BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Vormikse" olduğu gibi herhangi bir sorun olmadan avcı kazanmak?

Oyunda tüm patronlara bununla ardından, "Vormiks" büyük olasılıkla zaten tanıdık oynarsan sen kendi yaklaşımlarını bulmalıyız. Sıradan düşmanları çeşitli şekillerde yok edilebilir ise, patronlar genellikle saldırıların belirli türde hatta bazen bağışıklık çok iyi bir savunma var. İlk onun taktik, güçlü ve zayıf yönlerini incelemek zorunda ve ardından bir strateji geliştirmek ve savaş zaten hazırlanır gitmek çünkü Buna göre, seviye ana düşman geçen ilk kez, neredeyse imkansızdır. Bu patron yenemezsin Yani, bir avcı olarak, üzgün önceki zaman olsun olmamalıdır. Onun stiline adapte onu bulmak için yaklaşmak için birkaç yaklaşımlar gerekebilir. Eğer zaman harcamak istemiyorsanız, bu makalede size "Vormikse" Hunter yenmek için öğreneceksiniz.

iç çatışma

Farklı amplifikasyon saldırıları, pompalı ve diğer kullanımını kullanmak - Bazı oyuncular "Vormikse" yakın dövüş ister silah, kısa mesafelerde etkili. Eğer "Vormikse" Hunter yenmek öğrenmek istiyorsanız, o zaman melee olarak, bu seçenek hakkında unutmak gerekiyor. Kendisi inanılmaz hasara neden olabilir iken Avcı, bu tür saldırılara karşı koruma çok yüksek seviyesine sahiptir gerçektir. Böylece, kısa sürede Hunter yakın kendinizi bulmak veya sahibi yaklaştıkça, kendilerini mesafe mümkün olan tüm adımları atmaya emin olun. tek yolu onun hayatını kurtarmak mümkün olacak. Ama bu patron değil melee ne olursa yenmek için? "Vormikse" gibi Hunter yendi?

bir mesafeden Saldırı

Eğer "Vormikse" Hunter mümkün olduğunca çabuk kazanmak öğrenmek istiyorsanız, o zaman değişiyordu silah kullanmayı öğrenmek gerekir. Hunter maksimum zarar vermek amacıyla mükemmel olacak silahlar bir dizi vardır. hala en saldırılarından sonra birkaç vuruş için patronu ile ek sağlık birimleri alırken Örneğin, tek başına zehirli oklarla bir tatar yayı, iyi bir sonuç elde eder. Ancak, tatar yayı hala en yüksek zararı yok fazlalaştı, bu nedenle böyle bir keskin nişancı tüfeği olarak başarıyla zehir Hunter, başka silah, daha iyi anahtarını aldıktan sonra - uzun menzilli silahlar en etkileyici üzerinde hasar verir. Buna ek olarak, tüm saldırılar hava saldırıları eşlik edebilir - bu kombinasyon hızla patron kurtulmak sağlayacaktır. Yani artık "Vormikse" Hunter öldürmek gibi biliyorum, ama yine de bilerek değer birkaç hile vardır.

Hunter tuzakları

Ancak, çok kolay Hunter gibi bir karakteri yenmek mümkün olduğunu düşünmemeli. "Vormiks" - Her patron kendine has özellikleri vardır ve bunlar oyunculara bir sürü sorun teslim edebilir olduğu bir oyun.

O her taşındıktan sonra koyar bir lazer tuzağı - biz avcı, onun özel silah bahsedersek. Bunları elde etmek için deneyebilirsiniz, ancak yine de tuzak önlemek için yönetilen değil o zaman panik yapmayın. avcı size gelmeden önce ve ciddi hasara neden olabilir - tuzaklar, oldukça hızlı bir şekilde kullanılabilecek, her biri iki çıkışları vardır. Orada ise Öncelikle, teleporttan her türlü kullanabilirsiniz. Bu durumdan en basit ve etkili bir yoldur. Eğer biraz daha fazla zaman gerektirir İkinci seçenekte, düşünmesi gereken o kadar Ancak, her kahraman o, doğru miktarlarda olduğunu. Her tuzak herhangi yeterince güçlü silahlar yok edebilir kendi Jeneratör bulunuyor olması.

cinayet diğer yöntemler

Daha önce bahsedildiği gibi, en etkili bir tatar yayı, keskin nişancı tüfeği ve hava saldırıları ile uzaktan, ateş olacaktır. Ama, elbette, bu tek yol değildir. Örneğin, bir bazuka kullanarak Hunter yok etmek deneyebilirsiniz. Bu yöntem bazı daha kolay geçen yapım ve bazı lazer tuzakları paralel kurtulacaksınız etkilidir. o anında ölür, ancak düşman su içinde olduğu şekilde, çok çalışmak zorunda kalacak - Ayrıca Hunter boğmak için deneyebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.