BilgisayarlarYazılım

Yeni başlayanlar için talimatlar - "Android" önbelleği nasıl ayarlanır

Eğer "Android" üzerine bir önbellek nasıl kurulacağı hakkında merak ediyorsanız, o zaman kesinlikle ilk akıllı telefon aldık. Özellikle insanlar daha önce bir kamera ve diğer "çan ve ıslık" olmadan normal bir telefon kullandığını sorun, içindedir. Garip bir ifadesi "nakit" mutlak şaşkınlık böyle kullanıcılarını bekliyor. Bu nedenle, "Android" önbelleği nasıl ayarlanacağını anlamak için, öncelikle anlamamız gerekir. Bu makale acemi akıllı telefon kullanıcıların bazı ek sorulara cevap verecektir.

tanım

Akıllı telefonlar için geçerli "nakit" tanımı, bir uygulamanın normal çalışması için gerekli bilgileri içeren bir özel saklama alanı temsil eder. Eğer telefonda onunla programını yüklediğinizde, çoğunuz otomatik yükleme yapmak için davet edilir. En önemlisi, uygun fiyatlı ve varsa istikrarlı internet bağlantısı, reddetme değil önerilir. Bazı uygulamalar için önbellek çok büyüktür çünkü yüksek olmuştur World Wide Web iletişim kurmak için özellikle önemlidir. Çoğu zaman, program indirilebilir içerik boyutu hakkında önceden size bildirecektir. Eğer kararlı bir bağlantı yoktur ve bu biz, Wi-Fi veya 3G (4G) diyorsan, bir alternatif var. uzman portallarında kullanıcıların zaten önbellek yayılmasını indirmiştir. Bir USB kablosu kullanarak akıllı telefonunuza taşıyabilirsiniz. İç (ya yılında dış) belleğinde telefonunuza, bu uygulama için özel olarak oluşturulan dizin bulmak ve önbellek geri koymak gerekir.

programlar

Bir diğer popüler soru şudur: tüm gerekli hizmetlerin başlangıcını kontrol eden ana uygulama olmadan bir anlam ifade etmiyor Android "Nakit "Ben programı nasıl kurarım". Bu nedenle, öncelikle nasıl bilmelidir yazılım yüklemesi. Google Play'in denilen çok uygun ve güvenilir bir araç kullanabilirsiniz. Bu portalda hiç geliştiriciler tarafından oluşturulan hemen hemen tüm uygulamalardır. telefonunuz ve bilgisayarınız tam çalışmaya «gmail» sistemde ve senkronize bir posta hesabınızın olması gerekir. Her şey ücretsiz ve hızlı olur. Google Play hizmet ve programları ile yollarını ek olarak manuel olarak ayarlanabilir. Bunu yapmak için, daha sonra, PC'nizde Uygulamayı indirmek telefonun flash kartı koymak ve bununla beri seçip orada programı yüklemek dosya yöneticisi. "Android" platformu için tüm uygulamalar uzantısı ".apk" var.

ipler

öğrenmek için yükleme uygulamaları yüklemek açıklar önceki paragrafta, yeterince aşina "Android" konulu tema. Sonuçta, akıllı telefon temalar dekorasyon için düzenli programda belirtilir aynı dosya uzantısına sahip. Ayrıca Google Play Store veya manuel yükleme kullanabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü için şirket "Google" portalının özel mobil sürüm yapmak için. Yani doğrudan cihazınıza yüklemeyi gerçekleştirmek için olabilir.

Sonuç

Nasıl "Android" önbelleği ayarlanır? Bu soru o kadar sık o bütün bir yazı adamış olmasıdır. Sonuçta bu mobil platform tüm diğerlerinden temelden farklıdır. Bu nedenle, bazı insanlar telefonunuzun yeni arayüze alışmak sadece zor. Bu yazıda "Android" önbelleği nasıl ayarlanacağı sorusuna kapsamlı bir cevap vermeye çalıştık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.