Haber ve ToplumPolitika

Siyasi analist Rostislav Ishchenko: analisti görüş, yorum

Ukrayna krizinin başlangıcı güncel olaylar birçok sıradan vatandaş daha fazla ilgi neden oldu. medya ve şebekenin bir çok Analistler. İşin ilginç yanı Fakat her onu levrek durumunu dikkate alır ile çulluk. anlamak için, örneğin, Ukrayna ile çok zor olmasa Rostislav Ishchenko olurdu. Bu analist basit ve makul bir şekilde özellikle siyasi entrika sakinlerinin inceliklerini dalmış değil açıklayabilir. O yüzden popülerlik var. Ve bu adam kim? Nerede böyle keskin bir anlayış? Kabul edelim.

Rostislav Ishchenko: biyografi

Çok fazla herhangi bir kişinin hayatında olan aile, yetişmesi ve eğitim bağlıdır, Katılıyorum. Sonuçta, aksi bilinmeyen ne anlama yeteneği, çocukluk ve uygulama büyüyen yıllarda atılır. Rostislav Ishchenko Aralık 1965 yılında doğdu. O iyi ve özenle inceledi. Okulu bıraktıktan sonra Kiev Devlet Üniversitesi, Tarih Fakültesi girdi. I ayırt mezun olmuştur. Üniversite ve Sovyet dönemlerinde daha fakülte ideolojik olarak kabul çerçeveleri sahte olduğunu not etmek gerekir. Öğrencilerin çeşitli eğilimleri ile yaptığı "acemi" toplayıp, çeşitli bölümleri izledi. Rostislav Ishchenko Dış Hizmet (1992-1994) davet edildi. Ukrayna (1994-1998) Başkanlık İdaresi İş, o Başbakan Yardımcısı (2008-2010) tavsiye etti. Analisti siyasi hayatının merkezinde olduğu açıktır Ukrayna sermaye. Böyle düzeyde pratik olarak hiçbir sır karşı. görünürde sıradan bir insan eludes her şey, sadece görme kendi alanında olmuyor ve sadece çalışmak oldu. 2009 yılında, bir siyasi analist Rostislav Ishchenko "Sistem Analizi ve Tahmin Merkezi." Başlı o zamandan beri Rusya Federasyonu'nda yaşayan şimdi vatandaşlığını yerini ve olmasına rağmen Yani şimdi, temsil kabul edilir ve.

siyasi bilimcinin deneyim hakkında Biraz

O geçmiş yıllarda oldukça zor Kiev kenarda içinde neler olduğunu anlamak için netleştirmek için gereklidir. Seyirciler arasında sürtüşmenin çoğu dayanamadı. Ülkenin sakinleri medya kazandı tarafça alınan kararlar verildi. Ve onlar tarafından ve iki büyük idi. Her iki gücü ele geçirmek ve uzak rakibi itmeye çalışan Batıya Ukrayna çekerek bulundu. Bu yan orada yanlısı Rus kuvvetleri eskiden inanmak saflık olmamalıdır. Ve Amerikan yanlısı ve Avrupa yanlısı hem de orada yoktu ve hiçbir zaman. Ukrayna siyasi elit tüm ilgili çoğunun yararları hakkında, rakamlar oluşuyor. Rostislav Ishchenko her röportajda veya yayında bu yinelenen yorgun almaz. Ve o, kendi deneyimlerinden bildiği. Sonuçta, yıllardır o daha parlak bir geleceğe Ukrayna insanları korumak için çalışıyorlardı en "yüce hakem" ile uğraşmak zorunda kaldı. Sen, bir çok bilgi sorunlarının aynı miktarda üretmek, biliyorum. Bu nedenle, yine, şimdi Ischenko Kiev ve Moskova'da yaşamaz. Ve o şanslı olduğunu söylüyor. Mevcut yetkililerin böyle bir amansız rakip muhtemeldir sonra yaptığı kaderi bekliyor. Bir ihtiyaç sadece Olesya öz ölümünü hatırlayın. Ama Rostislav Vladimirovich aksine Ukraynalı vatansever oldu.

Devrim ya banal Darbe mi?

Siyasi analist Rostislav Ishchenko bir kişinin ani ve dürüst düşündü. O iktidarda kamu rakamlar kir ve alçaklığı gizlemeye çalışmaz. Sessiz ve sakin bir ses, o siyasi beau monde tüm hikayesini anlatıyor. Geçen yıl, öncelikle ayrılmış Rostislav Ishchenko onların haberler Ukrayna'da olayları açıklığa kavuşturmak. Ona göre, darbe yaşandı. Poroshenko ve şirket yetkilileri tarafından meşru kabul edilemez. Sonuçta, bu insanlar ülkenin seçilmiş başkanı ihraç edildiler. Bu amaçla silahlı çete için. Bu arada, ve Kırım iadesi konusunda filmde Rus dedi. Ishchenko tam üstündeki neler olduğunu ayrıntılı olarak açıklar. Ukrayna'da her siyasi figür belirli Batılı güçler tarafından denetlenen gerçeği. Hiç kimse, uzmanına göre bağımsız kabul edilemez. Bütün bu insanlar "kuklacıların" emirleri doğrultusunda hareket edilir. 2015 yılında Ischenko Rostislav Vladimiroviç Ukrayna devlet olarak yer almadı sonucuna vardım. Hiç vardır , siyasi elit toplumu geliştirmek edebiliyoruz insanlar ilerleyen yolda ülkeyi yönlendirmek için yani.

Yanukoviç ekibi ve ilk kriz Hakkında

Kaçak Başkanı siyasi bilimcinin zevk neden olmaz. Yanukoviç koşulların kurbanı oldu Rostislav Ishchenko diyor. Ukrayna bağımsızlığından bu yana, inşa etmek ancak yok etmek değil. Ne olursa olsun gücü ne de iktidara gelen liderler tek ülke yağma birlikte çalışıyor. Sovyetler Birliği itibaren, Ukrayna zengin mirasını miras. Nedeniyle bunlara güç kaynakları ve yaşadı. Dahası, bir "çukur" sürekli yeni insanlar içeri girmeye çalıştı. İlk kriz, kaynaklar tükeniyor gösteren, 2004 yılında meydana geldi. Aynı zamanda, Ishchenko, hukuk ciddi şekilde ihlal bulunmadığı belirtildi. Cumhurbaşkanlığı seçimleri Ukrayna Anayasası'na aykırı olduğunu üç mermi, tutuldular. Yuşçenko ve Yanukoviç: Adaylar daha sonra iki Victor idi. Bunlar seçmen kabaca aynı sayıda harekete geçti. Ülkede gergin bir durum. Kan dökülmesini önlemek için, temel yasayı ihlal gerekliydi. siyaset bilimci bu yıl ilk bürünmüş olduğu öne sürülmüştür renk devrimi. Ama insanlar sallamak mümkün olmamıştır.

Teori tehlikede kaynak

bağımsızlığından bu yana Ukrayna'da yaşayan şekilde geri dönelim. 2015 yılında Rostislav Ishchenko onların makale ve konuşmalar tam da bu konuyu adamış. Ukrayna'da bir şey inşa etmedi. Örneğin, konut tesisleri, yollar için kültürel yapıları tamir edilmez. bölgelerin gelişimi için para tahsis edilmemiştir. Tüm bu pazarlık fiyatlara satmak için ülkedeydi. Unenviable kaderi birçok bütçe oluşturan kurumsal başına gelen. Ben oblivion nehir filosunun içine batmış. Askeri gemiler hurda satıldı. Ama ayrıntıları değil. analisti söylediği gibi her zaman "başucu tablosundan ve koymamaya şey yok" almaya takdirde, üzerinde olacaktır. Bu yüzden Ukrayna'da meydana geldi. Yeni ekip bu rakipler değil, aynı zamanda destekçileri ile paylaşmak için bir şey yoktur. Yanukoviç o sadece bir iş değildi elleriyle, kaynakların odaklanmak zorunda kaldı. insanlar hırs bu başkan nefret ediyorum. Onun bütün aldı söylenir. Hatta küçük ölçekli girişimcilerin. Mevcut yetkililer ülkenin bir zamanlar güçlü ekonomisi kırıntıları var. Ama bunu kaydedemedi.

savaştan günü

Rostislav Ishchenko iyimserlikle farklı değildi Ukrayna'da sivil çatışma aktif aşamasında Tahminleri. Şimdi sorunu çözmek için barışçıl araçlar çalışmayacak inanmaktadır. Sonuçta, bir ülke iki ideolojik çatışma yırtılmış. Ukrayna'da, yaşamları iki kişi aslında. Farklı gelenekleri, kahramanlar, hatta geçmişi var. Doğu ve Batı uzlaştırılamıyor. Aksine, analist göre, farklı eyalette ayırmak için daha iyidir. Sonra kavga duracaktır.

Mevcut durum

şu anda ülkede oluyor aslında da hiçbir şey iyi analist Ischenko Rostislav söyledi. Ukrayna'daki durum doğada patlayıcıdır. Devlet gücü Yanukoviç'in uçuş ile varlığını yitirmiş. silah ve bir sürü insan var ülkede Bugün vatandaşlarına karşı uygulamak için. siyaset bilimci Ukrayna yakında kurulacak inanmaktadır "Makhnovshchina." Çeteler biraz hala nüfus var ne için mücadele edeceğiz. ülkede daha tehlikeli yaşa. Ceza yapılar kimse yeni ayrıldık kolluk kuvvetleri, karşı direnişiyle karşılaştı.

Ukrayna çöküşü

ülke için en olası senaryo birçok alanda içine Ishchenko bölünmüş çağırır. Her oligark "besleme a" için vatan parçasını defetmek deneyecektir. güç merkezi olarak Kiev neredeyse hiçbir ilgisi bulunmuyor. Sonuçta, kaynak yok. vergi ödemek Neden hiçbir şey sermayeden gönderilecektir, eğer analist sorar. Bu arada, hala iktidara tutunmaya çalışıyor oligarşi Petro Poroshenko, bir mücadele var. Ishchenko yakalanması zor birleşik bir ülke korunması umutları inanmaktadır.

Ukrayna'nın geleceği

Analistler tahminleri, kural olarak, gerçek oldu. Geri 2014 yılında, o Ukrayna gibi bir ülke artık yok olduğunu söyledi. Sık sık o ülkenin nüfusu Rusya Federasyonu'nda iyi olacağına tekrarladı. Hiçbir elit, kaynakları ve kendini geliştirmek için arzu. Ukrayna resmen tarihe karışacak nedenle, zamanı gelecek. Böyle bir tahmin bütün mutlu değil. Ama analisti göre, alternatif gelecek çok daha üzücü olduğunu ve Ukrayna insanlar içindir. kaosa Bölge. Yasalar durmasına. Para olmayacaktır. Sadece güç otomatik hale gelecektir. Benzer bir Ortadoğu'da şimdi gerçekleşiyor.

Neden oldu?

siyaset bilimci söylediği gibi, Ukrayna Batı ve Rusya arasındaki jeopolitik çatışma bir piyon haline gelmiştir. Bu oyun sağa birçok kurullarında oynanır Rostislav Ishchenko söyledi. Suriye ilk büyük Amerikan yenilgi oldu. Bu kimyasal silahların (2011) yok edilmesi için bir programdır. Daha sonra, VV Putin sorununun barışçıl çözümüne Barack Obama bir yolunu sundu. ABD Başkanı kabul etti. Suriye bombalama planları iptal edilmek zorunda kaldı. Ukrayna çatışma Başkan Putin bu derse cevabı olmuştur. ABD, büyük bir borç olan savaş gerekliydi. Tercihen Avrupa'da. Ülkesine nakit kaynaklarını cazibesine - Bir yandan, güç kazanan Rusya, diğer zayıflatmak mümkündür. Ve Ukrayna, hangi yanan çatışma başka hiçbir ülke gibi savaş kışkırtıcılığı geliyordu.

Batı kolektif olarak

Rostislav Ishchenko dünyada güncel olaylar hakkında yorum. Suriye RF FSI Operasyonu, o jeopolitik çatışma bir dönüm noktasının başlangıcı olarak kabul edilir. Toplu batı şimdi yeni gerçeklerle hesaba katmak zorunda. Rusya dünya sahnesine çıktı. Artık çıkarlarını tehlikeye atar. Hazar havzasından biri yudum korkuttu ve Basra Körfezi "yenilmez" ABD Deniz Kuvvetleri kaldırıldı. Rusya Federasyonu kimse beklenen askeri gücünü, göstermiştir. Tabii ki, çok yapılması gerekmektedir. Ancak, Rusya Federasyonu umutları, siyaset bilimci emin iyidir. O sadece kelimeler değil, ama hayat bu doğruluyor. Sonuçta, geri 2014 yılında Moskova'ya taşındı ve Rus vatandaşlığı istedi. mesleki beceriler kendiniz ve ailenizin hayatını kurtarmak yardım ederken şöyle böyledir. Batı zorluk olacaktır. ABD Hegemonya sağ gözümüzün önünde kaybolur. Müttefikler yakında Amerika'dan dönüp emin Ishchenko. Ülkeler karmaşık, çok kutuplu dünyada varoluş yeni kurallar oluşturmak için birlikte çalışmak zorunda kalacaklar. Orada onun tahminleri ve pozitif. Dünya var olmaya devam edecek ve nükleer soykırımında ölmeyecek. Büyük, bu sadece iyi değil, Katılıyorum!

Sonuç

Tecrübe ve bilgelik Rostislav Ishchenko bir sürü insan sürekli değişen ortamı gezinmek için yardımcı olur. Bu kişi gelişmeleri anlar ve sürekli gerçekten neler olduğu konusunda kamuoyunu bilgilendirir. Savaş bilgiler cephesinde, hatta daha sert bir daha savaş devam ediyor. Ve durum bakarak her bir "avcı", ülkeye gerçekçi değer önyargılı değildir. Bu konum değeri analisti okuyucu ve dinleyici içindir. daha çok onun tahminler genellikle gerçek olur çünkü.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.