SağlıkTıp

Whirlpool küvetler: yararları ve zararları bacak yorumlar

iyi bir fiziksel sağlığını korumada önemli bir faktör ayaklar için bir endişe kaynağıdır.

Modern yaşamın hızlı temposu hızlandırılmış neden olur ve bu ve diğerleri için bu sorun, insanlığın hem kadın ve erkek yarısı için geçerlidir. İnsanlar çeşitli problemlerin çözümünde uzun mesafeler kat etmek zaman alır ve kız birçok hayat güzel geçmesi - yüksek topuklu. Harici olarak, böyle bir manzara, tabii ki, etkileyici. Ama yorgun bacaklar gece ayakkabısı rahat terlik hissetmek? Yorgunluk. Birikmiş. Katmanlı. Genellikle kalıcı.

Ev rahatlama için araçlar

Sıcak küvetleri - günlük itiş güçlerin gürültüsünden yanı sıra hoş bir rahatlama uygulamaları geçirdiği yüklememektedir Etkili cihaz mükemmel ilaçtır. çabasıyla mümkün olduğunca birçok üretici onun olumlu nitelikleri bağışlamak rekabetçi bir piyasada ürünlerini tanıtmak amacıyla Yararları ve bu cihazların zararları uzun bir tartışma konusu olmaktan çıkmıştır. Bu tür cihazlar çağdaş tasarım tarzında olduğu gibi, görünüşte çekicidir. Onlar kullanmak ve herhangi bir özel bilgi gerektirmez kolaydır. Onların işlevselliği bile sevmiyorum veya ekipman ile iletişim kuramaz olanlar tarafından kullanılabilir. o su çekmek ve ağa cihazda açmak için yeterli. Ve tabii ki, bütün olasılıklar mucize teknolojisinin en azından bir anlayış için talimatları okumak için teşvik etti.

aktif olarak bu ürünün tüketiciler tarafından görüşülmektedir şezlonglar, yararları ve zararları kendi sağlıkları günlük bakımı için tasarlanmıştır. Bu yorgun ayaklar ve dinlenmek için sadece büyük bir fırsat gerçek bir tatil değil, aynı zamanda, sağlığı iyileştirmek sağlığını geri gücünü artırmak.

aparatı girdaplar

Sıcak nedir ayak banyosu? Bu sahip bir çeşit, bir plastik kap olup:

 • su ısıtma ve rahat bir sıcaklık kontrolünü sağlamak için aygıt;
 • Entegre pompası;
 • bunların işlevi hava ile suyun doyurmak için havalandırıcının;
 • memeler kabın alt tarafına yerleştirilmiştir ve su kaynağı yapılması.

Onların yetenekleri yelpazesini genişletir ek memeleri ile donatılmıştır sağlık insanlar hakkında endişeli heyecanlandırmak bazı sıcak küvetleri, fayda ve zarar,.

Önemli bir faktör banyosunun kapasitesidir. daha değeri, daha iyi su ısıtıcısının sıcaklığını muhafaza etmek için gerekli olacaktır. Prosedür temizlik yapmak gerekmez sonra hiç sıçramalarına karşı korumalıyız tava örtün.

Eğer onlar geçerken eğmek zorunda kalmamak için kontrol panelinde düğmesine bulunması gerekir: dikkate ayrıntıları bir dizi almalı sıcak bir banyo satın alırken. Nedenle düğmeyi veya uzaktan kumanda geçebileceðiniz ayak modeli, seçim için tavsiye edilir.

işlevselliği

Sıcak bir ayak banyosu tarafından gerçekleştirilen ana işlevi, - bir ayak masajı, cihaz özel ani altında bulunan eylem tarafından üretti. Bazı modellerde masaj etkisi mevcuttur ayak tabanı üzerinde akupunktur noktalarında üretildiği yoluyla akupunktur yüzeyi ile donatılmıştır.

Masaj hava veya su jetleri ya kabarcıklar gerçekleştirilebilir. Her iki prosedür inanılmaz keyif sunmak. Hava, su sütununda kuvvet vtalkivayas, dokuya derin nüfuz güçlü titreşimler oluşturur. Bu gibi durumlar, kan akışını aktive eder ve metabolizmayı normalleştirir. belli bir basınç altında beslenir su jetleri, maruz kalma yorgun bacaklar için değil, aynı zamanda bütün organizma için sadece olumlu bir etkiye sahiptir.

ek Özellikler

Sıcak ayak banyosu, çok müşteri almak için böyle yararlı bir cihaz teşvik fırsatları hakkında yorumlar, ayrıca mıknatıs takılabilir. Bir alan hem de bütün organizmasının geri kazanımı için, kas ve eklem ağrısı prosedürleri için gösterilmiştir oluşturun. Bazı modellerde ciltte olumlu yansır kızıl ötesi lambalar, ışık dahili ve aynı zamanda kas esnekliğini arttırır ve kan akışını artırır var. Böyle girdaplar, yararları ve sağlığın teşviki önemli bir konu olan zararları, su dolu olarak kullanılır ve onsuz edilebilir: Her iki durumda da sonuç pozitif olacaktır.

Hidromasaj prosedürü oturan önerilir. Öncelikle, bu duruş dinlenmek üst düzeye çıkarmak ve rahatlatıcı uygulamaların edecektir. İkinci olarak, bu tür cihazlar, yüksek ağırlığının, bunlar içinde ayakta için tasarlanmamıştır.

Jakuzi, hidro-masaj banyosu: yararları ve zararları

Ne kadar yararlı masaj ayaklar? Bu prosedür evde için giderek daha popüler hale gelmiştir:

 • yorgunluk ortadan kaldırır;
 • şişme hafifletir;
 • dokularda kan akışı normalleştirir;
 • Bağışıklık sistemini geliştirir;
 • Bütün organizmanın sağlık güçlendirir;
 • durgunluk kaldırır;
 • doku ve hücreleri güncelleştirir;
 • kataral manifestasyonlarının tedavisi hızlandırır;
 • baş ağrıları giderir;
 • eklem ağrısı azaltır;
 • Bu kasları ve bağları gevşetir;
 • spazm giderir;
 • enerji verici;
 • moralinizi düzeltir.

girdap ayaklar 15-20 dakika ortalama süresi. Bu kez vücudunuz için azami fayda elde etmek yeterlidir. İşlemden sonra sağlıklı bacaklar kuru bir havlu ile silin ve besleyici bir krem ile yağlanması gerekir.

Jakuzi: organizmaya yarar

uçucu yağlar, bitki çayları, köpük banyo tuzları: etkisini arttırmak için, kozmetik, birçok formülasyon kullanılması önerilir. Örneğin, lavanta ile ayak masajı bacaklar yatıştırmaya ve gerginlik rahatlatmak. At kestanesi sık bacak ödemi vakalarında etkilidir. biberiye Çeşitli çiçekler aşırı terleme durumunda suya ilave edilmesi tavsiye edilmektedir. Papatya hassas ciltler için yararlıdır. esansiyel yağların kullanımı hoş aromaterapi oturumunda sağlık prosedürlerini değiştirecek. Bu arada, girdap banyoları birçok modeller tüketiciler için çok uygun bir faktördür kozmetik kapları ile donatılmıştır.

bacaklar için kontrast

fanlar gelen geri bildirimler, vücudun genel tonunu geliştirmek ve zıt yardımcı olacaktır kan dolaşımını artırmak Whirlpool ayak banyosu. Bu işlem için, tepsiler bir çift olmalıdır. Serin su - Bir sıcak dolum, ikinci gerektirir. Bacaklar alternatif olarak daha sonra, tek bir kap içinde, ilk ikinci batırma. haftada en fazla 2 kez olmalıdır prosedür, kuruyana için gereklidir sonra, bir havlu ile kurutulur.

Ayak Whirlpool yorgunluğu ortadan kaldırır, ama aynı zamanda bazı tıbbi koşullarda da sahiptir. akupunktur hayati organların işlevselliğinin sorumlu terimleri etkiler yaygın olarak kullanılan.

ev su masajı için Kontrendikasyonlar

Sıcak ayak banyosu, birçok ev kadınları bir kullanım favori konu olan faydaları ve zarar onların sağlığını geliştirmek isteyen tüm mevcut değildir. Mantar lezyonlar, kas hasarı, alerjik reaksiyonlar, ayakları üzerinde yaralar, şişlik - masaj vermek gerekebilir faktörler. büyük bir özenle bu hamilelik sırasında prosedür yanı sıra dolaşım bozuklukları kullanılması önerilir. Varis, eklemlerde ağrı, şeker hastalığı daima bir doktora danışmalısınız.

tüketicilerden geri bildirim, her zaman banyo yaptıktan sonra onların sağlığını izlemelidir. Gerekli olduğunda bozulma sürecini durdurmak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.