ÇirkinlikInşaat

Yalıtım "Ecover": avantajlar ve dezavantajlar

Perm ve ülkenin diğer şehirlerde Bugün bazalt izolasyon "Ecover" oldukça iyi bir fiyata satın alınabilir. Birçok özel tüketiciler ve bu malzemenin profesyonel inşaatçılar ısı yalıtımı alternatif yollarla arasında en iyi seçenek olarak kabul edilir.

Ürünün tüm standartları ve benzer ürünler için gereksinimleri karşıladığından emin olabilirsiniz. Sonuçta, ürün kalitesi aşağıda ele alınacak bir ısıtıcı, satın almadan önce satıcıdan kurtarabilirsiniz uyum belgeleri ile doğrulanır.

Neden "Ecover" Konut seçmek

Bu malzemenin İmalat süreci bu bağlamda, bu çevre güvenlidir ve insan sağlığına zarar vermez, kayaların kullanımını gerektirir. Eğer ürünler için asgari fiyatları belirleme olanak veren hammadde yataklarının yakınında kurulan yapma. Yalıtım "Ecover" mineral yününden yapılmış ışık yanmaz ısı izolasyon panelleri ile temsil edilen bir yüksek kaliteli bir yalıtım temsil eder. bazalt grubun son yalan kayaların kalbinde.

malzeme başlıca avantajları

Yalıtım "Ecover" mümkün olan en düşük maliyetle satın alabilirsiniz (Yekaterinburg ve diğer şehirler satışa sunmaya). tarif edilen malzemenin havayla sahip kişilerce yaklaşık izolasyon yüksek seviyeleri ile karakterize edilir. ikincisi sabit olduğunda bu durumda doğrudur. termal iletkenlik katsayısı / mK 0.035 W. Bu% 50'ye tesislerinde ısı kaybını azaltmaya yardımcı olur. söz konusu tanımlanmış malzeme mükemmel akustik karakteristik kalitesi, mineral yünü elyaflı yapısı ile karakterize edilir.

Tabaklar azaltma yeteneğine sahip gürültü ve sesleri emer. yüksek bir erime sıcaklığı ile ispatlandığı gibi, alev geciktirici not edilmelidir. Son parametre 1000 derece Celsius aralığında ölçülür. sağlık için tamamen güvenli plaka yapar bazalt kayalar dahil çevre dostu malzemeler, kullanılan malzemenin, üretimi için. Bu yalıtım, termal ve mekanik deformasyonlara karşı yüksek direnç derecesi vardır. Malzeme yükleme metrekare başına 7 ton ulaşır etkileyebilir. Bu durumda, asıl form dışarıdan etki durdurulduğunda geri zaman.

ek avantajları

Yalıtım "Ecover" su buharı geçirgenliği ve su itici özelliklere sahiptir. Bınncı su buharı özelliğine nem aşırı miktarda birikmesi onları korumak, ağ boyunca geçer. Sen yalıtım eğitim yeri ve bakteri ve mantar gelişimi olacağı korkuyor olamaz. o biyolojik açıdan inert bir malzeme, böceklerle çekmez. Aynı levha kimyasal direnç için de söylenebilir.

tüketici yorumlar

Açıklandığı yalıtım Bu belli teknik özellikleri ve avantajları nedeniyle, yaygın kullanımını gördük. Kullanıcıların çoğu zaman çevresel açıdan güvenli olduğu sebeple malzemeyi seçmek dediğimiz gibi. Bu, insan sağlığı için değil, aynı zamanda çevreye emisyonların yokluğu için de geçerlidir. Temperatür düştüğü zaman ağlar, özellikleri ve orijinal şeklini muhafaza eder. kullanıcılarına göre, yalıtım ömrü boyunca güneş ışığına karşı mükemmel direnç göstermektedir.

Kullanım malzemesi 50 yıl veya daha fazla olacaktır. Plakalar kolayca intihar araçlarını kullanarak, onları oldukça kolay kurulumu ortaya edilmektedir. Bu durumda, ana maliyetlerini neden olabilir ek araçlar satın almak zorunda değildir.

Oldukça sık, son zamanlarda tüketiciler ürünlerin ecover 'markalı satın. Yorumlar (yalıtım mükemmel teknik özelliklere sahiptir) çoğu durumda olumludur. Örneğin, zaman ayırmak gerekir ve malzemenin bu biraz ödemek zorunda kalacak. tabakalarından için bazalt yün tedarikçileri 530 ruble istenir. paketleme için, izolasyon "Işık Evrensel" ilgiliydi. Biz ürün serisi "Standart 50" bahsediyoruz, o 775 ruble değer. / Paketi.

ana dezavantajları

Eğer anlatılan yalıtım seçmek isterseniz, peşin onun başlıca sakıncaları iyice tanımalıdır. Bunların arasında biz nemle temas malzemenin ek koruma ihtiyacını vurgulamak gerekir. yün neredeyse su almaz olmasına rağmen, bu koruma gerektirmez anlamına gelmez. malzeme Lay tulum, ilave olarak, neme maruz kalan bölgelerde için uygun değildir.

önceki devir düşünülmelidir Yalıtım "Ecover" özellikleri reçineleri kullanılarak gerçekleştirilmez. ikinci ayrı paspaslar diğer malzemelerin bağlanması için kullanılan formaldehit ve fenol de içerebilir. bazı tüketiciler görüşüne aksine, zararlı maddeler tarif malzeme bulunmaz.

Özellikleri "Ecover Light" serisi

Bu malzeme, sentetik birleştirici bazında üretilmiştir bir su itici, hafif izolasyon plakaları vardır. Yalıtım "Ecover Işık" bölme duvarları, yenilenmesine başvurusunu bulmuştur , çatı katlarında mansart çatılar ve iç bölümleri kurdu. izolasyon arada montaj traversler ile taşıyıcı ile kaplanması farklı tipleri ile Kat yapımında kullanılması.

Çift katmanlı izolasyon "Ecover Light" olarak plaka "Ecover Ventfasad" ile birbirlerine uyarlar. İkinci durumda duvar sistemleri perde gelir. Eğer bir ısı yalıtım katmanı olarak kullanılabilecek bir üç katmanlı kolodtsevoy debriyaj, mükemmel "Ecover Işık 45", inşa etmek istiyorum.

ana avantajları

Bazalt yalıtım "Ecover Işık" yeteneği ve hidrofobik özellik yüksek ısı yalıtım vardır. mükemmel su itici gösteren ikinci karakteristiği. Hiçbir hizmette büzülme yanı sıra etkili bir ses emilimini bekleyebilirsiniz. kalınlığı ile ilgili olarak, sırasıyla 1000, 600 milimetre, eşit malzemenin uzunluğu ve genişliği, 40 ila 250 mm arasında değişir. Bu hesaba 10 milimetre aralığını almalıdır.

markası "Light 30" nominal yoğunluğu metreküpte 30 kilogram figürü karşılık gelir. Daha yüksek yoğunluğa gerekiyorsa, "Hafif 35" ya da "Işık 45" satın almak gereklidir. "Hafif 30" den 10 derece termal iletkenlik katsayısı 0.037 W / mK karşılık gelir. Sıkıştırılabilirlik yüzdesi y "Hafif 30" % 20, ve "Işık 35" -% 12. en düşük oran - "Işık 45", bu yüzde 8'dir.

Tüketicilerin bir ısıtıcı "Ecover" satın aldığınızda, genellikle su emilimi ilgileniyor. Üreticiler, su içinde kısmi daldırma ile bu özelliğini göstermektedir. Bu nedenle, yukarıda belirtilen dizi üç metre kare başına 1 kilogram su emiliminin.

Dikkate almak önemlidir

Yukarıda belirtilen edilmiş Boyutlar ısıtıcı "Ecover" ise, maddi duvara sertleşecektir eğer onun sandık doldurmak için sıklığını anlamak için izin verecektir. Ama yalıtım genel özellikleri ile değil, aynı zamanda farklı serinin bireysel özelliklere sahip değil sadece daha iyi tanımak gerekir satın almadan önce. Örneğin, "Light" "Evrensel" ve farklı tasarımlar ve yüzeylerin dekorasyonda kullanılabilir. Eğer daha hafif bir malzeme kullanmak gerekiyorsa, daha düşük ağırlığa sahiptir seçeneği "Light", kullanmalıdır. Büyük bir yük için vermeyin çatı katı, balkon ve diğer tasarımlar yalıtmak için kullanılabilir. hemen hemen her durumda duvarlar, zemin ve çatıların ısı yalıtımı için kullanılan "Işık Universal", döşenebilir. Ama amyant "Işık" Bu çalışma sırasında bir etkisi olacak tasarımlar, kullanılmaz neden olan, şiddetli stres dayanamaz unutulmamalıdır.

Sonuç

Yalıtım "Ecover" en tasarımlar için uygundur, ancak edinim her serinin kullanımı aşina olmalıdır önce. Bu, neme maruz özellikle bazı yerlerde ısı iletkenliği artışı ortadan kaldırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.