OtomobilArabalar

Yeni Duster. yorumlar

Test sürüşü fotoğraf arabalar görünebilir olduğu gibi içeriden başlar ve galası öncesi ve galasında çok dış yüzeyinde gördüğü olmalıdır.
Bu örneğin, olmuştur eksikliklerin birçoğu Renault Sandero düzeltilmiş güzel.

Her şeyden önce, değişiklikler orta konsolda görebilir. Örneğin, radyo ile tüm yönetim kurulu artık acil bir durum izlenimi yaratır. Ama burada bir dezavantajı hala kalır bulunuyor - yakın sürücüye sıradışı oldu ses kontrolü, ve «akort» - radyo frekansı ayarlamayı. İşte Reno Daster herhangi kusurları vardır. pek bir şey Yorumlar söyleyebilir. çıktı konsola ve A4 boyutunda kağıt barındırır küçük cebinde altında.

Buna ek olarak, "aktivite" biraz daha arttı. Örneğin, açmaya veya merkezi tünel değmez şimdi sürükle herhangi pencereyi kapatmak, her şey elinizin altında - kapı kaplamasındaki. Ama yine de kusurları olmadan değildir: yer yeterince karanlık olduğu için, bir yerden olabilir ve en azından ön kapılar için, vurgulama.
Stepway, aksine tepkiler Duster iyi bir başlangıç - oldukça iyi personel audioosnascheniya varlığına işaret hangi. Buna ek olarak, radyo paneli, bu tür USB ve AUX gibi hoş şeyler görebilirsiniz.

Koltuklar çok selâmetle Sandero daha, biraz daha yüksek profil poelastichnee vardır vardır. Buna ek olarak, yüksekliği ayarlanabilir, ancak sorun nedeniyle yükseltilmesi ve koltuğun düşürmek için mekanik ve çok rahatsız ayağa, alt kolu el yordamıyla, aynı zamanda, çekme zorundadır ve daha sonra arzu edilen bir işlem yapmak olmasıdır. Bütün bu oldukça zahmetli bir iştir.

diğer ayrıntılar arasında, kabin yüksek teknoloji ortaya çıktı. İşte onlar çok işlevsel olarak ifade edilmektedir yol bilgisayarında. Anlık veya ortalama bulmak mümkündür , yakıt tüketimini mevcut tank üzerinde aralığını seyir.
Biraz kalabalık ardında, ancak birlikte sığabilir. Daha fazla alan istiyorsanız Tabii, o zaman fiyat daha olmalıdır. Ama bu Duster. Yorumlar araba tam olarak parasını karşılar söylüyorlar.

Dynamics Duster biraz şaşırtıcı, ama duygu yakında geçer. Tabii ki, 2 ila 10 saniyelik litre için - 100 km / h, oldukça iyi bir sonuç, ama orada olağanüstü bir şeydir. Süspansiyon oldukça iyi kırlangıçlar yol düzensizlikler, ama biraz gürültülü amortisörler. Yanal destek iyi bir iş - viraj alma, küçük bir banka bulunur. motor, ortalamadan daha yalnızca hız yüksektir neredeyse duyulmaz, ancak yukarı vites gereklidir, bir sonraki hızlanma bekliyor, sakinleştirir.

Dört ve ikinci - - komple setleri ve fiyatları, ilk gelince çok, seçeneklere bağlı olan çok sayıda. Yani Duster avantaj. Yorumlar - Sadece olumlu.

Böylece, taban modeli 449.000 bir fiyat etiketi var, ama bunun yerine önden çekişli sırasına göre sadece 50 bin artıştır. Buna ek olarak, metalik 16.000 başka 6000 ekleyebilirsiniz - radyo için. ABS, karter, 16-inç "havzalar" immobilizer ve daha birçok ayrıntı gibi seçenekler de vardır. Bu tür toz bezi kapağı 102 atlar, 1.6 litrelik, beş mekanik ve adı Authentique altındadır.

hiyerarşisinde İleri "temel" olduğunu ifade vardır radyo kümesidir, gövde rengi tamponlar boyalı elektrikli ön camlar, bu 498 bin mal olacak ve 2 litrelik motor ve dört tekerlekten çekiş ve otomatik ile 74 bin daha pahalı olacak .

dizel motorlar için bir taahhüt varsa, bir motor ve 1.5-litre seçmek için ve 662 000 ruble için tüm bu "zenginlik" mal olacak mümkündür. Renault Duster hayranları için motorların Oldukça geniş. İncelemeler - En İyi.
Ayrıcalık sahip dört tekerlekten çekiş, motoru 1.6, klima, yol bilgisayarı, ayna çalıştırıcıyı, hem de etajer. o 586.000 ruble ödemek zorunda kalacak için.

Üst donanım Luxe Privilege bir benzin motoru ile donatılmış ve 671 000. Bu hava yastıkları, renkli arka camlar ve diğer yararlı şeyler içerdiğini değer.

Genel olarak iyi bir izlenim oluşturacak ve Renault Duster otomobil yorumları bizi sevdim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.