OtomobilMotosiklet

Yamaha R6. Özellikler motosiklet

bisiklet sürme sonra herkes bisiklet özel bir yarış pistinde sürücü oluşturulduğunu anlar. Uygun tasarım ve mükemmel kullanım, güçlü motor ve saldırgan doğası - hepsi motosiklet Yamaha R6 ilgili. Teknik özellikler bisiklet dikkatlice birkaç yıldır dünyaca ünlü Japon firması tarafından geliştirilmiştir.

Biraz tarih

Bu model ilk olarak 1999 yılında piyasaya sürüldü, bu aslında bir kardeşi, Yamaha R1 olarak sunuldu. Bir motosikletin temel özellikleri - 4 silindirli motor, 600 cu toplam hacmi. cm, mükemmel çekme, 122 litre motor hacmi. s., ve ters tip fiş ve motosiklet "supersport" kategorisine özeldir birçok başka özellik.

motosikletin teknik özellikleri sürekli geliştirdi zamanında boyunca: tasarım hazırlanmış ve pilot için daha elverişli koşullar yaratmak olmuştur. Örneğin, 2001-2002. motor "Yamaha R6" sadece 118 litre verebilir. . S ve 2005 yılında motor maksimum kapasitesi vardı - 125 "atları". 4 yıl sonra motor yaklaşık 133.6 litre yaratabilir. a. Atalet süperşarj.

Motosiklet Yamaha R6

Özellikler onun derhal amacı hakkında ikna edici konuşur. Bu modelde, dinamik tasarımı ve motor gücüne motosikletin kütlesinin optimum oranda tasarımında kullanılan son teknoloji, spor motosiklet diğer modeller arasında aynı motor kapasitesi ile donatılmış "Yamaha R6", serbest bırakın.

Mükemmel manevra kabiliyeti ve operasyon, düşük yakıt tüketimi ve ergonomik, akılcı kullanım kolaylığı, hem de gerçek hızını yaşamaya fırsat - tüm bu Yamaha R6. Özellikler: Maksimum hızı - 265 km / s, motorun çalışma hacmi - 600 cc altı vitesli şanzıman, tankın hacmi - 15 litre, maksimum güç - 123.7 l ... . 166 kg - bisiklet ağırlığı ile.

Bir spor motosiklet Yamaha R6 ayırt edici özellikleri

bisiklet teknik özellikleri doğrudan amaç sorumludur - yarış pistinde sürüş. Bu bisiklet birkaç temel özelliği dikkati çekiyor:

  • Hafif ve mükemmel tasarlanmış motosiklet vücut önemli ölçüde 600 cc motosikletlerin diğerlerinden öne dinamik sürüş için son derece uygundur.
  • kendi bütünlüğü içinde hafif elmas biçimli çerçeve ve maşa alüminyum sırayla, yol ve mükemmel kullanım ile ilgili bir güven hissi verir sertlik özel bir denge oluşturmak.
  • Biz de "iştah" motosiklet Yamaha R6 bahsetmek gerekir. Teknik veriler - yakıt tüketimi - 100 km başına 6 litre.
  • Süspansiyon bisiklet tüyleri ile donatılmış bir ters tip tamamen ayarlanabilir çatal, 41 mm'ye eşit, her çaptır. hafif yükselttikten sonra çatal ve kök genişliği hareket artmıştır.

"Yamaha R6" - adrenalin maksimum

Bir spor bisiklet temel amacı - onun bütün tezahüratlarıyla lider olmak ve tüm rakipler "supersport" kategorisinde gerisinde bırakmak. Spor bisikleti, Yamaha R6 - Dünya şampiyonasında birçoğunda bir lider haline gelmişti. Teknik veriler - 100 km / sa, 6 vitesli manuel vites kutusu, karayolu üzerinde yakıt tüketimi, kullanım ve manevra için hızlanma, yüksek teknoloji kombinasyonu ve en iyi motosiklet yarış özellikleri - "Yamaha" popülaritesi sorumludur.

2013 yılında, tanınmış bir şirket Yamaha ekran münhasır renk ve efsanevi motosiklet tasarım yürütme tanıtıldı. Şimdi denilen özel renk düzeninde boyalı "supersport" kategorisinde lider yarışı-Blu-Eylem. Bu renkler yarış motosiklet serisinin sembolü bir tür haline gelecektir.

bisiklet hakkında birkaç daha fazla kelime

Bu ilk motosiklet gaz Yamaha Çip sistemi ile kontrol edilir YCC-T, ile. Buna ek olarak, egzoz borusu büyük ise, motor etkinliğini arttırır, egzoz gazı akış yönünü, düzenleyen özel bir valf ile "nefes" motosiklet kolaylaştırır.

Tamamen nihai sonuca yöneltilmiş Güç spor motosiklet - viraj stabilite, ideal lastik kavrama yüzeyi, işletme ve mükemmel manevra kabiliyeti ve pilot neredeyse birlikte bisiklet birleştirmek izin gövde inşaatının benzersiz özellikler kolaylığı. Yarış bisikleti Yamaha R6 - servis, motor gücünün optimum oran ve motosikletin kütlesi için 600 cc modelleri, rasyonel sömürü ve makul fiyatlarla arasında onun gibi bisiklet ayırt teknik özellikleri.

Tabii ki, "Yamaha R6" - pistte tartışmasız lideridir. Onun dinamik doğası hiç bu bisikleti gördüm herkes tarafından hatırlanmak için emin hareket ve dinamikleri ve aydınlık ve şık tasarımın hızını ayarlar. Yamaha R6 özellikle gerçekten hızını takdir ve adrenalin başka atış olmadan yaşayamam edenler için tasarlanmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.