Spor ve SağlıkEkipman

Dengeleme minder: amaç, operasyon özellikleri, egzersiz

Dengeleme yastık - Evde spor eğitimi için özel bir araç. Eğitmek için öncelikle kullanılan vestibüler aparat, körelmiş kasları üzerinde yükün hükmü, denge duygusunun gelişimini. Nedeniyle pedi dengeleme spesifik yapıya bağ güçlendirmek için bir fırsat sunar.

bir simülatör nedir?

Yastık dengeleme masaj esnek kauçuk disk olarak tasarlanmıştır. Bir yüzey kabartması simülatörü. Bu vücut üzerinde olumlu bir uyarıcı etki uygulayan ayak temas biyolojik olarak aktif noktalar dahil olarak, çıkıntılı sivri içerir.

hava ile doldurulmuş İçinde dengeleme yastık. Ancak, sıkı yetmez. Bundan dolayı, cihazın yüzeyinde kişi yerleştirirken stabilitesine kullanımına imkan veren, çok esnek kalır.

sınıf dengeleme yastığına faydaları nelerdir?

simülatörün olağanüstü değer en küçük, kullanılmamış kaslar-stabilizatör odaklanma yeteneğidir. Hatta gelişmiş eğitim faaliyetleri ile, çoğu uygun yük almak ve bu nedenle pek gelişmez.

yastık Dengeleme - İyi bir alet miyofasyal sistemini geliştirmek için. Cihazın düzenli çalışması mümkün skolyoz belirtileri ortadan kaldırmak için yapar ile hareketsiz yaşam tarzı yürütülmesinde meydana iç organların aşırı zorlanma, kaldırın. oturma minderi dengeleyen düzeltici faaliyet düzgün konumlandırılmış için dorsal vertebra eklemlenme sorunu sağlar.

Endikasyonları

yastık Dengeleme gibi durumlarda kullanılmalıdır:

  1. Gerekirse, etkisini artırmak egzersiz. cihazların kullanımı ile eğitimin temel özelliği, geleneksel koşu bandı çalışması sırasında ihmal edilmiştir hemen her kas gruplarını güçlendirmektir.
  2. araçların kullanımı kardiyovasküler ve kas sistemlerini güçlendirmek için gereken kişiler için tavsiye edilir. Böyle terapi vücudun kapasitesini arttırır, aynı zamanda uyku kalitesi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, baş ağrıları giderir sadece.
  3. Dengeleme İdeal yastık bebek simülatörü davranır. Çoğu zaman, çocuklar eğitim için standart araçları kullanmak reddediyorum. Operasyon elastik minder heyecan verici oyunda görünüşte rutin egzersiz açmak için izin verir.
  4. Ürünün özellikle yararlı bir uygulaması düz ayak muzdarip insanlar arar. küçük dikenler kaplı kauçuk ped, yürüyerek mükemmel bir uyarıcı etkiye sahiptir, bu elastik kemer oluşumunu destekler.
  5. postoperatif dönemde hastaların rehabilitasyon, ped "Trives" Dengeleme ve gerekirse diğer saygın markaların uyarlamalar genellikle tıpta kullanılmaktadır.

simülatörü ek özellikleri

işlevselliği yastık Dengeleme eğitimi için bir araç olarak kullanmak üzere sınırlı değildir. Bu kategorideki adaptasyonları sık sık, bacak ya da baş altında bir astar olarak koltuk değiştirmek için kullanılır. sabit bir pozisyonda kalırken Böylece, kişi vücudun kas ve dokulara üzerinde uyarıcı bir etkiye hissetmeye devam ediyor. Masanızda, trende, bir araba sürerken kullanışlı bir yastık kullanın.

yastık Dengeleme - egzersizleri

Düz kaymaz yüzey üzerine yastık dengeleme yerleştirmek için yeterli bacaklar ve kas-stabilizatoov güçlendirmek amacıyla. Bir ayak ürün dokulu bir yüzey üzerine yerleştirilir, diğer - zemine paralel yükselir. Eller öne gerilmiş. geri gergin bir durumda. Egzersiz sırasında yeterince stabil pozisyonda vücudu tutmaya çalışmak. Sonra diğer bacakla egzersizi tekrarlayın.

arka kaslarını güçlendirmek ve posterior uyluk yüzeyinde bir uyarıcı etkisi yüzükoyun pozisyonda egzersizleri verir var. karın kaslarının yerleştirilir simülatörü, bacaklar geri gergin ve kollarını arkadan kaleye bağlanmıştır. Dış gövde kısmı sorunsuz geri çekilmiş zemin inspiratuar elinden çıkıyor. nefes verirken, kaslar rahat bir durumdadır. Egzersiz ani gerizekalı olmadan, yavaş yavaş yapılır.

Bir yastık yardımıyla Sınıflar karın kasları ve sırt boşaltma güçlendirmek. eğitim aracı hazırlanırken zemin yüzeyinden yukarı dokulu ve bel bölgesine yerleştirilen yerleştirilir. Kafasının arkasında Laid eller ve sonra her zamanki kaldırıcı cisim yukarı. Oturur pozisyondan gövde orijinal sırtüstü pozisyona geri hareket ettirilir.

Sonuç olarak

Dengeleme ped her yaşta ve cinsiyette olan insanlar için mükemmel eğitmen vermektedir. Her yıl cihaz inaktif yaşam yol gerek kullanıcıları arasında talep giderek. eğitmen sadece değil son derece etkili eğitimin uygulanmasına katkıda değil, aynı zamanda vücut üzerinde pasif masaj etkisi vardır çünkü bu, şaşırtıcı değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.