Ev ve AileGençler

Yaz tatilleri için seçenekler: Yaz genç ne yapacağını

Çoğumuz için yaz geçici sorunlar hakkında unutmak ve eğlence keyfini yılın favori zamanıdır. Eğer okuyan bir mola ve okul duvarlarının dışında arkadaşları ile sosyalleşme keyfini çünkü bu dönemin en öğrenciler mutlu olduklarını doğaldır.

Bu konuda Delight gerçekten bir çok şey var ve bu sefer, büyük beklentiyle bekliyor. Ama çok sık veliler, soru ortaya çıkıyor, yaz aylarında genç ne yapacağını. Bunların her biri sadece bu anda sersemlik karşılamak olabilir kötü şirketi, çocukları korumak istiyor çünkü sorun gerçekten ciddi olduğunu belirtmek gerekir. Yaz aylarında gencin ne yapacağını sorusu, ebeveynler çocuğa gerçekten iyi bir dinlenme vermek istiyorum sebeple de geçerlidir. Her tüm sıcak av sezonu değil, evde oturup televizyon seyretmek ve bilgisayar oyunları oynamak konusunda hemfikirdir. Bu nedenle biz seçeneklerin birkaç dikkate tavsiye, sıkıcı, ama sağlığa hala veren de yaz ne yapacağını genç.

Başlamak için, biz çocuğun tatil iyi, ancak herhangi bir açıdan da yararlı değildir, sadece olması gerektiğini unutmayın. Bazı ebeveynler hemen geri kalanı üzerinde kendi görüşlerini empoze etmeye çalışıyor, kendi girişimiyle almak, ama bu doğru değil. belki çocuğunuz eğitim yılında şey istedim düşünün, bir şey hayal ettim. Tam olarak bundan ve yaz aylarında gencin ne yapacağını sorusuna düşünmeye başlamalıdır. Onu beş çocuk yapmazlar, onu planlama sürecine katılmak için izin verin. Belki de, oğlan kendinize iyi bir dinlenme düzenlemek ve senden çok daha iyi hale getirmek için mümkün olacak idi.

Yani, biz masada çocuğunuzla oturup yaz tatili çok önemli ve güncel konuları tartışmaya başlamak sunuyoruz. Sonra, kesinlikle karar vermenize yardımcı olacak önerileri, bir çift vereceğiz.

- En önemli şey - bu çocuğun sağlığı olduğunu. İlk seçenek sağlıklı yaşam tatil olacağını nedeni budur. o bir çocuk kampına veya deniz kıyısında gitmek istiyorsa, çocuğunuzla tartışın. İkinci seçenek tabii ki, en pahalı (ve bu nedenle değil herkes için) 'dir, ancak şaşkınlık gerçekten iyi ve sağlıklı bir tatil ver.

- Başka bir seçenek spor olduğunu. Bugün hiçbir şey yapmak çok prestijli olduğu için, devlet spor kampları ve kamp siteleri yapımı için toplamı tahsis kadar büyük hale gelmiştir.

- Yazın gencin ne yapacağını düşünmek, onu havuzda veya gölde yüzmeye gitmek ve sahilde yalan izin unutmayın. Yüzme vücut üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Tabii ki, en iyi seçenek dinlenme ve hobi çıkarları bulmaktır. Belki çocuğunuz yeni bir şey yapmak istiyor. Örneğin, bir dikiş kursuna gitmek ya da bilgisayar programlama yapmak. Çocuğunun için o dinlenmek İngiltere'ye onu göndermek için gerçekten ilginçti. Orada iyi vakit ve yeni dili ana olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.