Sanat ve EğlenceFilmler

Ben Reyli - Scarlet Spider-Man ölüm kalım

birisi gibi olmak gerekirse, bu olmak anlamına gelmez. Sonuçta, yine, ve hayat hala onun yaşamak zorunda. Ben Reyli sadece bile, en iyi kopyalama, ama katlanmak zorunda, Peter Parker'ın hayatı ile ortak az şey var hep oldu.

ilk tanışma

Bendzhamin Reyli (Scarlet Spider) Örümcek Adam en başarılı klon olarak kabul edilir. Jackal - Söylenti görünüşü, o genetik yükümlüdür iyi güreşçi ile adam tarafından modifiye kadar yaşamaktadır. Amaç Peter Parker yok etmekti. Ve onun çalışmalarının sonuçlarına bakmak için, o bu Spider-Man çalar ve stadyum, onu getirir "Shay." Orada iki örümcekler ilk toplantısı.

o birlikte çalışmak için iyi olduğunu anlayarak, Savaş sırasında neredeyse birbirlerini öldürmeye, ancak zaman içinde durdurmak için. Bir süre sonra, gven Steysi kurtarmaya çalışırken, Scarlet Spider (Ben Reyli) ölür. En azından, bu yüzden Örümcek Adam gibiydi, bu yüzden bunun sır ifşa edilmemiştir vücudunun kurtuldum.

yeni yaşam

Sadece Ben Reyli öldü. Birkaç yıl boyunca New York'ta uzak yaşadı. Adam kapatıldı ve tamamen gerçektir o Peter Parker'ın sadece bir kopyası olduğunu fark etti de, onun kendine güvenini kaybetti. Ama eski bir arkadaşı Seward Treyner hayata geri getirdi. Yani ona bir iş var ve ayağa yardımcı oldu. Onunla Benjamin ise bir klon unuttum ve tam bir insan gibi hissettim.

Yeni bir iş, Ben ilk ona dikkat etmedi Dzhaninoy Godbi ile bir araya geldi. Yaklaşana iletişim başladığında Ama onun geçmiş yaşamı hakkında öğrendim. Elizabeth Tyne ve bir çocuk olarak o çok zordu - Onun gerçek ismi çıkıyor. O sık sık babası tarafından dövüldü ve bir gün onu öldürerek, aşağılanma dayanamıyordu. Ben de açılmaya karar, böylece Örümcek Adam bir klonu olduğunu söyledi. Sırlar yakın adamları yakalamak. Onlar karşılamaya başladı, ama biz uzun süre birlikte kaldı - yere yıl boyunca. Ben Reyli bile düşman çok yakın olduğunu bilmiyordum.

Örümcek Adam başka klon - Aslında tüm bu zaman o Cain saplı olması. O öldürülen kadının vücudunda Ben parmak izlerini bırakarak (ve aynı oldukları) yerine başardı. Ve bundan sonra onun ölümünü taklit, Elizabeth mahrum.

New York'a dönmek

Bir süre sonra, Benjamin böylece New York'ta yeniden ortaya çıkar, hasta teyze Mayıs hissetmek öğrenir. Orijinal örümcek sorunlarından kaçınmak için, onu karşılamak ve onun görünümünü nedenini açıklamaya karar verir. Peter Parker öncelikle şüpheyle ona davranır, ancak daha sonra bir Man kabul eder ve onların ilişkileri yeniden doğa dostu olur.

Onlar suçla mücadele devam edecek ve hatta ben de benzer bir takım elbise giyer. Onun kıyafetleri farkı ortada bir örümcek resmi olan mavi bir kazak olduğunu. Scarlet Spider-Man - Şimdi onun adını farklıdır. Bu kisvesi yılında birçok kötü adamlar ile savaşmak zorunda kaldı.

anlaşma

Sadece onlar çünkü orada New York'ta Treyner Seward, uzun sürmedi işbirliği. O bazı testleri yapar ve o gerçek Örümcek Adam ve Parker sadece bir klon olduğunu Ben'e bildirdi. Bu Peter biraz üzgün ve onlar bir zaman birlikte çalışmak için durdurmaya karar verdi.

Daha sonra, çünkü hamilelik Meri Dzheyn ait Peter kahramanlıkları unutmak zorunda kaldı. Bu nedenle, Scarlet Spider yerine Örümcek Adam'ı kalmak ona sormak vardır. birbirleri için mutlu değil onun yerine gerçeği karşısında, Ben Reyli (Marvel). Neredeyse aynı takım elbiseyi giyer, örümceğin sadece logosu daha yapıyor.

Ben Peter Parker rolüne alışmak ederken arkadaşı test etmeye karar verdi. Bu Seward Treyner aslında Örümcek Adam tüm klonların yaratıcısı Norman Osborn, bir adam çıkıyor. Onun amacı aynı zamanda bir kopyası olduğunu düşünmeye sevk Parker'ın zihin getirmekti. Ve bu görev onun eski dostu Ben Reilly ayarlayın.

Ben Reilly ölüm. Doğru veya Yanlış?

Osborne planları Genişleyen, hem örümcek bulmakta. Onlar Scarlet Spider, vücudunu kaplayan Peter, ölümcül bir yara alır ettiği kavga başlar.

Ama o ölmedi. Sadece Benjamin anladığı Dünya Örümcek Adam sadece biri. Bu nedenle, kendi ölümünü sahte ve Henry Jones adında bir okul kapıcı çalışmak için düzenlenmiştir Portland, gitti.

yetenekleri

Örümcek-Adam'ın klon tam olarak aynı beceri ve yetenekleri olması gerektiğini varsaymak mantıklıdır:

  • Kuvveti. Süper güçlerim Benu Reyli 5 tondan fazla ağırlık kaldırmak sağlar.
  • Çeviklik. Scarlet Spider hareketliliği çok elastik tendonları ve bağ dokusu açıklanmıştır.
  • Dayanıklılık. Şehirde düzeni sağlamak için gönüllü bir, hiçbir çıkış yoktur. Herhangi bir anda, biri onun yardım gerekebilir. Eh, bu oldukça zor olduğunu uzun süre dinlenmeden suçla mücadele.

  • hasara karşı direnç. Güçlü kemikler ve kaslar Ben Reyli sayesinde daha yaralanmaları ve normal bir insandan daha hasar taşıyabilir. Scarlet Spider bu vücuda ek olarak yeniden oluşturur. Doğru, bu o zaten mümkün acıyor.
  • Aşırı tepki. Basitçe söylemek gerekirse, bu yeteneği ona ateşli silah ya da başka bir silah yenilmez olmasını sağlar olduğunu.
  • Sverhchute. Scarlet Spider arka gözleri yok, ama daha iyi bir şey de - olan örümcek duygusu, onu tehlikeye karşı önceden uyarır. Böylece, birçok yaralanmalara önler.

Ayrıca, Ben Reyli mükemmel bir fotoğrafçıdır. Bu beceri o Peter Parker miras. silahların o sadece örümcek ağlarını andıran bir karışım vardır. Bu özel kaplar içine yerleştirilmiş ve hava ile temas halinde olan bir katı madde ve yapışkan bir lif haline dönülür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.