İnternetBloglar

Ücretsiz Web Sitesi Bağlantıları

Siteye nereden ulaşabileceğiniz sorusu, siteyi tanıtmak için yeterli bütçeye sahip olmayan neredeyse acemi bir İnternet kaynağı sahibi tarafından ücretsiz olarak ilgilendirilir. Bu nedenle, bugün sana siteye nereden ve nereden ücretsiz bağlantı alacağımı söyleyeceğim.

Kaynağın harici bağlantıları , arama motorunda tanıtımını ve iyileştirilmesinde yardımcı olur, ayrıca: Katılımı artırır ve gelecekte geliri artıracaktır.

  • Titz ve PR kaldırın.
  • Büyütmek için resme tıklayın.
  • Arama motorlarındaki kaynağın yetkisini arttırın.

Ve şimdi, ücretsiz yöntemlerle siteye nereden bağlanacağımızı görelim. Senin için her şeyi koyacağım.

Siteye ücretsiz bağlar

Dahili optimizasyon. Blog içindeki referans kütlenin artırılmasının en etkili yolu dahili optimizasyon, yani önceki makalelerden en son gelişmelere olan bağlantıların yönüdür. Bu yöntem PR yükselterek çok etkilidir.

Kaynaklar üzerine yorum yapma. Siteye harici bir bağlantı elde etmek için Dofolov bloglarına yorum yapılması amaçlanmıştır. Bu seçenek kesinlikle ücretsiz, ancak üzerinde yorum yaptığınız makaleleri okumak çok zaman alıyor. Daha büyük bir sonuç beklemek, ilk gelenlerden biri olarak yorumlar yapmak, hem de tartışmalara katılmak. İnternette, siteye bir dizi harici bağlantı için Dofollow bloglarının büyük veritabanları bulunmaktadır.

Forum. Forum'ah'da profillerdeki siteye bağlantılar bırakabilirsiniz. İletişim kurduğunuz diğer forumlarda olduğundan daha fazla siteye harici bağlantılar elde edebilirsiniz. Uygulama için foruma (tercihen konunuza) ve profilinde "Kaynak" satırına kaydolmanız gerekir; bağlantıyı belirtin.

Sosyal yer imleri ve ağlar. Siteye ücretsiz bağlantılar almak için bir başka yol da makaleleri tanıtmak için sosyal hizmetleri kullanmaktır.

Makaleler, siteler ve derecelendirmelerin katalogları. Yine, siteye ücretsiz bir harici bağlantı kurmanın oldukça iyi bir yolu, tematik metinle çevrili ücretsiz dış bağlantılar elde etmek için makale ve site dizinlerine kaydolmanın yanı sıra özel dizinlerde benzersiz makaleler yayınlamaktır.

Bülten tahtaları. Bülten tahtası gibi bir hizmette, makalenin bir duyurusu yayınlayabilir ve siteye ücretsiz bir dış bağlantı alabilirsiniz.

Referansların değişimi. Ayrıca yeterince iyi bir yöntem, blogunuza başkasının linkinin yayınlanması karşılığında alacağınız yalnızca harici link. Yazdığınız linkler daha doğal görüneceğinden yalnızca tematik bloglarla alışveriş yapın. Siteye ücretsiz olarak bağların nereden alınacağı varyantları - çok. Sevgili okuyucularınıza, bir seferde en fazla 2-3 yol kullanmanızı öneririm.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.