Ev ve AileBayram

Rusya'da Şubat tatili. Ortodoks Şubat tatil

Yılın en kısa ayı, Şubat - bu, Ortodoks ve ulusal ya da dar çevrelerde tanınan hem çeşitli tatilleri deposudur. Ne belki de bu konuda yapabileceği, böyle bir adamımız içinde zihniyet - onur gelenek ve kendi ve komşu ve sadece onları isteyenler. tatili bilir ve soğuk Şubat soğukta hatırlamalıyız görelim.

Şubat ayında en ünlü festivalleri

Eğer Şubat bayramların ortalama vatandaş sorarsanız, tabii ki, Anavatan Defender Günü, Sevgililer Günü ilk ve unutmayın.

Dokunaklı ve sade gül narin yaprakları, renkli kartları ve öper bir sürü, tabii ki, sevginin beyanlarını boğulmuş aşıkların en gözde tatil - Sevgililer Günü. Gezegenin her köşesinde onun işareti yetişkin ve böylece sıcaklık ve gülümsemelerle dolu soğuk kış günlerinde en az biri yapmaya hazırız çok genç aşıklar hem.

Biz askere veya devletin savunucularına saflarına katılmak planlıyoruz tüm erkekler tarafından kutlanır Vatan Defender, Günü hakkında unutmamalıyız.

23 Şubat - Bu Rus halkı için özel bir gün. Devlet düzeyinde, o hafta sonu yaptı. Yani Şubat tatilleri kalmak planladıklarını, eğer bu gün şehir dışında bir yere gitmek mümkün olacaktır neden olduğunu.

Kışın, biz profesyonel kutlamak için seviyorum

Nitekim, Şubat basitçe farklı tatil kamaştırıyor. Bazı kaynaklarda her gün için tatil hakkında çok sayıda bilgi bulabilirsiniz. : Gibi profesyonel - Çoğu

- 6 Şubat - barmen Günü;

- 8 Şubat - denetçilerden profesyonel tatil olarak kabul edilir gün;

- 10 Şubat - diplomatik personel gururla onların gün olduğunu beyan;

- 14 Şubat - Bilgisayar bilim adamları bu günde, sadece bir sevgiliye vermek değil, aynı zamanda birbirlerini kutlayacaklar edebilirsiniz programcısı Günü ;

- 21 Şubat - kılavuzları mesleki bayram onun yakın çevresinde bulunan toplanır.

Olağandışı Şubat tatil

Size en Şubat takvimde bilmiyorum ilginç tarih, bir sürü bulabilirsiniz dikkati çekiyor. Oysa ilgilenenler için, bunların bir listesini vermektedir:

- Eğer Şubat ayında hasta olmak ister misiniz? Sonra global düzeyde tanınan Sick 11.02, Günü'nü kutlamak için her hakka sahip.

- Çin'in Günü resmi olarak 19 Şubat'ta atandı. Bu tarih kanun koskocaman yasaklayan bu gün, tarihinde kabul edildiğini, tesadüfen seçilmedi.

- Böyle bir liste tamamlanması, bir kutup ayısı Günü söz etmek gerekiyor. Her türün varlığının önemini fark etmek ve kutup Bruins bu tarihten atandı - - Bu çok önemli 2 , 7 Şubat.

Biz Doğu seviyorum

Birçok Ruslar sadece Çin'de Şubat tatil geçirmek (veya hala bu konuda hayal) severim.

Çin'de bir hafta sonu geçirmek için planlıyorsanız, Çin'de yeni yıl tarih sabit değildir, çünkü yaptığımız gibi, Şubat ayında kendisine "pislik" en iyisidir ve çoğu durumda bu Şubat ayında düşer.

Bu hayatının en unutulmaz, parlak, sulu, duyguları ile dolu yeni bir yıl olacak. Çok farklı gelenekler, yer almak hatta izleyip çok eğlenceli olan, sizi şaşırtacak. Şubat pozitifler benzer bir ücret ile kendinizi şımartın yılın tamamına ve neşeli tahsil edilecek. Çin'de Şubat kutlamaları - her zaman sıradışı ve benzersiz. Özellikle Rus ruh için.

Nerede devlet içinde Şubat tatillerde gitmek için? ilginç fikirler

Sen yurtdışına gitmek istemiyor musunuz? Rusya'da Şubat tatil geçirmek istiyorsanız, o zaman sizi memnun etmek için acele - Gerçek yolculuk meraklıları incelenmesi tavsiye edilir birçok yer vardır.

Tabii başkenti zehir ve, St. Petersburg - en kolay ve en güvenli seçenek. Bu kentler bir ayda güzel ve görmek ne var, her mevsim vardır.

Ayrıca iyileşmek için, yerel tatil köyleri ziyaret edebilirsiniz Rusya'da Şubat tatil günlerinde, güç ve enerji edilen zorlukların üstesinden gelmek ve dünyanın en iyi plajlarda iyi tatil kazanmak için baharında tamamlanması için.

Fena değil köyündeki akrabalarının ziyaret Şubat ayında tatil geçirmek. Eğer duymamış ilginç gelenekler, sürü, kendi gözlerinizle göreceksiniz. Birçok kişi yaz aylarında köye ziyaret etmek ister rağmen, kış tüm gelenekleri ile Karnaval kutlamaları sırasında, örneğin, mevcut olabilir, özellikle eğer gerçekten büyülü bir yer.

Şubat ayında kutlanan Ortodoks tatil

kalbe daha az önemli ve değerli Ortodoks tatildir. En ailelerde kabul bu gelenekleri onurlandırmak, bu nedenle din ve kilise için onların saygısını göstermek için, onları işaretlemek için belli Ortodoks Şubat kutlamaları saldıran tam olarak ne zaman bilmek önemlidir belirleyin. Birçok kişi dönemde işe reddetme yeterli olduğunu düşünüyorum, ama bu kesinlikle yanlış bir tutumdur. Ortodoks tatil sadece derinden kilise katılarak din daldı ki anlamak, kutsal derin bir duygusu var.

Bu tatil geçerken olarak sınıflandırılmış ve sabittir. onun tarihi Paskalya tarihinden bağlı olduğundan Herkesin sevdiği Karnavalı, geçen ifade eder.

Örneğin, Şubat ayında Şubat 2015 böyle dini bayram de karşılanacaktır Rab ve Mardi Gras sırasıyla 15 Şubat ve 16 düşüyor. Belirli bir dini tatil ilgileniyorsanız, yıl için kilise takviminde buluşması için bakmak daha iyidir.

Ne hatırlamakta yarar vardır ...

Birçok kişi Ortodoks Şubat tatil olduğunu düşünüyorum - bu arkadaşları ile buluşmak için iyi bir bahane olduğunu, şirketteki kaydetti. Gerçekten öyle. Eğer tüm kanunları uyarınca Şubat ayının Ortodoks bayram istiyorsanız her şeyden önce, bu kiliseyi ziyaret ve uygun saygı dini gelenekler üzerinde din adamlarının tavsiyesi dinlemek değer.

Herhangi Ortodoks bayram doludur saflık ruhunu, hissetmek için, ruhu ve bedeni temizlemek için eğlence açlık ve perhiz hakkında unutmamak gerekir.

Biz festivalin yaratıcılarıdır

Her neyse, mutlaka belirli bir tarih sevgili daire içinde vakit geçirmek için bekliyoruz ve eğlenceli ve ilginç sana yakın değil. Eğer gerçekten kışın yere gitmek isterseniz - Şubat tatillerde nereye sorusuna cevap arayışında, kendini cevaplamak için ilk. Bir arzu ve fırsat varken bir tatil planlayan herkes için iyi bir tavsiye bazı özel bayram takvim tarihleri bağlı olması değmez, bunu yapmak için daha iyidir. Böyle bir tutum ile hayatınızın her gün parlak bir tatil dönüştürülebilir.

Bu boş vaktin varsa Şubat gerçek macera ay olabilir. yurtdışı tatil ziyarete sevenler gizli biraz açmak istiyorum için: Şubat ayında binmek "denizde" en iyi - "sezon dışı" ve bu nedenle, turlar maliyeti mevcut ve verdiğiniz turist kalabalığından eksikliğidir.

Önemli olan - Zaman, turlar için fiyat öğrenmek için çok önemli bir şey hakkında unutmamak için acele geri en uygun seçeneği seçin.

Yine Şubat hayatının her ay unutulmaz, sadece yapmayı deneyin. parmaklarınızın ucunda tüm!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.