcı ve yeni toplantılar için umut. Yani, metin içinde pozitif, neşeli, yumurtlama, iyimser duygulara odaklanmalıdır. Nasıl yapmalı?

uygulamaya Sağ

Herkes belirli özelliklere iletiler oluşturmak kurallarını hakim olduğu açıktır. Aslında, biz gerek kalmamasıdır. Orada sezgi ve beyin. Onları bize Turizm Günü küçük bir tebrik yapmak için kullanabilirsiniz izin vermedi ve. kolay değildir ile Komik mektuplar gelip. Birkaç okumak, hazır atın en favori seçin. Bunların, ve hatta kendi yapmak. Örneğin, şiir bulabilirsiniz. Yani metne belli lezzet dahil, düzyazı bunları yazın.

 • Biz, bu dünyada yabancıyız
  yetişkin ve küçük çocuklar Hem!
  Biz mutluluk ve rahatlık talip,
  Bir mucize arayan dünyada dolaştım.
  Ve çünkü, turizm gün
  Her tembel değildir tebrik!
  Güneş her zaman parlasın,
  hile yapmadan yol aydınlatma!
  Arkadaşlar yolda buluşalım
  Takviye eller vardır!
  İyi şanslar ve hoş bir macera!

nesir turizm gününde tebrik Yeniden Yazma:

 • Biz yolculuğun keyfini bu dünyaya geldi. hepimiz Çünkü turist vardır. Ama bir şekilde ana şey? İyi dost ve biraz da şans! Biz bu aşan olsaydı! Turizm Günü ile!

Metne lezzet Getiriyor

mesajı unutma, güzel bir inceleme sebep için eklemeniz gerekir kişisel durumlarını. Bu hedefe bağlayan unutmayın. onun kişisel çıkarları nelerdir? Bu Turizm Günü tebrik dahil edilmelidir. Komik ama sadece iki biliyorum ki standart ifade değiştirilmelidir. mesajı düzenli turlar satın şirketin çalışanları, yöneliktir varsayalım. onlar dişlek ve obur küresel kriz değmeyen bu insanları dile. Bu tarihe kadar artık! İnsanlar ruh ısınacağı, memnun olacaktır. Mesajı alan kişi - bir tuz öpücük yemiş gelmez kiminle arkadaş, daha sonra kişisel bir şeyler yazmak. Örneğin, ayı olarak birlikte çalışan. Yani, standart metin kolaylıkla kişisel tanınmış değil herkese bilgi ve bazen anlaşılmaz yapma benzersiz bir şekilde dönüştürülür edilir.

örnekler

 1. Evrenin nazik dalgalar Let
  Size tür başarısız olur!
  her adımı ve her an edelim
  mutluluk kalp çığlığı doğdu!
  Tebrikler!
 2. Gün turizm dilek
  sağlık, olgunluk ve iyimserlik!
  Varsayalım bu konuda dolambaçlı bir yol
  Bir sırt çantası ve bir bacak getirmez!
  Ve parçaların davayı durdurmak için,
  yorgunluk mutluluk yok ederse değil!
  Eğer rahatsız etmeyin Ayı hiçbir şey,
  onlarla arkadaş çok zordur!
  Eğer ışık Yolları, parlak izlenimler.
  Böylece her gün senin için bir hediye oldu!
  Tebrikler!
 3. Turizm Günü için tebrikler! Benim seyahatleri organizasyonunda yardım için içtenlikle minnettarım. Ben yürüyüş parkurları üzerinde bize yakın dolaşıp tehdit krizden şirket başarısı, iyi şans ve koruma dost takım diliyoruz!

Bilirsin, sadece hedef hakkında biraz düşünmek gerekir - ve düşünceler kendilerini tatlı tebrik oluşturacaktır. Başarı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.