Haber ve ToplumPolitika

Vadim Tülpanov: biyografi, aile fotoğrafları

Vadim Albertovich Lale St. Petersburg, Federasyon Konseyi senatörü Yasama Meclisi eski Başkanı ve çok sayıda yasama projelerin başlatıcısı ve mutlu bir aile adamı.

formasyon

(Aşağıda sunulmuştur fotoğrafları olan) Tülpanov Vadim Albertovich Leningrad kentinde Mayıs 1964 tarihinde doğdu. 22 yaşına o Leningrad'daki Yükseköğretim Deniz Mühendisliği Fakültesi'nden mezun.

Biyografi, iş

kimin biyografi Leningrad başlayan Vadim Tülpanov, yüksek öğrenim diploması aldıktan sonra Baltık Kargo Şirketi gemilerde deneyim kazanmıştır. O pozisyon uyarıcı'yı başlayan ve baş mühendis geldi.

Kariyer basamaklarını tırmanma

1993 yılında, Vadim Albertovich deniz taşımacılığı (JSC "Merktrans") yapan şirket kurucularından olmuştur.

4 yıl sonra emekli yasal koruma ve St. Petersburg yoksullar için Bölgesel Fonu kurucularından biri haline geldi. Aynı zamanda o Fonu Başkanı görevine seçildi. Organizasyon gazetelerin üretim yapan ve ücretsiz olarak vatandaşlara danışmanlık.

siyaset

1998 yılında, Vadim Tülpanov Kirov ilçesinde yardımcısı seçti. Aynı zamanda o 2 toplantı St. Petersburg Yasama Meclisi milletvekili olmaya çalışıyor. Aday başarılı seçimlerinin ilk turu gerçekleşti ve o ikinci taşındı. kampanya konuşmalarında bir politikacı o destek ve teşvik hak ettiğinden, zafer durumunda bloğa Yuri Boldyrev katılmak için söz verdi. Aynı zamanda, onun adını valinin listesine dahil edilmiştir. Lale İkinci aşamada Kazandım ve seçildi.

Ancak, bunun yerine söz destek Lale ünitesinin hizip "Endüstriyel" ve daha sonra, kesir katıldı "Petersburg alanları."

1999 yılında, politika AP üzerinde taşıma komitesi başkanı olur.

2000 yılında, birçok partinin siyasi mücadele ve Tülpanov Kramareva kazandı ve hizip sonucunda Yasama Meclisi "Birlik" hareketinin temsilcisi olarak kabul edilmiştir.

Aynı zamanda başkanlık seçimleri yapıldı. Vadim Tülpanov destekçileri ve avukat V. V. Putina biriydi.

2001 yılı yaz ayları Vadim Albertovich AP kültür başkenti başkan yardımcısı görevine seçildi.

Birkaç ay sonra bir politikacı görevinden yerini Borisa Gryzlova ve "Birlik" hizip başında duruyor.

Ertesi yıl, 2002, Vadim Tülpanov fraksiyonu ile değiştirilir ve Rusya Federasyonu Halk Partisi Petersburg dalı girer.

parti "Birleşik Rusya" ve politik kariyerinin gelişmesi ile çalışma

İlkbahar 2002'de, Lale hizip organizatörü oldu "Birlik -. Halk Partisi"

Daha sonra St. Petersburg Yasama Meclisi seçildi. siyasi parti "Birleşik Rusya" koordine Aynı zamanda politikası anda. Gazetecilere verdiği röportajda Lale Parlamentosu kentsel üçüncü toplantı cumhurbaşkanlığı seçim Hoparlör çalıştırmak niyetini açıkladı. Erken 2003 yılında, Yasama Meclisi üçüncü toplantı başkanı seçimlerini kazanan milletvekillerinin çoğunluğu kazanan.

Vali Peterburga Vadim lale (makalede sunulan fotoğraf) seçiminde 2003 yazında, V. Matvienko seçim merkezi bir parçasıdır.

Bir yıl sonra, 2004 yazında, Vadim Albertovich hizip "Birleşik Rusya" (St. Petersburg kendi ofisleri) siyasi konsey sekreterliği görevinde için seçilir.

2007 yılının ilkbaharında, politika 4 toplantı arasında AP Milletvekili seçildi ve yine oturumuna başkanlık görevine seçildi.

Kış 2011 Lale kez daha milletvekili AP 5 toplantı haline gelmektedir.

Tülpanov Vadim Albertovich: Federasyon Konseyi

Aynı zamanda Vadim Albertovich St. Petersburg Yasama Meclisi Federal Meclis Federasyon Konseyi üyesi haline gelir.

2013 yılından bu yana, Lale hizip "Birleşik Rusya" Yüksek Konseyi parçasıdır.

2014 yılında, politika Nenets Özerk Bölgesi İdaresi temsilcisini güçlendirecek ve Ekim ayında o zaten devlet yürütme organı bir senatör olarak görev yaptı.

Dünya Kupası için hazırlık Katılım

Federasyon Konseyi, organize ve kontrol faaliyetlerini yürüten sorumlu bir komisyon tarafından (2015 yılında) Dünya Kupası hazırlıkları sırasında. Yeni yapının Başkanı laleleri olur. Aynı yıl Vadim Tülpanov, en yetkiyi Federasyon Konseyi sonbaharında, o 2018 yılında Rusya Federasyonu'nda şampiyonluk için hazırlık sorumlu koordinatör konsey üyesidir.

Bilinen teklif ve girişimleri

En önemli teklifler ve politika girişimlerinin yanında aşağıdaki gibidir:

 • 2002 yılında, Vadim Tülpanov Rusya Federasyonu'nun milli marş için en iyi kelimeler için rekabet başlatıcı oldu. Ertesi yıl, olay anayasaya büyük harflerle.
 • 2006 "gaziler Üzerine" Kanunun değiştirilmesi için bir kariyer politikacı önerisi damga vurdu. O Büyük Vatanseverlik Savaşı gazileri statüsüne Leningrad sakinleri eşit için ısrar etti. Bu girişimi desteklendi ve kuşatılmış şehir vatandaşları ikinci aylığı almaya başladı.
 • 2007 yılında, Vadim Albertovich Petersburg gelişme denizde hizip "Birleşik Rusya" proje lideri görevine seçilmesi. Proje kenti, su koruma, artan eğitim ve deniz turizminin gelişmesi denizcilik yeteneklerini genişletmek bekleniyor.

 • 2009 yılında, Lale, şehrin sosyal komitesi bir proje "One Aile" yaratır birlikte. Bu yapıyla yetimhane, barınaklar ve yatılı okullara aktif destek düzenledi. Onun kaderin tek bir çevrimiçi her çocuk hakkında bilgi verir portal, yanı sıra video oluşturun. Proje yeni ailelerde çocukların yerleştirmede muazzam destek ve yardım etti. O şehrin hemen hemen tüm sosyal kurumları kapsamıştır.
 • 2011 yılında, politikacı şehrin Sosyal Kanununun yaratılış başlatıcı olur. Tüm avantajları ve farklı insan grupları (zayıf, geniş aileler, öğrenciler ve diğer kategoriler) için onların boyutları hakkında bilgi içeriyordu.
 • 2012 yılında, politika Federal Kanunu hükümleri bazılarını değiştirmek öncülük etmiştir "Federasyon Konseyi oluşumu üzerinde."
 • Vatandaşların farklı gruplar için müzeye bilet için şarj konunun tartışması sırasında öğrencilerle şarj ve ücretsiz olarak kütüphaneyi ziyaret için bir fırsat bunları sağlamak için değil önerdi.
 • 2013 yılında, o değişimi ile ev hapsine mahkum ve kişilerin durumunu başlattı. Özellikle, vatandaşların satın alma ve diğer gerekli faaliyetleri yapmak ihtiyacını savunarak ev hapsi, olasılık saat yürüyüş altında kişileri vermeyi teklif. Cezaevinde tutuklu olarak kişiler ve sevdiklerinin son yolculuğuna geçirmek için fırsat verildi.
 • 2013 yılında terör eylemlerinin tehdidi ile telefon görüşmeleri için ceza sertleştirme başlattı.
 • 2014 yılında uçağa holiganlık ve isyan eylemlerine yönelik cezaları artırmak için önerdi.
 • Aynı yıl Ukraynalı mültecilere ajanda öğesi yardımı oldu.
 • 2015 yılında yerleşim yerlerinde araç hareketinin izin verilen maksimum hızını azaltmak için bir öneri yaptı. Ona göre, bu yollarda kazaların sayısını azaltmak, hem de ölüm oranını düşürmek için yardımcı olacaktır.
 • Aynı yılın yazında bebek hatch için şartları değiştirmek için önerdi. Ona göre, sipariş güvenliğini artırmak için, bunların organizasyonu ve ekipman için kurallar kurmak mevcut yasanın değiştirilmesi gereklidir.
 • Aynı yılın sonbaharında o kolluk tarafından kişilerin tutukluluk koşullarındaki değişiklikler öncülerinden biri haline geldi. taraftarlarına göre, tutuklu telefon görüşmesi yapma imkanı güvence altına alınmalıdır ve hazırlanması ve gözaltı protokolü imzalamanın sırasında başka bir avukat arayın.
 • Ekim 2015'de, o güzel fotoğraf çok sık acı bir şekilde sonuçlanır kazanma arzusu olarak Rufer sorumluluğunu büyük bir artış teklif etti.

siyasi görüş

Pozisyon Tülpanov iyi yaptığı açıklama ve eylemlere görülen.

 • Ülkenin yetkililer Sovyet askerlerinin cesetlerinin tekrar gömme yapmaya karar verdik zaman o Estonya yüzülmüş.
 • politikacı bir ferdi bir içecek ya da bir ilaç Kvas sahip olabilir ve polis dedektörü test edilecek korkma gerektiğini ileri sürerek, sıfır ppm kaldırılmasının aktif destekçisi.
 • Çocukların bakımevinde organizasyonu ile uğraşmaktadır.
 • Birkaç azizler katedraller mütevelli heyeti üyesidir.
 • O Rusya Federasyonu katılmadan Kırım oynadı.

hobi

politikası çok geniş çıkarları olduğu anda, işle ilgili olmayan. O müzik ve şarkı ilgilenir. Vadim Albertovich iki CD kaydetti. Bunlardan biri kadına adanmış ve ikinci savaş şarkıları topluluğudur.

Laleler balıkçılık sever ve doğa ve kırsal kesimde vakit geçirmek için bir fırsat kaçırmıyor.

İlgili siyasetçi ve TV. Birkaç programları lider oldu. Yani, Vadim Tülpanov REN-TV programı açtı ve 2012 yılından bu yana o "Kültür" kanal üzerinden yayınlanır lider televizyon programında "Petersburg toplantısında" olarak çalışmaktadır.

Vadim aktif Albertovich "Heyecan". İşte o siyasi durumun vizyonunu yanı sıra ülkedeki bazı gelişmeleri kendi görünümünü paylaşmaktadır.

onur

Politikacı Rusya Federasyonu'nun birçok ödül kazandı. Bunlar arasında, örneğin Onur, şükran, madalya, Başkanı Madalyası "Merit İçin" diploma ve rozetleri yanı sıra Sipariş.

Vadim Tülpanov: Aile

Bilinen politikacı evlendi. Natalia, aile desteği ve teşviki bulunan yüksek filoloji eğitimi vardır Vadim Tülpanov, eşi (resim aşağıda gösterilmiştir).

Milan ve 11 yıl oğlu - - Vladislav Birlikte iki çocuk, yetişkin kızı artırıyorlar. (Tarih 21 kadar) aktif olarak spor ve büyük tenis dersleri bir kategori vardır Kız. Milan geçenlerde bitirdi. O uluslararası gazetecilik bölümünde, kültür başkentinin Devlet Üniversitesi'nde eğitim gördü. Bu kız On Londra Üniversitesi diploması almak isteyen, orada durdurmak için plan yapmaz.

Eşi ve ailesi tüm destek Vadim Tülpanov, mutlu bir aile reisi ve başarılı bir siyasetçidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.