BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl güzel bir isim klanlar "Maynkraft" yapmak için?

çok yaygın bir fenomen - klanların Güzel isimler. Online oyunların çoğu taraftar genellikle sanal dünyada, birlikte karşılıklı yardım oynayan ve sadece sosyalleşmek için amacı ile fraksiyonunda birleştirilir. Kooperatif oyun sadece eğlence getiriyor - klan oyuncuları bekarlar için bir satın alınacak lüks olan mevcut ödülleri vardır. Bu dernekler için kişisel bir kartvizit şey güzel klan adıdır.

"Maynkraft" içinde! "Maynkraft" her şey!

Bu oyunda bir zümre yaratma maliyeti (oyun içi para birimi) 5,000 $ değer. Ancak farklı sunucularda, maliyet değişebilir. Ayrıca, birçok kişi bir isim klan renk yapmak ister. "Maynkraft" in size "&" sembolü kayıt ve renge karşılık gelen numarayı koymak istediğiniz kelimenin önce yapmanız gerekir. Aşağıdaki fotoğrafta Ton listesi.

Diğer tüm açılardan bir kabileyi ve isim yaratma prensibi diğer oyun projelerden farklı değildir. Nasıl klan güzel isim yapmak için? hayal göstermek için - cevap oldukça basittir.

Neden oyuncular bir araya gelip?

Genellikle son güncellemeleri haberler, etkinlikler ve diğer oyun olaylarını görüşmek üzere, kendi türünün şirket konuşmak, iyi vakit geçirmek amacıyla sohbet oyun ve forumlarda oyuncuların toplantıya davetler her türlü görebilirsiniz. Ve tıpkı gerçek hayatta görmek ve masaya değil, monitör oturan bir sohbet için.

Fotoğraf ve bu "shodnyak" videoları klanlar web siteleri, kamu forumlar, sosyal ağlar ve oyun portallarında izlenebilir. En iyi fotoğraflar için Sıklıkla düzenlenen yarışmalar, kazananlar kategorisinde "shodnyak yıl" veya değerli ödüller verilecektir "Yılın toplanması."

Nasıl klanların güzel isimler

İngilizce Rusça olarak veya bir oluşumu denir - önemli değildir. Oyunun tek işlev istenilen seçeneği sağlamışsa. Ayrıca İngilizce adı Rus-dil varyasyonunu kullanarak yaratıcısı iletmek istiyorum parlaklık tüm taşımaz unutulmamalıdır.

icat adı, genellikle içerdiğinde bir kriter toplumun tüm üyelerini bütünleştirir. Bu coğrafi bir özellik, doğal bir olaydır, hobiler, meslek veya sosyal statü olabilir. Daha bu isimler genellikle ileri renk veya duygusal tonu sağlamak ifadeler kullanılarak güçlendirilmiş.

çıkarları tarafından

klanların güzel isimler ortak çıkarları olan insanları birleştirmek için icat, bunlar farklı görünebilir. Latin alfabesinin, sonra PivaSs veya -SuperSalo- gibi isimler var. Bu başlık altında oluşumunda insanları birleştiren anlamak için çok çaba sarfetmek gerekmez.

coğrafi konum

Coğrafi bir nesnenin adını içeren adlara sahip Genellikle güzel klanlar. Örneğin:

 • "St. Petersburg sanatçılar."
 • "Butovskaya gopota".
 • "Krasnodar Kazaklar."

Bu isimler tek ortak çıkarlar tarafından birleşmiş değildir, aynı zamanda açıkça o şehrin klan içinde karşılama insanlar olmak için.

sembol

klanlar oyuncuların en güzel isimlerinden ile gelip bir girişimde belli karakterin atama başvurdu. başlık gibi varlığı durumunun moralini yükseltir ve oyunculara bu formasyonu altını çizmektedir. Tabii ki, sadece ampirik. önceden olduğu gibi klan dışında, aynı insanlardır. Hatta herhangi sergilemek isteyen durumunuzdan en olduğunu, münhasıran kendileri tarafından oluşturulan bir kooperatif çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

gerekçeleri kendilerini "statü" olarak kabul edilerek bu tür yarışmacının olarak kabul edilmez diğer aşiretlerden oyuncular. Aynı yatakta iki uyku arasındaki battaniye çekerek gibi. Sadece burada yatakta yok ama oyunda.

Örnekler karakterleri kullanarak isimler klanlar:

 • "Kel Kartal".
 • "Kırmızı Bereliler".
 • "White Squall".

kontrast

klan adı genellikle yan yana - bir kelime diğerinin tersidir:

 • "Su Yanan".
 • "Şaşırtıcı öldü."
 • "Rüzgar Kurşun" (bu deyim makinalı tüfek ateş anlamına gelmektedir).

yerine bir sonuca ait

Böylece, klanların güzel isimler veri kelimeleri, yani clanleader üretilen olanların zihninde sadece icat etti. Çoğu zaman, klan oluşturan, ve bu şekilde bir streç.

Sen durmadan klanların isimlerini sınıflandırmak için denemek için olabilir, ancak tüm ölçekler kapsamak zorunda değildir. Klanlar bazı tarihsel olaylar veya dönemler onuruna adlandırılabilir:

 • "Amerika'nın Fethi."
 • "Insanların göçü."
 • "Vikinglerin dönemi."

Hatta tarihsel figürler:

 • "Zeljko Arkan."
 • "Slobodan Milosevic".
 • "Dzhordzh Bush."

Bir de harf veya karakter sıradan bir dizi olabilir:

 • "Yvavya".
 • '$% 13 ABV. "
 • "Urururu".

Bu isimler oyuncuların özellikle isimler üzerinde rahatsız olduğunu göstermektedir. Sonunda klan adını ve oynatabilmek değil ilgili.

Örneğin, Mail.Ru Group tarafından tarayıcı oyun içinde RiotZone her oyuncu klan ve görkemli izolasyon oynamasına izin denir. Böyle bir hamle yapma, oyun bu reyting ölçeğini yukarı taşımak reddediyor anlar. Yalnız Kurt kampını yeniden inşa etmek için, klan hazineye kaynakların bir ton yapmak zorunda kalacaktır. bunda başka bir yol bakarsanız, o avantajları önemli sayıda ortaya çıkmaktadır:

 • Kampın çetesinin tüm ayrıcalıkları tek başına kullanılabilir;
 • düşmanlar kaynaklı yaralanmalar «tek adam-Clan başkanı" Bu savaşlarda yer almayan bu nedenle çete arasında kavga değerlendirmesi sonucunu etkilemez;
 • Aynı yüksek oranları kovalamak çünkü tablodaki yerlerini sallamak olabilir düşman uğradığı yaralanma;
 • Yukarıdaki noktaların göz önünde bulundurularak, bir oyuncu bir şekilde hevesli Raiders tek aşılmaz bir duvar olabilir.

Örneğin, Himmelsfärdskommando Clan taraftır ShvererGustav oyuncusu (harflerin bu dizi İsveççe'den tercüme, biz "intihar tugay" ifadesini almak) ve yapar. istediği ve yaralanma varlığı dert vermediğinde eğlence için oynanır, bu devreye giriyor.

Bu adımlar kendilerini sendika üyesi uymayacak olursa Bütün bunlar, klan ismi serin gibi diğer oyuncular tarafından algılanan olmayacağını gösterir. Ve bunun için klan görüş kabul edildi, böylece oynamak gerekiyor. Ve ne kadar çok insan oluşumu ve ne kadar soğuk görevlisi misin ve başlık güzel görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.