FormasyonBilim

O nasıl tezini savunuldu

koruma temelde bir tartışma bilimsel etik nominal riayet edilmesi, yüksek standartlarda ortamda gerçekleşir. Dahil içinde tez tez ve sonuçlar gibi bir kural getirmek tartışma ve analiz oldukça iyice.
Genellikle bir ay sonra bir buçuk sonra yayın arasında ana tezler lisansüstü öğrenci tez sunulan savunma (yer eğitilmesi veya lisansüstü öğrenci başka şehir, eğer Konseyi isimli değil üniversite). Ama yüksek lisans öğrenci kenti geçerli olsa bile, savunma için herhangi avukat seçme hakkına sahiptir.

lisans Öğrenci tez isklyuchitalno tez bileşiminin fazla 2/3 koruma zamanında içeren, Tez Konseyi varlığında oluşabilir. efendi şimdi okumuyorsunuz, tezini soyut odadaki herkesi aldık unutmamalıyız korur ve performans raportör geliştirilen ya da doğrudan katılımıyla geliştirilen bu yeni bulgulara, odaklanmak için daha iyidir. Gerektiğinde sen için sözünü ettiğiniz sayfasının soyut doğrudan tez, önceden hazırlanmış tablo veya resim. Hoparlör açık ve doğru tez savunmasını özünü aktarmaya gerekir. Bütün tez asılsız olduğunu da önemlidir. açıkça belli olan ve Tez Konseyi anlaşılan Raportörü açıkça konuşmak ve kapalı ölçmek gerekir. tavsiye başka önemli parçası. To önlemek karışıklık rakamlar olup etmek sayımı sıfırlar onları, be emin yazma onları aşağı kelimeler. Bu yükleyebilirsiniz.BREAKBREAKDevam önemli eğer are savunan bir tez üzerinde örnek belediye emlak piyasası, nerede bir sürü sayısı.
tez savunması üzerine de jest ve diğer davranışları sadece telaffuz şeklini uygulayın ancak gerekmektedir. podyum uzak olmalıdır Raportör raporunu okuyun ve sadece bazı durumlarda, bunun dışında alabilirsiniz (posterde bir şey belirtmek veya herhangi formülü veya denklemi yazmak için) diğer durumlarda olmamalı onun yerini bırakın. Raporun tamamlanmasından sonra, Bilimsel Konseyi üyeleri herhangi bir soru sorabilir. Sorulan sorular şunlardır: sipariş için herkes, içinde aynı şekilde yüksek lisans öğrencisi ve yanıtlar için onları. Olması gerektiği yanık onları değil, rica yine de cevap. tüm sorular sorulur sonra, onlar için kurulu üyelerine teşekkür etmek gereklidir. özünü odak yapmak, bir soruyu yanıtlayan yabancı konulara dikkatini çekmeyi de yoktur. Upon tamamlanma ait tepkileri tüm sorular yöneltmiştir tarafından mevcudun, lisansüstü öğrenci göz önüne alındığında Zaman son söz. Bundan sonra, gizli oylama yapılır. 2/3 oy, o zaman yüksek lisans öğrencisi olur bilimler aday.

Kaynak http://dissertacii.com

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.