Gıda ve içecekYemek tarifleri

Yabani ördek kaplar. Lezzetli ve sağlıklı

Aksine kümes hayvanları yabani kuşların doğal gıda ile beslenirler ve doğal ortamlarında yaşarlar. Beklendiği gibi, oyun çok daha zengin tat ise, kendi eti görünüşü daha karanlık ve daha yoğun ve sindirmek için bu nedenle daha zordur.

kuş edin Bir ürün bize tanıdık hale, ancak bu tür etin kullanılması bazen şüphelidir gelmiştir. Örneğin, yaban ördeği ve Domestikos yemekleri açıkça tat ve koku bakımından farklılık ve ev bunu kesinlikle takdir edecektir. Ancak, kesin bir dille birçok ev kadınları ve hatta kocaları avcılar av eve getirmek yasaklamak reddediyorum. Ama genellikle sorun onlar sadece ailenizi Serve yanı sıra, doğal hafif hoş olmayan koku ortadan kaldırmak için doğru yaban ördek pişirmeyi biliyor daha iyi tat diğer gıdalar ile birlikte tüyleri ve bağırsağı temizlemek kalmamasıdır.

defeathering içinde, yakma ve Kesme - - adama yardım etmek karkas hazırlanmasında. Sonra hostes kesinlikle vahşi ördek kokulu besleyici yemek pişirmek için kabul edecektir. Bunlar doğada ve evde hem yapabilirsiniz.

reçete

En iyisi yabani hazırlanıyor fırında ördek. Tarif böylece sıcak tanıdık benziyor, ama bir dizi özellik vardır. İlk olarak, bir veya iki kuşlarla bir cilt kaldırmak için çok daha kolay dikkatle yolma için zaman ve çaba harcamak değil. Daha sonra karkas akar su altında yıkandı ve diğer ürünlerin hazırlanmasında bunları emmek edilir.

Yıkayın ve tüm yenilebilir mantar, iki ya da üç orta soğan, havuç, temiz ve yüz elli gram yüz eziyet ve dilimleri ve patates halinde kesilmiş - doğranmış.

nedeniyle kanatlı yoğunluğu serbest stilde kas dokuya uzun süre hazırlanıyor yabani ördek Yemekler, böylece fırın için seramik tencere seçin. Böylece, tüm ürünler çürümek yavaş olacak ve vahşi oyun ve sebzelerin yararlı özellikleri kaybolmaz.

sıcak yağ üzerinde başlatmak için, kızarana kadar soğan ve mantar kızartma, sonra havuç yumuşayana kadar, daha sonra tereyağı topuzunu ekleyin. Her şey hazır olduğunda, tuzun çıkan kütle ve karabiber bir tutam serpin. Biz kenara koydu. Şu anda, süreç karkas: Derin bir kapta koymak ve cömertçe tuz, siyah ve kırmızı biber yanması ile tatlandırılmış, yönetilebilir parçalara bölün, ayrıca bir kokulu toz ekleyebilir. Rezerv yüzden başka 20-30 dakika marine ve ardından kahverengi oluncaya kadar kızgın yağda pişirin. Sonra, tavadan ördek çıkar, ve meyve suyu kızartma patates sonra geriye kalan. Yani, yabani ördekler bizim yemekleri tüm malzemeler tencere içinde kurulum için hazır.

altında, petrol bir damla dökün kümes hayvanı parçaları koydu. İkinci kat - patates, üçüncü - dilimlenmiş sarmısak. Dördüncü tabaka - mantar ve sebze zazharki. Eşit biz yakın ve pişene kadar fırına (çanağın kenarları kadar hala 4-5 santimetre olarak) biraz su dökün, dağıtılmış. Servis yaparken yeşillikleri ile süslemek ve tat baharat serpin. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.