HobiDikiş

Yaka kanca. örgü şeması

Oya - çok ilginç ve hatta kullanışlı. Sen başka hiç kimse o eşsiz yazar şeyi oluşturabilirsiniz. Sen yakınları ve arkadaşları için iyi bir hediye yapabilirsiniz.

Delikli tığ yaka örgü - her zaman çok kadınsı ve zarif. Bu yaka iş kıyafetleri ve gün akşam ve gün içinde hem harika görünüyor. Eğer tığ biliyorsanız, yaka oluşturulması size çok zaman ve çaba almayacaktır. Tek ihtiyacınız iplik (uygun akrilik) ve sağ boyutu kanca olduğunu.

Nerede örme başlamak

Eğer kravat yaka önce, tam boyutlu bir desen yapmak gereklidir. bileziği bunu istiyorum yol çizin. Küçük ya da büyük yuvarlak ya da keskin kenarları olabilir. Ayrıca, çıkarılabilir yaka içinde zip nerede düşünün. karton üzerinde tüm ayrıntıları çizin ve kesiniz. Zaman zaman ürünlerin oluşturma sırasında desen çalışmaları için geçerli, bu yüzden yanlış gidemez ve sonuç beklediğiniz olacak.

Yeni başlayanlar için Yaka kanca. Yeni başlayanlar için ipuçları

Son zamanlarda örgü temellerini hakim varsa, tutun ve çok dikkatli olmalıdır narin şeylerle sonra, ona ipliği almak için kanca seçim yapmayı öğrenirler.

Her zaman aynı büyüklükte döngüler elde edilmiştir emin olun. Sen onların güçlü ya da tam tersine, çok fazla rahatlatıcı sıkın gerekmez. senin yaka örme tığ yerleri geniş halkalar ve bazen dar olacak, bu kavisli, özensiz olacaktır. Bu ürün üzerinde Çizim bulanık bakacağız ve yıpranmış kenarlar sarılabilir zaman. pushitsya olmayacak bir iplik daima toplayın ve yakalamak için kolay olurdu. Yanlış kancayı almış olursanız, birkaç gerekçesiyle anlaşılabilir. Yakalamak iplik, uçar. Veya yoğun örme hala çalışmalarında bir delik çok büyük kalır. Tığ her zaman temel döngüler ve barlar bilindiğini ima etmektedir. ajur şeyler, bir kural olarak, her zaman birden çok sütun kullanabilirsiniz. Henüz çubuklarını yürütmek için öğrenmiş değil Yani eğer ile sc, sc polustolbiki ile ve ters örgü örme ve kroşe süpürgelik, olmadan, daha sonra bunları uygulamak için eğitim ve pratikte meşgul olmak.

Eski yeni ajur

Bize bir delikli tığ işi yaka nasıl iletişim öğrenelim. Eğer desen yaptıktan sonra iş aşağı alabilirsiniz. İplik iris al, gümüş veya altın parçacığı eklenmesi ile ya da herhangi bir renkte bulunabilir. Örgü boynundan başlamak gereklidir. Hava döngüler gerekli sayıda çevirin. Bir zincir desen tutturmak için hazır. Üzerinde çekmeyin, bu özgürce düşmelidir. Eğer zinciri ile memnun değilseniz, beş kaldırma döngü takip edip işi çevirin.

kanca dokuzuncu döngüde bir sc bir sütun örme. tek sc ile bir sütun örme ardından, iki hava döngüler gerçekleştirin önceki sıranın iki döngüler kaçırmak ve. Yine iki döngü tipi ve serinin sonuna kadar düzeni tekrarlayın. işi çevirin ve yedi dikiş yazın. arasında, ikinci boşluk içinde sc sütun bir sc dört çubuk örgü. Sonra, beş döngüler çevirmek ve dört sütun sc sonraki delik bağlar. Bu nedenle, ikinci sıranın sonuna kadar çalışmaya devam eder.

Üçüncü satırda, önceki satırın çubuklar üzerinde sc ile dört hava ilmeklerin zincir ve örme iki sütun yazın. iki hava döngüler gerçekleştirin. ikinci sıranın sütunları arasında sc sütun izleyin. Sonraki daha iki döngü tipi ve sc ile çubuğu bağlar. Şu anda, büyük bir delikte örme gereklidir. Aynı yerde sc ile başka bir sütun gerçekleştirin. İki hava döngüler ve iki yanındaki sütun yine büyük bir birinci deliğe örme. Önümüzdeki iki hava döngüler izledikten sonra, son sıranın dört sütun arasında tek sc ile bir sütun ile birlikte örme gerekir. Serinin sonuna kadar Örgü.

Sonraki satır ikinci benzerliğiyle örme. Beşinci - hem de üçüncü. Sekizinci satırda kadar böylece alternatif devam edin.

Sekizinci satırda, üç hava döngüler tip ve kancanın proksimal açıklık içine sc üç sütun ile bir araya örme. Üç döngüler izleyin. önceki satırın sütununda bir sc kolonu ve yine üç döngüler örme. Ayrıca böylece ikinci satır olarak, ancak bunun yerine iki hava provyazyvayte üç döngüler arasında örme. Sekizinci serisi son.

iplik kesin ve çalışma gizler. yaka bir ucunda döngü yapmak. Öte yandan ben bir düğme dikmek. Ayrıca, yaka şeritler ile sabitlenebilir. Ana zincir ve birinci iplik ince bandın sütun sayısı arasında bu amaçla,. Yaka hazır kanca. Hazır aksesuar elbiseler, bluz ve balıkçı yaka ile giyilebilir.

Stand-up yaka Moda

Bildiğimiz gibi, moda geri geliyor bir alışkanlığı var. Yirmi, otuz veya daha fazla yıl önce modaydı Ne, bizim dolap içine geri gelir. Bazen belki podyumları üzerinde modacı-komşu veya modeller ne gider orada bulacaksınız, büyükannesi için dolaba içine bakmak yararlıdır.

Stand-up yaka 40 'moda oldu. Sonra kısaca popülerliğini kaybetti ve 80'lerde bize döndü. Şimdi bu yakalı tür moda endüstrisinin temsilcileri arasında dikkati geri kazanıyor. Şimdi fiyatı ayrılabilir yakalı ila 15 arasında değişir 100 dolar. Herkes böyle bir aksesuar satın alınacak olacaktır. İlgili stand-up yaka kanca size dişin tek çilesi maliyet ve zaman biraz sürecektir. Ayrıca birkaç inci boncuklar satın alabilirsiniz yaka süslemek için.

çiçeklerle Örgü yaka standı

Daha sonra, narin çiçekler stand-up yaka kanca örgü örmeyi öğrenmek.

Eğer yaka istiyorum ne kadar geniş düşünün. Genellikle yaklaşık on santimetre. Hava döngüler gerekli sayıda Dial ve boyun deneyin. Fit standı çok basittir. sc ile basit sütunları gerçekleştirmek için yeterli. Çalışmalar sonunda kapatılması için düğmeler dikin vyvyazat dalga olabilir.

Ürünü süslemek için birden çok renk bağlamak ve yaka onları dikmek. Şema istenilen renkler örgü üzerine dergilerde bulunabilir.

kış yaka

zaman soğuk Gel ve bir gardırop başka değiştirilir, birçok kadın aniden giymek kesinlikle hiçbir şey olduğunu bulmak. Eğer örgü örmeyi biliyorum Ama eğer, o zaman sıkılırdım gerekmez.

Kendine boyun eşarp bağlamak ise, sadece seni sıcak değil, aynı zamanda herhangi bir kıyafet uygun olacak ve siz dondurma izin vermez kesin bir favori aksesuarı haline gelir. Buna ek olarak, uygun çok kolaydır.

kalın yünlü iplik ve uygun kanca atın. başının üzerinden veya boynuna sıkın - Bir çıkarılabilir yaka giymek istiyorum nasıl karar verin.

kafasına uyan Yaka

Hava döngü bir zincir Dial ve boynuna ona deneyin. Çok yoğun olmamalıdır. halkaya zincirini takın ve tekrar deneyin. Bu kez girdi kolaydır eğer, kafasına sopa deneyin ve zorlanmadan bir eşarp giymek ve bu seni itmek olmaz. Her sırada sc örgü sütunlar. Bu tür sıralar yaklaşık beş kırk arasında olabilir. Eğer yaka sokmak istiyorsanız, o zaman, otuz satırları takip etmek çekinmeyin denemek ve hatta zorunlu olarak dovyazhite. Böyle örme tığ yaka, sıcak, yumuşak ve çok rahat.

toka üzerine yaka

Böyle bir seçenek raf aynı şekilde örme, tek fark bu iplik için kullanmak budur. Daha iyi yün iplikler birleştirilmesi. zip ile Yakalar ağ geçitleri ile iyi bakmak. Bitmiş ürün gizli kanca veya düğmeleri birkaç dikmek.

Nasıl yaka süslemeleri

Çeşitlendirmek ve broşlar, aplik, boncuk ve boncuk kullanabilirsiniz yakaları süsleyin. Bu yaka elbise için ise, kenarlarda dikili çok güzel bir görünüm inci boncuk olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.