Haber ve ToplumÇevre

Kulübe Köy "Vyazemskys Bahçeleri": açıklama, özellikleri, yer ve değerlendirme

Sadece hayal edebileceği kendi tatil ev için daha önce ise artık herhangi bir sorun olmayacaktır satın. Üstelik anda böyle mülkiyet elit olarak kabul edilir. parası - megalopolis sakinleri, özellikle başkent için şehir dışına taşınma aynı zamanda. İnsanlar sürekli strese maruz, büyük bir şehirde yaşayan bıktık. Onlar nehir ve ormana yakın, doğaya çizilir. banliyölerinde bir ev boyu mevcuttur segmentinde "zengin" kategorisine taşındı. Ve onlar başladı gerçeğine tüm sayesinde ekonomi sınıfı yazlık köyleri inşa edilecek. İkincisi CP "ZemAktiv" dan "Vyazemskys Bahçeleri" için de geçerlidir.

geliştirici hakkında

şirket 1999 yılından bu yana pazarda faaliyet göstermektedir. Faaliyetinin ana türü - arazi ve onun evler ve yazlık yerleşim dikilmiş binaların satışı. "ZemAktiv" geliştiriciye çok uygun fiyatlarla seçme olanağı tanır ekonomi sınıfında, segmentinde faaliyet göstermektedir. şirket iki alanda faaliyet - Simferopol ve Novorizhskoe karayolu bulunan arazi geliştirir. Kulübe Köy "Vyazemskys Bahçeleri" Simferopolskiy yönünde Moskova'dan 63 kilometre yer almaktadır. "ZemAktiv", banliyö emlak piyasası oldukça belli itibar sahiptir saygıyı hak, güvenilir bir oluşturucu olarak kabul edilir.

Simferopol karayolu Hakkında

Beş yıl önce, o elit Simferopol yönü olarak kabul edildi. Prensip olarak, hala en prestijli banliyö gayrimenkul piyasasının biridir. Ancak, daha önceki yerleşim Buradaki tek çok çok zengin insanlar olabilir ev almak için sadece bir prim inşa edildi. Ne değişti? Sadece Moskovalılar öncelikleri. Bugüne kadar, onlar için 60 kilometrelik bir mesafe sermayeden böyle bir mesafede bir ev satın reddederek için bir sebep olarak kabul edilmez. Bu da, geliştiriciler, banliyölerde daha düşük maliyetli arazi keşfetmek yerleşimler inşa ve tüm gelenlere hesaplı evler ve arsalar için bunları sağlamak için izin verir. Bildiğiniz gibi Sonuçta, Moskova çevresinde koyarken il arazi oldukça uygun fiyatlı, tam anlamıyla çok yüksek maliyete neden olmaz.

köyün Hakkında

Kulübe Köy önce de belirtildiği gibi "Vyazemskys bahçeleri", Simferopol karayolu yer almaktadır. Özellikle - Serpukhov bölgesinde. 2012 yılında, arazilerin satışı ve evlerin ilk aşaması. Toplam - 127 araziler. Bugüne kadar, bu işletmelerin yaklaşık% 60 satılır. 2013 yılında 2014 yılında inşaatın ikinci aşaması tamamlandı - üçte. yazlık "Vyazemskys Bahçeleri" bir sözleşme olarak bina ile satış arazi için katlanmak veya onsuz, hem de hazır evlerin bulunduğu araziler. Köy o akmaz uzak, orman ile çevrilidir nehir Lopasnya ve Nara. Tüm siteler kamu hizmetleri ile donatılmıştır ve bu nedenle yalnızca yaz ama tüm yıl boyunca içinde yaşayamaz.

Birkaç önemli konulardan herhangi bir potansiyel alıcı ülke gayrimenkul çıkarlar, biri bile hayati diyebilirsiniz. Bölgenin bu ekoloji, onun altyapı ve ulaşım bağlantıları. Bir yazlık yerleşim evin her sahibi şehirle dokunuş (birçok orada işi kalmıştır) kaybetmek istemediği için, anlaşılabilir Hangisi o destekleyici bir çevrede yaşama ve sosyal ve ticari altyapının ana nesnelere erişimi istiyor. Ne kısaca ve söyle.

ekoloji

Bir bütün olarak Serpukhov ilçesinde farklı iyi çevre koşulları olduğunu. Özellikle büyük endüstriyel işletmeler burada değil, ama ormanlar ve doğal rezervuarları çok. Buna ek olarak, kendi topraklarında yer Oka-teraslı rezerv. Köyün kendisi için olduğu gibi, "Vyazemskys bahçeleri", burada gerçekten biz geliştiriciye haraç ödemek zorunda olduğu için doğa ile birlik keyfini çıkarabilirler. geliştirici "Bahçe" havuzda mevcut donatmıştır, yüceltilmelidir plaj Nara, getiren şimdi oldukça iyi bir plaj, ekili kireç cadde vardır. Buna ek olarak, köye yakın bir orman, bazı alanlarda bu arada, orman erişebilir vardır.

taşımacılık

Modern bir otoyol kabul edilse Simferopol karayolu çok yüklü olduğunu. Ancak, Moskova çevresindeki tüm yollar gibi. Yine köylülerin bahçeleri Vyazemskys "Sabah yaşamaya ve sadece akşamları olacak uygunsuz olur. Moskova'ya gün yarım saat içinde ulaşılabilir sırasında sermaye standartları çok değildir. alternatifi vardır. Bu Kaluga ve Varşova yolları. Bir mesafe biraz, otoyollarda nedeniyle sıkışıklığa yol, pratikte hiçbir kaybı artırmak, ancak zaman.

"Vyazemskys bahçeleri" yerleşim beş kilometre bulunan Sharapova vardır w köy Kuzminki (2 km) 'de d istasyonu / - otobüs durağı.

altyapı

yakın mağaza tatil köyü "Sosnovka Parkı", "Bahçe" 10 km bir süpermarket "Metro" dir mevcuttur, sen n en çok satın almak gerekir. (3 km) Proleter, hem de doğrudan 20 dakika uzaklıkta olan Serpukhov, içinde. Orada gerekli tüm sosyal altyapıya sahip - .. Bahçe, okullar, hastaneler, eczaneler, vb bir okul ve Proleter yoktur. Buna ek olarak, bu bölge sadece yok tatile çok sıkıldım, tarihi ve mimari bir yeri vardır.

"Vyazemskys bahçeleri" yazlık incelemelere mevcuttur gibi, tüm sakinleri altyapı nispeten iyi sayılırdı düşünüyorum.

Yani geliştirici sunar

satış tahsisleri alan üzerinde 7,94 ila 31,75 örgüye. Bugün itibarıyla sen 935.389 5.047.631 ruble kadar düşük otomat alanlardan herhangi satın alabilirsiniz. fiyat iletişim ve çitler ve evrak bağlanır toprağa ek olarak içerir. Bu sözleşme olmadan araziler sözde. Bir put satın sahibi, kendi başlarına bir ev inşa veya Elbette uzmanları ve proje hizmetlerinin, ek bir ücret karşılığında sağlayacaktır şirket, medet devam edebilirsiniz.

Satın alma ve zaten evde hizmet veren satış mümkündür. ikinci tahta veya karkas veya beton bloklar olabilmektedir. yapıyı inşa edildiği malzeme maliyeti bağlıdır. İkincisi, ortalama iki ruble milyonlarca beş (veya daha fazla) üzerindedir.

iç düzenleme

Bugün hemen hemen peyzaj üzerindeki tüm çalışmaları tamamladı. yapmak planlanmaktadır tek şey - bir mağaza açmak. "Vyazemskys Bahçeleri" - yaşam için tamamen hazır olan kapılı gelişme. Burada da çocuk ve spor alanları ve bisiklet yolları ve oturma alanları ile donatılmıştır ve hatta bir restoran vardır. topraklarına giriş video izleme kameraları yüklü, tüm çevre yüklü çitlerinin, CAT ile donatılmıştır. Bir misafir otopark bulunmaktadır.

İnsanların KP "Vyazemskys Bahçeleri" hakkında söylediklerini

kiracılardan Cottage Village yorum kötü değil, prensip olarak, alırsınız. Herkes pek Moskova ek olarak, nispeten yakın olduğunu söylemek, yerini sever, sürekli burada yaşayan kişiler ev sahipleri, zaten altyapı tesislerini Serpukhov kullanmaya alışkın. Hatta bu gibi bazı ürünler, mal ve hizmetlerin fiyatları başkentte daha orada çok daha düşüktür çünkü. Tüm yollar ve peyzaj durumuyla ilgili sürekli endişe yönetim şirketi, övün. KP "Vyazemskys Bahçeleri" Birçok sakinleri bir tatil tatil için değil, aynı zamanda yaşam için sadece harika bir yer olarak görüyorum. iletişim Fayda yürütülen ve hatasız çalışıp çalışmadığını.

şirketi tarafından inşa edilen evlerin kalitesi açısından olumsuz vardır, sahipleri bazen onları kusurları bulmak. Ancak, geliştirici hızla hepsi doğru. Yani, ilke olarak, seçenek oldukça iyi. o da KP "Vyazemskys Bahçeleri" köy Simferopol karayolunun sıralamasında 16. gerçekleşir gerçeği kanıtladığı nedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.