Sanat ve EğlenceTV

Vladimir Pozner. Biyografi Posner, kişisel yaşam, eş, aile, fotoğraflar

Bir 18 yaşındaki genç adam olarak, o ilk Sovyetler Birliği'ne gitti ve onun genç, hayatının o en önce ABD'de geçirdi. . Telekonferans - O bir edebi sekreter S. Ya Marshaka çalışmak ve teknik iletim olanakları için yeni Sovyet izleyiciye yol şanslıydım. Üç dilde akıcı ve aynı milliyeti vardır. 82 yıl içinde bu adam görünümlerini sevindirmeye devam ediyor. Yukarıdakilerin hepsi - bu biyografi Pozner Vladimir Vladimirovich içeren gerçeklerdir.

Paris, çocukluk, ebeveynler

Fransız kadın Geraldine (Lutte) aile baron unvanı, ve Vladimir geçen yüzyılın otuzlu buluştu Musevi kökenli eğitimli bir aileden Rus'a ifade eder. film endüstrisi ile ilişkili genel mesleğinin bir çift, birlikte çekin. Paris'te 1934 yılında varolan ilişkilerin bir sonucu olarak, "özgürlük konuşma" Vladimir Pozner sonraki şampiyonu doğdu. Biyografi tanınmış gazeteci ve günün Geraldine Vladimir annenin doğum günü - ve TV sunucusu 1 Nisan tarihinden itibaren onun eserini başlatın.

Bunlar Katolik inancı Vladimir Dmitry Gerald Posner çocuğu vaftiz. Bütün isimler arkadaşlar onuruna verilen ve sevdiklerinden edildi - baba, anne ve babasının basketbol arkadaş.

Bebek üç aylıkken, annem sorunsuz gençlik keyfini babasına bırakarak ABD'ye çocukla taşındı. Amerika'nın, büyükanne ve teyzesi Vladimir yaşamış O zaman. Yani, biyografi Posner Birleşik Devletleri V. devam

aile birleşimi ve seyahat

Amerika'da yaşamak için taşındıktan sonra, Vladimir anası Bir film editörü olarak bilinen stüdyoda çalışmaya gitti. Beş yıl boyunca o da sadece iki tanesi, ancak hasta anne beslemeye çalışıyorum, oğlunu tek başına kaldırdı. 1939 yılında, Amerika Birleşik Devletleri çocuğun babası geldi ve resmen Geraldine evlendiler.

aile Fransa'da yaşamak taşındı ve bu ülkenin hükümetin düşmesiyle Almanya'ya savaş ilan etti 1939 bahar tamamlayın. Posner Sr Fransız ordusunda gönüllü ve ülkenin kuzey bölümü Almanlar tarafından işgal edildiğinde, babasının biyografisi Gestapo ilgilenmeye başladı. aile Amerika'ya dönmeden özgür Fransız bölgeye taşındı.

öğrenme

kimin biyografisi birkaç ülkede damgasını çocukluktan beri Vladimir Pozner, ABD'de yaptığı ilköğretim aldı. 1941'den 1946 yılları zengin ailelerden gelen çocuklar kaldı özel okulda okudu. "Kent ve Ülke" - Bu kurumun adı oldu. Vladimir Vladimiroviç kitabında anlatılan, en şanslı ve çocuklara bilgiyi ileten bir yöntem olarak okulda geçirdiği yıl - ahenkli. Adam kendi sınıf arkadaşları gelişiminde önde idi yumrukla anlaşmazlıkları çözmek için gönülsüz değildi. Bu sorun diplomatik okul müdürü yerleşmiş tanıdığım K. Pratt. O çocuklar için fiziksel olarak daha büyük öğrenilen onda, sekizinci sınıftan itibaren Vladimir döndü. Bu agresif erkek poumenshilas sonra.

Stuyvesant Lisesi Vladimir Pozner okudu sonraki kurumdu. Biyografi, kişisel yaşam bu yıllarda, genç bir adam olaylarla doluydu. 1945 yılında, Kardeş Paul doğdu. kinokorporatsii çalışan Baba, aile lüks bir evde yaşamak için izin bir yıl 25 bin. Dolar aldı. Vladimir anda kendi yatak odası, oyun odası ve hatta özel bir banyo vardı. oğlan ondört yaşındayken, o Aşkın ilk duygu tarafından geçildi.

New York: ilk aşk ve ilk iş

New York'ta kaldığı anda Biyografi Posner insanlar bir ömür boyu hatırlar harika bir duygu yansıtır. İlk Aşk Vladimir kendisi çok daha yaşlı bir kadının başına: o on dört, onu geç otuzlu idi. Adı Mary, ve o İrlanda asıllı bir Amerikalı idi. Onların ilişkisi tamamen yetişkin düzeyi gelişti: beraberce, restoranlar sinema ziyaret onun evinde bir araya geldi. İhale duygular ve anılar Vladimir Bu toplantılarda anısına kalmıştır.

Gazeteci çocuk - İlk iş, kendisi için harçlık Vladimir Pozner aldı. Biyografi kişisel yaşam tezat kentinde genç adam bağımsız giydi. Genel olarak, Amerika'nın anne sadece kendi çocukları için kendi ihtiyaçları için para vermeyin. Onlar kazanmak zorundayız. Vladimir yemekten sonra temizleyerek ardından, Cumartesi ve sofra takımları üzerinde 5 cent temiz bir önyükleme bütün aile için her hafta babasından aldı. Genç adam kişisel bütçesine ek bir gazeteci var, bu yüzden yemek yerken Ama iştah büyür.

ABD'den ayrılış

Amerika McCarthy'cilik (komünizm karşıtı duyguların alevlenmesi) politikası başladığında, Posner Sr patron çağırdı ve onun Sovyet vatandaşlığından çıkmak için onu davet ve ödül olarak bir kerelik yıllık maaş verme sözü verdiğini. Ama Vladimir Aleksandrovich komünist ideoloji bu işlemi reddetti. O daha az kazanmaya başladı ve daha sonra tamamen işini kaybetti. 1948 yılında, aile Amerika'yı terk ve Sovyet işgalindeki Almanya'da yaşamaya başladı.

Orada Vladimir Alman-Rus okulunda iyileşti. 1951 yılında bir olgunluk sertifikası elde etmek için çavuş ve subaylar için Sovyet akşam okuluna taşındı. Üst düzey öylesine çılgın Posner olan bir ülke - Sovyetler Birliği'nde bir bilet vardı.

Sovyetlerin Kara

kimin biyografi 1952 yılı sonunda sabit seyahat işaretlenir Sovyetler Birliği'nde ilk kez Vladimir Pozner. Çünkü ailenin geçmişteki yabancı ve Yahudi kökleri ilk tatlı olmasaydı: ebeveynler işe yaramadı, baba tasarruf hızla düşmektedir için onlar bir otelde yaşadı. ölümünden sonra Stalina Vladimiru Aleksandrovichu bir "MOSFILM" başardı ve daha sonra aile bir daire verildi.

Bahar ve yaz boyunca 1952 biyografi Posner Jr sabit tıkınma kaydetti. Vladimir MSU Biyolojik Fakültesi hazırladı. Çoğu erkek Rus dilinde mükemmel bilginin yokluğunda muzdarip. giriş sınavları sırasında, 25 dışarı-24 puan çevirdikten sonra, o başlangıçta öğrencilerin saflarına kabul edilmemesi. Gizli "Posner" Yahudi ismi, biyografisi, aile erkek MSU gizli başvuru için gerekli şartları uymayan belirtiyor. Ama baba doğrudan Merkez Komitesi tarafından takip bu adaletsizlik, öğrendik sahip. Sonuç olarak, Vladimir üniversiteye kaydoldu.

Moskova Devlet Üniversitesi'nin ardından, genç adam yaşayan bir bilimsel ve edebi çeviri kazanmaya başladı. Yetenekli iş S. Ya. Marshak fark etti ve onun edebi sekreterine çalışmaya genci davet etti.

Televizyon muhabiri ve sunucu

televizyonda Çalışma ABD'de dağıtılan dergilerde editörlük çalışmasından önce geliyordu. 1970 yılında Vladimir SSCB radyo yayın Komitesi'nde yorumcu olarak görev yaptı. İngiltere ve Amerika'da yayınlanan programın Onbeş yıl. Aynı zamanda o Amerikan talk-show filme uçuyordu Filom Donahyu, Sovyet hükümetinin eylemlerini haklı.

SSCB Vladimir Vladimiroviç seyirci popülerlik o led videokonferans, mavi ekrandan sonra aldı. Siyasi konular ele alındı ABD lider, online bir toplantı oldu. telekomünikasyon oluşan bir grupta başarılı ilk siyasi köşe Merkez Televizyon V. V. Poznera yol açmıştır. Sonra tekrar, yurtdışında Amerika ve televizyon çalışması. 1997 yılında - Moskova dönüşü ve talk show "Times" in TV sunucusu konumu. 2008 yılından beri ilk kanalda Vladimir Vladimiroviç yazarın programıdır. Bu gün için, o turist ve eğitim filmleri sürer. bu eserlerin son - "Yahudi Mutluluk".

Posner: biyografi, eşi

Vladimir Vladimirovich İlk eşi Rus dilbilimci Valentin Chemberdzhi oldu. evlilik 10 yıl sürdü, ve kızı Catherine aile ilişkileri doğdu. O şimdi Berlin'de yaşıyor. Maria ve Nicholas: V. V. Poznera iki torun bu hat, birlikte.

(1969'dan 2005'e) İkinci eşi usta televizyon Posner, Ekaterina Orlova tarafından kurulmuştur televizyon beceri Okulu, müdürü oldu. Birkaç yaşam içinde birlikte oğlu Catherine Peter kaldırdı. Vladimir Vladimirovich bu hat göre olmayan bir kan torunu George sahiptir.

2008 yılından beri Posner ünlü firmanın Sav Eğlence kurucusu Nadezhda Solovyova ile resmi ilişkiler içindedir.

V. V. Pozner (biyografi, bizim makalede sunulan fotoğraf) - Yaratıcı kişinin bir ilginç hayat hikayeleri içeren kitabın "yanılsamalar Veda", yazarı. Başlangıçta İngilizce (1990) yazılmış ve 2012 yılında, Vladimir Vladimiroviç Rus okuyucuya onu tanıtıldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.