FormasyonÖykü

Vladimir Ilyich Lenin: Milliyet

Lenin, milliyet tarafından? ilginç Birçok büyük liderin soy ağacının kökleri dalmak için. Kim olarak görüyordu? Ve o aslında kim? Bu sorular cevap çalışacağız.

Kimi kendilerini Ulyanov-Lenin hissetti?

Bu soruyu göz önünde bulundururken, o resmi olayların her türlü doldurulmuş onun anket bakabilirsiniz. Her yerde yazılıdır: Büyük Rus veya Rusça gibi etnik köken Sovyet döneminde tanındı. Diğer Bolşevikler de örneğin Troçki o bir Yahudi'ydi dikkat çekti, gerçek milliyet işaret etti.

Milliyet Lenin'in o bir doğumsal göz rengi gibi verili olarak kabul, onu rahatsız etmedi. O Dane ve Fransızca oğluydu Puşkin ve Vladimir Dal, Rus olarak kendini görüyordu. "Rus Dili Açıklayıcı Sözlük" yaratıcısı Rus kişi, yaşadığı konuşur ve bir Rus gibi düşünen biri olduğunu ileri sürdü. O Lenin'di. Tüm söyledi ve Rusça olarak düşündüğü için Uyruğu ebeveynler basitçe algılanabilir.

Merkez Komitesi komisyonu

CC Anna Ilyinichna görevi verdi yüzden Vladimira Ilicha (Ulyanov-Lenin) Uluslara ölümünden sonra, ilginç egemen çevreleri oldu - ablası - dikkatlice soy ağacı ile ilgili materyalleri incelemek. Verileri aldıktan sonra, Yahudi ataları arasında yer alıyor. ona tepki bakılırsa, bu gerçeği çok Lenin'in hala yaşıyordu bütün aile, Musevi genlerde kanın varlığından haberdar olmadığı anlamına gelir, ona isabet.

Fransız Büyükelçisi o Simbirsk içinde Volga doğdu ve bir olduğunu olduğunu Lenin'in Rus imparatorlukta yazdığı gibi dost çıkarlar, yabancılarla ve hatta düşman dahil olmak üzere herkes için, Lenin'in Büyük Rus vatandaşlığı vardı "tavşan kanlı." İlk sorunun cevabı açıktır: dünya proletaryası lideri içtenlikle Rus olduğuna inanıyordu. o hakkı var mıydı?

baba çizgisi

baba hattını düşünün. kime Lenin onu tedavi? pasaport Rus İmparatorluğu'nda Milliyet belirtilmedi ve ibadet için yapılmıştır. Davalı Ulyanov, milliyet söz üzerine getirdi polis hususlar: Büyük Rus. Bu durum RI vatandaş milliyet resmi belgelerde babasının milliyeti ile belirlendi gerçeği ile belirlenir. Bize annenin çizgisini takip edelim.

anne çizgi

Lenin anne kime oldu? Ailesinin Uyruğu iyi bilim adamları tarafından incelenmiştir, satır kadar izlenebilir. Kadın doğrultusunda Ulusal bileşim ataları parçalıdır ve Avrupalı örneğin karışım Russianised cinsi içinde Alman İsveçli. Rusça ve Yahudiler olmadan Orada yapmak, onların örf ve gelenekleri ile bu küçük dünyanın yabancılara kapatıldı. Burada dinlenmeye olmayacak ve daha da gidecek. Yani, kimin özellikleri Lenin bulur? Annemin yüzü büyükannesi ile Milliyet Avrupalı olarak tanımlanabilir.

Blank Aleksandr Dmitrievich

Bir Boş Aleksandr Dmitrievich - Böylece, eleme işlemi ile, biz sözde ana "sanık" üzerinde tökezledi. Izrail Moyshevich Blank - vaftiz önce, adı yankılanan oldu. Rus İmparatorluğu'nun arşiv belgelerinde olduğu bilinmektedir Son araştırmalara göre birkaç Alexandrov formu görünür. Aralarında yaşı ve tarafından Alman ve Yahudilerdi meslek (doktor) olan uygun. Onlar hakkında bilgiler çok kafa karıştırıcı olduğunu ve çağdaş bilim adamları birbirinden ayırmak için çok zordur.

Ulyanov-Lenin bir Alman dede olduğunu varsayın. Bu durum oldukça tipik olmakla birlikte. Birçok Avrupalı UR geldiğinden beri kariyer yapmak ve zenginlik ve onur elde etmek. İmparator zaman Şaşmamalı, Alexander 1, onun hizmetleri için ona ödül olabilir daha genel Yermolov istedi o Almanlara yaptığını yanıtladı. Bu nedenle, ilginç şey bu duruma alamadım.

İbranice versiyonu

Bu sürüm, neryadovyh gerçeklerle dolu böyle bir soy ağacı kabul edersek. Düşünün yaşam tarzını bir bütün olarak dedesi Ulyanov-Lenin arasında.

Yaşlı kardeşi Dimitri (Abel) ve Alexander (o zamanki İsrail) boondocks yaşamış bir Yahudi ailesinde doğmuştur. O ancak komşularının povorovyvat saman üstünde yoksul değildi. İlişki kardeşler ve babası ters gitti ve onlar da Ortodoksluk dönüştürmek daha iyi olurdu sonucuna vardım. Ve işte başladı! Babaları olduklarını: Senatör, Devlet Danışmanı DO Koyun ve devlet kurul üyesi AI Sayısı Apraksin. böyle etkili patronları neredeydi? Bu soru bir sır olarak kalır.

ilden gelen kardeşler bitmiyor. Hem lisans ailelerini bir kariyer inşa ve başlangıç başlar ve. abi sonra kolera salgının patlak tarafından öldürüldü, ve Alexander aşk için evlenir. Eşi önem verildi damadın asil, varlıklı, kültürel ailenin soy aitti. aynı aileden ikinci bir kardeşi verilir için Oysa Yahudi Romeo karısının ölümünden sonra, dahası, reddedildi. Kariyer de iyi gidiyor: o bir devlet meclis üyesi, kalıtsal bir asilzade, emlak serflerin sahibi oldu.

Nihayet sınırdışı eğer çok üzüleceğim Dolayısıyla, İbranice versiyonu, macera hikayeye benzer ve daha ilginçtir. Lenin'in yeğeni, kardeşi Dimitri kızı kategorik kökenli bu sürümü yalanladı, ailesi Alexander D. Ortodoks tüccar ailesinden olduğuna inanıyordu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.