OtomobilArabalar

VAZ 21083 - kitlelere küçük sınıf

VAZ 21083 - ön sürücü üç kapılı hatchback, enine motor düzen ile kompakt sınıf.
konveyör arabalardan indiler ilk duygu büyük bir dalgalanmaya sebep oldu VAZ 2113. - 2003 1984 den Volga Otomobil Fabrikası adresinden üretilen, restyled sürümü bugün yayınlandı. Yine de, tüm Sovyetler Autoclassic için tüm bu sonra yani olağanüstü olay meydana bir şekilde oldu. iç piyasa modeli "Samara", seçildi ise daha sonra "Sputnik" ihraç etmek değiştirildi hangi. VAZ 21083 bu güne kadar üretmek ön tekerlek "Lada" otomobil, üretimi için temelini atmıştır. ek olarak önden çekişli otomobil, hepsi aynı klasik iyi dinamik performans farklıydı güvenliğini ve verimliliğini artırdı.

VAZ 21083 anda yeni burada bütün önden çekişli, vücut, motorun şekli, ön süspansiyon idi temassız ateşleme sistemi, raf ve pinyon direksiyon, plastik tamponlar, vs ... Doğal olarak, ilk modeli genellikle squeaks benzeri ön panel altı kilit ve., Imalat işlemi sırasında ileri anlamda elimine edilir şeklinde "çocukluk hastalıkları" maruz kalmaktadır. Bazıları kaçmayı başardı ama bazıları hala bu hatchback sahiplerinin hayatlarını zehir edilmektedir.

Üç kapı sayesinde VAZ 21083 geniş kapı ile teçhiz edilmiştir, ama buna rağmen, arka koltuğa giriş ve çıkış zordur. Bu kavram genellikle gençlik spor araba olarak yorumlanır ve bu avantaj ve dezavantajları vardır edilir. İçeride, oldukça yüksek kaliteli döşeme, koltuk ayarı üç tür ile konforludur. dezavantajları arka koltuk başlıkları, emniyet kemerlerinin uygunsuz konumu ve gövde yüksek kenarının eksikliği tespit edilebilir. Modern araçlarda olduğu gibi, düz bir zemin olsa genel bagaj taşıma için arkalığını katlamak mümkündür, bu katlanmış edilemez. hatchback (hem de beş kapılı versiyonu) başka bir sakıncası, 100 km / h üzerinde bir hızla sürüş sırasında düzgün olmayan yollar ya da karayolu üzerinde kendini gösterir iyi ses yalıtımı değildir.

Araç motorundan yüklü güç ünitesi olarak, Başlangıçta motor VAZ 21083. için (1.3 litre, 65 litre. ile.) dikkat ediniz dört vitesli şanzıman ile eşleştirilmiş. Doğru bakım, zamanında ile yağ filtresi değişimi ve dikkatli elleçleme kaynak böyle motor 150.000 kilometre idi. 1987 yılında, eski karbüratör motoru VAZ 21083 hacmi 1,5 l ve aynı hacimde benzer hemen enjeksiyon ünitesi gelen yerine. Ben pratik Autovase ve ihracat 1.1 litrelik versiyonu motor, tyagovity farklı değildi çünkü hangi aslında, aşılamak etmedi (53 lt. C) oldu. Aynı zaman zarfında, bu güne kadar kullanılan beş adımlı mekaniği, gitmeye karar verildi.

küçük ölçekli veya "sekiz" hatta bireysel modeli vardı. Örneğin, bir katlama üst dört çeker modeli ile otomobil sağ tekerlek (ihracat sürümü) ile bir hatchback buluşabiliriz. Daha sıklıkla sipariş yapılan tüm özel seçenekler vardı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.