OtomobilArabalar

"Ford Mustang 1969" - En ünlü Amerikalı kas arabalardan biri

"Ford Mustang 1969" - gerçek bir Amerikan efsanesi! Gerçekten motor aile otomobilleri temelinde oluşturulan sınıfın Pony Araba, ait, bir kült araba Ford Falcon. Bu makine zengin bir tarihi, iyi bir teknik özelliklere dikkat çekici bir görünüm vardır. Evet, konu gerçekten ilginç çünkü bu, bir araba olmasına üzerinde durmak gereklidir.

tarih

biz arabaya, söz Önce "1969 yılında Ford Mustang," Ben ilk modelleri hakkında birkaç kelime hatırlatmak isteriz. Onlar da dikkat çekici.

Kaput motora altında Başlangıçta kurulu güç beygir belirtilmemiştir. Sonra şekil ek olmadan belirtildi. Sadece 1972 yılında şirket geleneksel "atlar" iktidarı anlamına gelmiştir. Bir şekilde, bu rakamın yaklaşık bu alanda rehberlik sonra önemli ölçüde düştü. Daha önce ise o zaman 1972 yılında 350 litreye düştü, 425 beygir gücü oldu. a. Ancak, altmışlı yılların sonlarında inşa edilen makineler için, bu rakam hala etkileyici olduğunu belirtmek gerekir. Bugün bile, bazı şirketlerin birçok modern modeller "Ford Mustang 1969" gibi güçlü powertraıns iftihar edemez.

dizayn

Yani, ilk iş dış hakkında konuşmak. Aslında, arabalar 60'ları, 70'leri ve 80'leri itiraf etmeliyim - bu özel bir şeydir. Şimdi, elbette, arabalar şık, çok şık görünüyorsunuz, ancak eski modeller her zaman nedeniyle zaten sıradışı tasarımı ve retro tasarımı ilgi merkezi sağlanacaktır. "Ford Mustang 1969" - Bir araba, lüks coupe 50'li Continental Mark II bir şeyler öğrenmeye karar verdik uzmanlar tarafından geliştirilen bir tarz. uzun başlık, kısa gövde, plastik gövde tarafı arka tekerlek kemer üzerinde görülebilir olup, burada bir ara. Buna ek olarak, görünüş çok dinamik ve güçlüydü. Temiz çizgiler, küçük boyutlu, kaplama krom ılımlı tutarı - bütün bunlar bu yüzden Avrupa, deyim yerindeyse, araba çok şık yapar ve.

teknik özellikleri

"Ford Mustang" 1969 çeşitli sürümleri sunulmaktadır. Bu bütçe modifikasyon E yanı sıra lüks Grande oldu. Mach 1 ve Boss - Bunların yanında ayrıca iki spor versiyonları yer almıştı. Bu arada, bu araba düzeni chetyrehfarnaya kafa ışık kullanıldığı ilk modeldir. Şeffaf optik dışında ve ızgaranın içine hem yerleştirdi.

güç ünitesi özel önem unutulmamalıdır. Bu model 375 litre üretebilir V8 motoruyla tamamlandı. c.! Bu motor ayrıca özel egzoz manifoldu ve Ram Hava indüksiyon vardı. Bu NASCAR için tasarlanmış motor oldu. Bu birim için Mach 1. kaputunun altında yüklü 351 beygir gücünde motor, arada, bir çapraz aks sipariş etmek mümkündü kilitli diferansiyel , arka aks.

organları Üstü açık ve fastback münhasıran satılan bir versiyonu, 428 Cobra Jet olarak bu aktarma organlarıyla tamamladı. O 335 litre gücü yaratabilir. a.

"Ford Mustang Shelby 1969" - dışarıdan iyi değil sadece görünüyor oldukça rahat araba. Grup uzmanları aracın iç bunun çok önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz ve gerçekten çekici hale getirmek için her türlü çabayı.

Öncelikle, ayarlanabilir yolcu ve sürücü için ayrı koltuklar içinde monte. İkinci kat, radyo ve hız çok hızlı bir şekilde değişir hangi bir kolu vardır. powered uzaktan kumanda ayna - güneşlikler, zemin konsolu ve daha da vardır. Buna ek olarak, uzmanlar direksiyon kolonu sabitlenen bir araba saat ve takometre, donatmak karar verdik.

Özellikler

araba "Yetişkin" oldukça olmasına rağmen, o, ilke olarak, bütün bu gerekli ve çağdaş müşteriler edilebilir gelmiştir. Hatta o günlerde Uzmanlar endişe insanların ihtiyaç biliyordu. Onların arabaları özel yaptım çünkü. Bunlar parlak, farklı, sportif tasarımı ve güzel dekore iç görünüyordu. arabalar yanında "Ford" tüm güvenlik gereksinimlerini karşılamaktadır. Bu modeller endişe içinde trehtochnye emniyet kemeri tanıtmak için ilk.

Makine daha çok ve daha iyi süspansiyon vardı. Uzmanlar bunu mükemmel ve aynı zamanda ayarları değişti. Onlar da ön disk frenler bulundu ve çift egzoz sistemi modeli ile donatılmış. Sonuç olarak, daha da hassas direksiyon ulaşmak başardı. "Mustang" - geliştiriciler konfor, bakım kolaylığı, hem de tasarruf odaklı bir araba. Ve onlar hedefe ulaşmak yaptığını söylemeliyim. Ve nihayet, otomobil "Ford Mustang 1969" hakkında başka bir nokta. Fiyat - Bu da ilginç bir nüans olduğunu. bu makine yaşlı olmasına rağmen çok pahalı maliyeti. Bugüne kadar, "Ford" 1969 almak zor, ama gerçek. Ve bu beş milyon ruble, dört ya da üç değer olabilir. O kadar devlet olduğunu ve ne Rusya'da son zamanlarda ithal (sadece muhteşem tutarlar değerinde eski arabalar boşluk) olup olmamasına bağlıdır. D. Ama örneğin Mercedes yeni bir spor araba satın alabilirsiniz için her durumda bir miktar daha kolaydır şekilde olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.