ÇirkinlikTamirat

Namlu etmemek için nasıl plastik pencere ayarlamak için? Kendinden ayarlama plastik pencere

polivinil klorür Pencere sistemleri enerji tasarrufu ve yüksek güvenilirlik mekanizmaları bilinmektedir. yalıtım işlevi genellikle bu tür yapıların seçimi önemlidir. Doğru kış ve yaz aylarında termal konfor sağlayacak yüksek teknolojili aksesuar seti ile birlikte açıklıklar belirli bir dizi için seçilen. Ama bunun için yetkin profillerini kurma yaklaşım gereklidir. Her mevsim, webmaster savurgan olduğunu temasa yüzden Akla şu soru geliyor , plastik pencere nasıl ayarlanacağını tasarımın tüm işlevlerini korurken, namlu şekilde değil.

Nasıl doğru sistemi seçilir?

sonraki bakım pencereleri PVC inşaat olacak başlangıçta doğru seçim ile sorunların çoğunu ortadan kaldırın. Bunu yapmak için aşağıdakileri sağlayın:

  • tasarım parametreleri (profil model numarası ve hücrelerin boyutu);
  • cam özellikleri;
  • kaburgalar sayısı;
  • bileşim, bağlantı parçaları;
  • İlave bileşenler (ızgara, pencere eşikleri, köşeler, eşikleri).

Bu seçim öğeleri, öyle ya da böyle her biçimini etkileyebilir pencereler ayarlayın. Ayrıca, hatta sistemin ayarlamadan ısı tasarrufu belirli bir düzeyde varsayar. marka ve cam alanına bağlı olarak, bu 15 bin ila 30 ruble olabilir .. - Genişlemiş yapılandırma artar plastik pencere maliyeti o mantıklı Tabii ki, orada da 40 bin. Yapımı olan, ama bu özel bir tasarım için bir prim modelidir. Öyle ya da böyle, "tam doldurma" hep yalıtım işlevi yansıyan, bu yüzden optimum ortam elde etme temel araçlar hala ayar kalır.

Gerekli olduğunda ayarlamak için?

pencereleri kurma ihtiyacı gerektirecektir çeşitli faktörler vardır. Doğal ve teknik olarak haklı nedenlerle, aynı zamanda kaçak etki yetersizliği oluşumu olabilir.

İkinci tür ortak sorunlara düzgün çerçeveye yakınsama yok kanatlar ihlali sayılabilir. Bunun bir sonucu olarak, bir aralık, soğuk hava nüfuz içinden oluşturulur. Bu tür birçok dava susturmaya etmemek için plastik pencere ayarlamak, ama genelde bu tür durumlarda eksantriklere pozisyonu ayarı yeterli değildir nasıl yollar aramaya başlıyor.

Değil daha az yaygın ve mühürler silme. Özellikle altı malzemelerden yapılmış veya olanlar düzgün sisteme entegre edilmemiştir. mühürlerin Aşınma bunların yerine ihtiyacına yol açan, taslaklar yol açar.

Daha ciddi sorunlar da vardır. Örneğin, tortu bina toplanma hiza yol açar. Bu tür profesyonellerin yardımı olmadan mümkün değildir giderin. sorunların kalanı tarafından çözülür plastik pencerenin bağımsız ayarlama üreticinin talimatlarına tabi.

Sistem eksantrikler kurma

Plastik pencerelerin bütünlüğü eksikliği sorunlarının çoğu sözü eksantriklere yardımıyla çözülür. Bu bileşenler de, bir kalem ev uç kanatları, bulunmaktadır. Bir kural olarak, kendi kendine plastik pencere ayarlayarak eksantriklere nedeniyle aşağıdaki işlem yapılmasını gerektirir:

  • Onları kenara çekin;
  • Yeterli marş gerçekleştirmek;
  • doğal bir yay mekanizması ile sabitlenir, böylece eleman bırakın.

Bu prosedür sezon dışı yapılmalıdır. Örneğin, kışın plastik pencereler basarak daha yüksek düzeyde gerektirir ve yaz aylarında sırasıyla havalandırma arzu edilir.

Bu tür bir yöntem, kısmen sap presleme derecesini ayarlamak için olanak sağlar. o barınaklar bulunduğu basarak kanatlara güçlendirmek için gerekli ise, başka bir yöntem kullanmalıdır.

yatay ayar

Bu işlemi gerçekleştirmek için Allen anahtarı gerekli. Prosedürün anlamı taslaklarını provoke küçük kusurlar pencereleri ortadan kaldırmaktır.

Yatay ayar üst ve alt yapıların en döngülerde düzenlenmiştir özel ayarlama delikleri, basit anahtar manipülasyon ile gerçekleştirilir. anahtar döndürerek, arttırmak veya ilmek ve kanat arasındaki boşlukları azaltmak mümkündür. Sistemin mekanizmaları fiziksel darbelere karşı çok duyarlı olan yöntemin ince yapılması gerekir. anahtar hamleyi test, sen susturmaya etmemek için belirli bir durumda, plastik pencere nasıl ayarlanacağını anlayabiliriz. Optimum pozisyona açısını getirmek kalır.

dikey ayar

Dikey ayar ihtiyacını da pencerenin gerginlik etkiler sarkmış kepenkler, durumlarında ortaya çıkar. Mekan işlemleri - özel bir kapak altında bulunan aynı ayar deliği. Bu konfigürasyonda anlamı benzerdir ve en aza indirmek ya da halkalı ve kanat arasındaki mesafenin arttırılması amaçlamaktadır - açısı değeri en uygun bir hava elde edilebilir kontrol edilmesi.

Bütçe segmentinin seviyesinde plastik pencerelerin maliyeti (5-12 thous içinde.) Sistem ayarlama olanakları oynayacağı anlamına gelmez dikkat çekicidir. Ne olursa olsun fiyat, polivinil klorür modern tasarımlar teknik cihazın ana ilkeleri üzerinde standardize bahsedilebilir.

Nasıl conta yerine?

Bu yöntemler plastik yapılar ve mekanizmalar içinde kusurların düzeltilmesi ayarlanmasını gerektirir yoksa, mührün yedek çünkü gerginlik sağlanmasında onların zayıf performansın tam yapılır. kullanılan kış pencereler, özel yalıtım işlevini geliştirmek için tasarlanmış eğer eski bir kord Taslak özellikle hissedilir.

Yeni bir sızdırmazlık pencere belirli bir model için uygun olmalıdır, veya daha büyük bir tepki meydana getirebilir. iş kauçuk ve makas güvenli yüksek kaliteli yapıştırıcı gerektirecektir. Aynı zamanda namluyu tutmak için plastik pencere ayarlamak ve sonra izolasyon elemanı güncellemek için devam etmek nasıl önceden tanımlanmalıdır.

mührün Çekilme sorunlara neden olmaz. Önemli olan - yuvalarını bulmak ve yavaşça plastiği zarar vermeden kablosunu çıkarın. tutkal yüzeye uygulanır, ardından kir temizliği ve kurutuldu oluşan daha niş. Döşemesi de yapıştırıcı ile sabit kenar kesimini, gerçekleştirilir. Bu yedek prosedürde tamamlanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.