GüzellikTırnakların

Yaz manikür: öneriler ve fikirler

O kadar popüler yaz oluyor idi parlak: elbiseler, şort, gömlek, ayakkabı ve aksesuarları. Ve tabii ki, yaz manikür de parlak olmalı! Ve başka ne olabilir ki? Fikirler, ipuçları ve püf noktaları - on!

Çoğu zaman "Yaz manikür" tanımı parlak vernik veya ilginç anlamına altında çivi üzerine desen. Aslında sadece "buzdağının ucu" dir. Ve gerçekten takdir işlemek amacıyla, bazı çabaya değer.

Biz başlamalıdır senin ellerin bakımı. İlk bölüm - cilt için scrubs kullanılmasıdır. Daha iyi meyve tohum veya deniz tuzu gibi doğal malzemelerle dayanan birini almaya. yoğun olarak besler iken etkileri bakımından Bu scrubs daha yumuşak ve pratik, cildi zarar verme.

"Yaz manikür" olarak adlandırılan eylem bir sonraki aşaması - çivi ve cuticles doğrudan bakmakta. Çiviler, düzeltin, gerekli görüldüğünde, cila dosya ve. Tırnak kesme için arzu edilir - en iyi alternatif şeklinde bulunabilir turuncu çubukları kütikül uygulanmış ve yumuşatmak veya özel sıvılar.

Yaz Manikür baz kat boya tırnak plakası çizmeye devam edecektir. Kesinlikle onsuz yapabilirsiniz, ancak ek mukavemet pençeleri vermek daha iyi hala. örtü kuruduktan sonra, dekoratif boya uygulanmasına devam etmek mümkündür. Manikür yıl sadece bazı sulu ve sıcak renkler olmak zorunda gibi görünüyor! Ama dedikleri gibi bu, tat meselesidir. Ve boyamak için gerekli değildir çivi sarı bu sezon çok moda olduğu için sadece boya. Kalbinin arzuları gibi seçenekler ve renk kombinasyonları ile gelebilir!

Ancak bazı fikirler "benimsemek." Olmalıdır Bunu saf olarak kullanamazsınız, ancak belki de gerçek bir başyapıt manikür oluşturmak için itecektir. Bu makalede sunulmuştur fotoğraflar hangi Yaz manikür, ayrıca tırnak tasarımının oluşturulmasında yararlı olabilir.

Öyleyse başlayalım. Genellikle kelime "yaz" ile geliyor ilk dernek - denizdir. Yani, yaz manikür karşılama deniz motiflerin her türlü! Bunu yapmak için, mavi ve mavi renklerin bütün tonları da biraz incisi olarak kullanılabilir.

Ayrıca, ilgili kırmızı. Beyaz "gülümsüyor" tamamlanmaktadır edilebilir. Bu manikür klasik ve özgün hem bakacağız.

iyilik Yaz aylarında "olağandışı" çeşitli, örneğin, karpuz, kavun, şeftali veya kiraz tırnaklar resmi. Bu hünerli manipülasyon vernik fırça ile yapılır ve fimo, jel veya akrilik kullanılarak gerçekleştirilebilir. Ve, tırnaklarını "gülümsüyor" dekore edebilirsiniz. Bu sadece en saf haliyle olumlu olurdu!

"Ay Manikür" hakkında unutmayın. Sadece parlak renkler daha uygun olamazdı yaz aylarında hangi kullanılmalıdır!

Eğer desen değil çizmek, zahmet gerektiren arzu ederseniz, sadece gitmek ve her çivi farklı bir renk boya makyaj yapabilirsiniz. Bu size hevesli ve ilgili görüşlerin bir dizi getiriyor!

İyi şanslar! Yaz parlak ve unutulmaz bir olacak olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.