ModaGiysi

Bogner - kayak dünya standartlarında giysi

marka ürünler Bogner - zamanki değil aşınma ve durum! Bu lüks süitler ve modern show-iş yıldızlar ve ünlü siyasileri seçim spor tesislerine sahiptir. giysiler sadece spor için değil - Ama belki herkes "Bogner", bilir. Şirket başarıyla üreten ve zenginler için parfüm, güneş gözlükleri, deri ürünleri, spor giyim satıyor.

Spor Bogner: nasıl her şeyin başladığı

1932 yılında, şimdi bilinen kayakçı Willy Bogner, kayak disiplinlerinin farklı türde onbir kez dünya şampiyonu uzun süre kayak için sadece giyim ve aksesuar üreten Bogner şirketlerini kurdu. Sadece dört yıl sonra şirket kayak Alman milli takımı için kostüm dikmek emanet edilmiştir. aşınma oniki yıl sonra "Bogner" Dünyanın en ünlü moda gösterileri de podyuma süslemekte. Zamanla, ürün yelpazesi büyük ölçüde genişlemiştir. Yeni bir ürün bulunmamaktadır:

- spor erkekler için takım elbise ve kadınlar;

- tenis, golf için takım elbise;

- spor için deri ayakkabılar;

- kayakçılar için gözlük;

- mayo;

- Baykerler için giyim.

Ancak, bugün kartvizit Bogner - kayak giysileri. O sadece, güzel, rahat ve özgün. Spor Bogner sahibini kusursuz tadı konuşur. Sürekli birçok uluslararası yıldızlar ve bazı ülkelerin bile cumhurbaşkanları tarafından onaylanır.

Şirket Bogner - kayak giysileri: Özellikler

Ne o kadar çok sayıda taraftar edilir? Birçok spor modeller rüzgar geçirmez kumaştan yapılır. Bu nedenle size otoyolları kayak için gerçek bir zevk yaşayacaksınız. Her model Bogner - en üst seviyede kayak giysileri. Ayrılabilir kaput ve havai ve iç cepleri özel modeller her takım marka fonksiyonel ve rahat olun. Kürk Finnraccoon bile en şiddetli soğuğunda sıcak ortamı sağlar.

tracksuits Bogner

Bu modeller mükemmel olan işlevsellik ve kalite ile sportif ve seçkin moda birleştirir. Onlar mükemmel bir uyum, renk ve tonları, sağ spor silueti sağduyulu ve rafine çeşitlerine sahiptir.

eşofmanlar için inşaat Higroskopik malzeme, konfor ve dayanıklılık sağlar. erkek hem de kadınlar için bu çok yönlü giysi.

Şirket Bogner: kayak giysileri bugün

Şirketin tahsilat tekil karayolları yönelik modeller içermekte ve için şehre yürür. elle yapılan çok pahalı ve eşsiz kayak direkleri, - Şirket uzmanları son zamanlarda hayranlarına elit spor giyim ve ekipmanı sundular. Rahat bir yolculuk tarifsiz duygu - bu Bogner - Zamanın dışına kayak giysileri.

marka popülerlik

Bogner - yüksek kaliteli ve zarif parçaları ve ünlü Rhinestones Swarovski ile pahalı kumaşlardan yapılan giysiler. Ülkemizde Bogner ürünleri popüler. Birçok kamu insanlar eğlence için Rusya'ya tercih ve popüler giyim Bogner spor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.