Haber ve ToplumÜnlüler

Vera makyaj olmadan Brejnev ve Photoshop: şarkıcı fotoğraf

2002 yılında, seyirciden güzel sarışın grubu "VIA Gra" içinde şarkı lazım ve aynı yıl kız yılı Kasım ayında ilk takım girdi. şanslı Ad - Vera Brezhnev.

Vera Brezhnev: boy, ağırlık, ayakkabı numarası

Duyarlı şarkıcının vücut bir sürü erkekle gibidir. "VIA Gra" ayrıldıktan sonra Solo kariyeri çıkardı ve şimdi kız onun kişisel yetenek hayranlarından sonu yok.

kızlar İnternet üzerinde makyaj Vera Brezhnev olmadan nasıl göründüğünü düşünüyor, güzellik taklit etmeye çalışıyoruz. Ama şarkıcı neredeyse hiç kusurları olan: 171 cm büyüme ile uzun bacaklı sarışın 100 bakar: bel - 62 cm, büst - 90 cm, kalça - 92 cm.

Ayak büyüklüğü Vera 40, ama Paris Hilton aksine uzun burunlu ayak ayakkabı vurgular, yerli güzellik kendini sunmayı biliyor. Bir kızın yine topa: kişisel bir eğitmen, sıkı bir diyet ve kendini kontrol yıldızı verilen 53-55 kg'lık.

Atlet, şarkıcı, güzellik

Her zaman çarpıcı Vera Brejnev görünüyor Rus sahne küçük kızlar üzerinde. Yaş şarkıcı herhangi yıldızıyla handikap olacaktır attığı 34 sarışın içinde gizlemez.

Ama inanç kendisi reklamını yapmıyor kişisel yaşam, ancak, ağ giderek Konstantin Meladze ve gizli evlilik ile olan ilişkisi hakkında bilgi parladı. Ama resmi bir açıklama aşk hikayesinin faillerin herhangi vermedi.

makyaj ve Photoshop olmadan Vera Brezhnev nedir

Kıskanç bir yıl boyunca "VIA Gra" kızları bırakarak tartışıldı. O şeridi popüler bir icracı bırakmak kararın arkasında kimin savunarak şarkıcının solo kariyeri ters gitti öngördü. Ancak, şarkıcı o çerçeveler ve personelin cinsel yönelim bir grup büyüdü itiraf etti.

Vera Brezhnev, makyaj yapmadan ve onunla birlikte, videoları ve gerçek hayatta, sadece iftiralarını şarkıcı basitçe "VIA Gra" için yaşlandı olduğuna işaret ederek, komplo, doğal çekiciliğini gösteren nesnenin fotoğrafın içine düşmemesi rağmen.

Hayter Vera yeterli bir mayo içinde mükemmel vücut gösteren, ilk video "Gerçek Hayat" yansıyan saldırır. Sonra - yıldız en iyi şarkıcı ödülünü aldı "Altın Gramophone" En.

Vera Brezhnev, sadece (2012 ve 2007) "Rusya'nın en seksi kadını" kabul etmeyen, o 2011 yılında Ukrayna'da 2010 yılında ve "en şık Rus Kız" unvanını kazandı, bu "en güzel kadını" tanıdı.

Brejnev açık sadaka şudur: "iman Ray" Ukraynalı şirkete bir parti olmaktan Diğer şarkıcı yararına başarısı için lll derece Düşesi Olga verdi.

İnanç ve sevgi

Şarkıcı erkeklerin ilgisine yoksun olmamıştı. Kocalar Brejnev kavramını haklı "güçlü adam".

Sivil B. Voichenko şarkıcı birkaç yıl birlikte oldu, ben Sonya ona doğurdu. Vera Brejnev İkinci kocası - zengin işadamı M. Kiperman. şarkıcı evleniyor sonra kocasının soyadını aldı. Kızı Sonja hala adını Kiperman taşımaktadır.

Ama evlilik 6 yıl sonra bozuldu. boşluk tutku Faith Konstantin Meladze ve onların gizli romantizm ile ilişkilidir. 2013 yılında, besteci da Brejnev uğruna karısını boşuyor.

2012 yılında Basında, yönetmen M. Weisberg ile şarkıcının ilişkisi hakkında bilgi parladı ama ilişkinin geçmişi kısa sürdü. Paparazzi araya yıldızlı eki derecesini belirlemek zordur anları bir çift, ateş başardı.

2015 yılında, bu Meladze ve Brejnev ilişkiyi yasallaştırmak için karar tanındı. Gizli Töreni mercek Ukraynalı gazeteciler çarptı: Vera Brezhnev, otomobilin iç kısmında beyaz bir elbise içinde kayma ve Konstantin peşinde. çifti neler olduğu konusunda yorum yapmayacağını, ancak fanlar ve bu yüzden anlaşılabilir: kızın kalbi dolu.

Vera Brezhnev, hiç makyaj ve photoshop, güzelliği ve yetenek ile ünlü bestecinin kalbi kazandı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.