Sanat ve EğlenceTV

Andrei Petrov - TV sunucusunun biyografisi ve kişisel yaşamı

Çoğu kez ünlü insanların bir şekilde özellikle aşırı derecede doymuş ve süper ilginç bir şekilde yaşamakta olduğunu düşünüyoruz. Alışveriş yapmazlar, en yakın parkta dolaşmazlar ... Normal sıkıntıları yoktur (örneğin çocukları okula götürürler) ve başka bir dünyada yaşarlar ...

Ve hala meşhur insanların bekâr değil, fakat sıradan insanlar olduğu ortaya çıktığında sessizleşir nasıl! Belki de havadaki her gün şunu dile getiren büyüleyici TV sunucusunu şöyle tanımlayabilirsiniz: "Merhaba, ben Andrei Petrov, siz de" Morning of Russia "programı.

TV'de Kariyer

Bu kırk yaşındaki Muskovit (Andrei Petrov 1974 doğumlu) her zaman bir TV sunucusu olmak istiyor. Bu nedenle, Moskova Devlet Üniversitesi Gazetecilik Fakültesi kazara seçim değildir. Ama önce teklif önde gelen sabah radyo olmak radyo üzerinde çalışıyordu. Deneyim kazanmak açısından ilginç, ancak hayatının hayal ettiği şeyi değil. Bu nedenle, "News Online" radyo istasyonunun yönetimi projeyi kapattığında, hiçbir küresel hayal kırıklığı yaşanmadı. Dahası, radyo istasyonunun genel yayın yönetmeni çeşitli radyo ve televizyon kanallarında meslektaşlarını korumaktadır. Böylece Andrey, "RBC" kanalının muhabiri olarak televizyona çıktı. Böylece kariyerine televizyonda başladı. Bir süre sonra genç muhabir fark edildi ve şimdi Andrei Petrov en büyük kanallardan birinin TV sunucusu oldu.

Radyo. Kariyerinin başlangıcına saygı

Televizyonda Andrew için çalışmak tek değil. Herkes mesleğe başlamış olan telsizi ödeyen gazeteci, "Chanson" radyosunun havasında çalışıyor. Televizyonda yoğun ve fırtınalı bir çalışma yaptıktan sonra, "Günaydın Rusya" nın lideri Andrei Petrov sadece editörlerin yazdığı metni okumaktan ötürü televizyonda küçük bir odada radyo stüdyolarında makyajsız ve arka planda oturma fırsatı sunuyor - bir tür dinlenme ve geçiş yapma. Görevi, haberleri ve olayları anlatmaktır; böylece, iş için toplanma sırasında bir kişinin istediği bilgileri seçip ezberlemesi sağlanır. Program erken bir şey. Sabahın dörtünde stüdyoda olmak isterseniz bunu nasıl yaparsınız? 3 gece yükselterek duş ve bir fincan çay, işe giden yol ... Ve zaten metinler, makyaj sanatçıları, meslektaşları, konukları var. Böyle bir rejimin sürdürülmesi zordur. İktidarımız ve sağlıklı bir yaşam tarzımız lazım.

Ancak radyonun ikincil olduğunu söylemek mümkün değildir. Herhangi bir çalışmaya, Andrei profesyonelce davranıyor ve söyledikleri gibi dürüstçe davranmaktadır. Sadece defalarca bilgiyi kontrol ederek havaya verebilirsiniz. Hem seyirciler hem de dinleyiciler liderin sözlerine güvenmek için kullanılır.

Buzdağının ucu

Görüşmelerden birinde Andrei, programı üreten ekibin liderliği konusunda soru soruldu. "TV sunucusu buzdağının sadece ucu" diye cevap verdi. Profesyonel iseniz meslektaşlarınızdan önce kendinize teyit etmek gerekli değildir; ayrıca profesyonel olduğunuzda profesyonellik de tanınır.

Tabii ki, yayınlarda başarısızlıklar ya da öngörülemeyen durumlar var, ancak kolaylaştırıcının görevi, birinin gafletini hafifletmek ve gezinmek için budur. Buna ek olarak, program konuklarına metin veya sorular yazan editör, anlamak için bu kişi ile en az 10-15 dakika harcama fırsatı bulamıyor. Bu sebeple, kolaylaştırıcı sıklıkla soruları yeniden inşa etmek zorundadır, kelimenin tam anlamıyla onlara cevap verir, çünkü basit "evet" ve "hayır" ilginç değildir.

Sabah programı enerji yüküdür

Programın yüzünü kazandırdığı çekicilik ve kolaylık sayesinde. TV izleyicileri için Andrei Petrov'un Rusya'nın sabahı olduğunu söyleyebiliriz. Sesi ve gülümsemesi, soru ve yorumları belirli bir bilgi algısına ayarlanmıştır. O, sunum yapan, siyaset ve tıp, alan ve ekonomi hakkında kimin konuşabileceği.

Aslında, böyle çeşitli görevler çekiyor. Andrei Petrov, çalışmalarını sevdiğini ve ilgi alanının zamanla azalmadığını itiraf ediyor. Her gün tanıdık olmayan insanlarla yeni toplantılar yapmak. Farklı meslek temsilcileri ile iletişim kurma fırsatı, TV sunucusunun ikramiyelerinden biridir. Birinin, astronot veya bir tarihçi, çeşitli gösterilerdeki yetkililerin ve katılımcıların temsilcileri ile konuşma imkânı olması muhtemel değildir. Ve "Rusya'nın Sabahları", böylesine çok yönlü bir programdır. Biçimi bile periyodik olarak değişir. Ve lider ayarlamalı. Dinleyicilerle ve misafirlerle iletişim kurmak, stüdyo kanepesinde oturmak ve başkasını ayakta tutmak için bir şey var. Burada, kelimeleri ve yüz ifadelerini kontrol bütün vücudun kontrolüne ekliyor - poz, başdan parmaka düzgünlük, kısıtlama ve hareket.

Paramount tarafından verilen "İyi Günaydın" komedi

Roger Mitchell'in yönettiği, sabah programının sahne arkasındaki hayatı hakkında "Günaydın" filmini çekti. Filmde her şey var: hem düşük derecelendirme, hem de televizyon sunucusu zorbası ve program çalışanlarının yakınları ... Bir sabah gösterisinin etrafındaki hayatla ilgili komik bir hikaye çıktı.

Filmin Rusça olarak değerlendirilmesi için, "Günaydın Rusya" adlı tüm önde gelen programlar davet edildi. Elbette böyle bir öneriyi reddetmek imkansızdır. Aynı programın içinde kendinizi bulun, fakat Amerikan televizyonu çok ilginç ve öğreticidir. Andrei Petrov, bu tecrübenin mesleğine dışarıdan bakmasına izin verdiğini ve yakın insanların sabrını ve dayanıklılığını takdir etmesini sağladığını itiraf ediyor; çünkü kendinize tamamen çalışmaya başladığınızda akrabalar kenarda olabilir. Rol bu ve Andrew seslendirme üzerine davranıyor.

Andrei Petrov. Kişisel yaşam

Ünlü aileler genellikle çok konuşurlar. Herkes, sadece mesleki yaşamı değil, madalyonun ters tarafıyla da ilgileniyor. Eşi arkadan sağlayan Andrei Petrov, mükemmel bir aile adamı. Andrei ve Ulyana, resmi olarak evlilikleri kaydedilmemesine rağmen, iki çocuk yetiştirerek 17 yılı aşkın bir süredir birlikte yaşıyorlar. Bu, ikisinin birbirini bulduğu ve mutlaka güven duyduğu nadir durumdur. Görüşmelerden birinde Andrei gülümsedi ve evlilik kayıt için bir sebep bulamadıklarını söyledi.

TV sunucusu da tanıdıklarının hikayelerini anlattı. Andrew ve Ulyana bir arkadaşının doğum gününde aynı şirketteydiler. Bütün akşam Andrey yeni bir tanıdık eğlendiriyordu ve sonra evine eşlik etmeye gönüllü oldu. Birkaç gün sonra tanıdık devam etti ve birkaç ay sonra Andrei ve Ulyana birlikte yaşama başladı.

Farklı mizaçlar - güçlü bir ailenin temeli

Şimdi Andrei eşini en katı eleştirmen olarak adlandırıyor. Eşler çok farklı karakterlerdir ve bilgiyi farklı şekillerde algılarlar. Ulyana, mesleki etkinliği objektif bir şekilde değerlendirir ve Andrei bu tarafsız görüşünü takdir eder. Aile hayatlarında, tartışmalara ve çekişmelere yer yoktur. Sıcak temperli Uliana sakin ve huylu Andrey tarafından dengelenir, tüm anlaşmazlıklar hızla çözülür. Anlaşmazlık kayboldu, açık ve başlangıç zamanı olmaksızın.

Andrei Petrov boş zamanlarını çocuklarıyla ve eşiyle geçirmeye çalıştığını itiraf etmekten çekinmiyor. Evin yakınındaki parktaki ortak yürüyüşler hakkındaki ya da alışveriş gezileri hakkındaki hikayeleri biraz sıradan bir ses. Ancak bu büyü, ailen mutlu olacak şekilde çalışmaktır. Ve birlikte harcanan her dakika keyfini çıkarın.

Çocuklar - sorumluluk ve sevgi

Çocuk doğumundan önce Ulyana uzmanlık alanında çalıştı (o bir doktordu) ancak oğlunun görünümü öncelikleri belirledi: İgor'u işten vazgeçmek yerine bir dadı olarak bırakmak daha zordu. Şimdi Ulyana, iki çocuğu yetiştiren mutlu bir ev hanımı.

Eşlere göre, özellikle varislerin doğumunu planlamadılar. En büyük oğulun görünümü yeni bir hayatın başlangıcıydı: kalkmak, kundaklamak, beslemek, yürürmek. Ve Andrew, karısının, mümkün olduğunca, oğluyla ilgilenmek için sıkıntıya düşen karısına yardım etti.

Kız Inna doğduğunda eşlerin zaten deneyimli ebeveynleri vardı ve günlük endişeler bu kadar rahatsız edici değildi.

Şimdi, çocuklar yaşlandıklarında Andrei, anaokulundaki sabah performanslarını ve okuldaki ebeveyn toplantılarını kaçırmamaya çalışır. Çocuklarınızın neyle yaşadığını bulmak hoş bir ebeveyn sorumluluğudur.

Hayatta her zaman tatil için bir yer var

Biyografisi inişli çıkışlı olmayan Andrei Petrov, kendine evinde kalma diyor çünkü evine, eşine ve çocuklarına her zaman ve her yerden istiyor. Ne yazık ki, tanınmış bir TV sunucusu geç saatlerde geç vakit geç oluyor veya hafta sonları çalışıyor. Petrov ailesinin sloganı "hayatta her zaman bir tatil için bir yer" olarak adlandırılabilir. Hep birlikte kutlamaları herhangi bir sebep olmaksızın daha sıklıkla organize etmeye çalışıyorlar. Bu ailede ek dinlenme çok beğeniliyor çünkü yalnızca olumlu duygular getiriyor.

Andrei'nin bugün yaşadığını, geleceğe bakmadığını söyleyebiliriz. Fakat yarının dünden daha iyi olacağı inancı, önde gelen sabahı bir kenara bırakmaz. Ve bunu öğrenebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.