MaliYatırım

"Hedge fon": Yatırım faaliyet konuları riskleri azaltabilir nasıl

yabancı Uygulamada, dönem "serbest fon" 50 yıldan beri kullanılmaktadır, ama şimdi bile birçok uzmanları zor bu finans kurumunun kesin bir tanımını vermek bulabilirsiniz. Sorun yatırım faaliyetinin özneler olarak, hedge fonların çeşitli kullanım stratejileri ve araçları çeşitli yatıyor, dolayısıyla tek tanımı tüm faaliyetlerini karşılamak için inanılmaz zorlaşır.

Geleneksel yatırım fonlarından en önemli fark - Böyle açığa satış gibi alternatif stratejiler kullanma yeteneği. Bu gelir serbest fon geleneksel aksine pazar trendi çok daha düşük korelasyon, sahip olduğu anlamına gelir. Buna ek olarak, bir serbest fon menkul değil, aynı zamanda para ve türevlerinin de sadece yatırım yapmak, düşen piyasada dahil olmak üzere bir kar elde etmek mümkün, bu nedenle farklı stratejilerini gibi hedge fon endüstrisi analizi planında çok heterojen olduğu nesnelerin formları ve yatırım faaliyetinin denekler.

Yatırım faaliyetleri konularında ve hedge fonlar dahil olmak gruplarının Sorumluluğu, denekler nasıl yansıtır yatırım faaliyetlerinin birine veya diğer risklere tabidir.

Rus finans piyasasında yatırım yapmak gibi gelişmekte olan piyasalarda teknoloji ve yatırım stratejilerinin bir gruba bağlanabilir. Bu stratejiyi kullanarak hedge fonların etkinliğinin Dağıtım, en yüksek vardır sadece standart sapmasını, ama aynı zamanda en yüksek basıklığını. Geleneksel böyle trendlere yatırım faaliyeti konunun konuların yanı sıra hedge fonlar.

Geleneksel olarak, hedge fonlar, yüksek riskli finans kurumlarını kabul edilir ve başlangıçta zengin bireylere yöneliktir. Hedge fonları kurumsal yatırımcıların ana ilgi 2000-2002 yılında "ayı" piyasası üç yıl sonra geldi., hisse senedi ve tahvil piyasaları karlı değilse, hedge fon endüstrisinin aksine. büyük olduğunda benzer bir durum bir anda görülebilir kurumsal yatırımcılar imkanları Hedge fonların yatırım aramaya başlıyor.

hedge fonu yatırım yoluyla portföy riskini azaltma olasılığını analiz etmek için, yatırım fonu tamamen "X" oluşan bir varsayımsal fonu tahmin edebilirsiniz. Bu yatırım fonu, piyasa koşullarında ve esas olarak çeşitli türleri ve amaçları bono, borç aletleri çeşitli yatırım yılında artış sağladığı piyasa değerine kâr elde etmeyi amaçlayan olması gerekiyordu. Böyle bir stratejiyi uygulamak için menkul değerlerin belirli tiplerinin seçimi nasıl olasılıkla kredi riskinin daha da olumlu Yeniden değerleme umutları, hem de piyasa koşullarında sıralamasını artırmak dayalı veren kuruluşun kredi performansının ayrıntılı analizine dayanarak gerçekleşir. yatırımın nesnesi bağlardır beri Böylece, yatırım fonu risk faktörleri daha azdır RTS endeksi.

Analiz Hedge fonları ve yatırım faaliyetinin denekler anlamlı portföy getirilerini artırmak ve riski azaltmak için uygulayabileceği bir yatırım aracı olarak görülmesi gerektiğini de göstermektedir. önemli bir risk azaltma ve iyileştirme risk / getiri oranını elde etmek için farklı stratejiler ve araçlar kullanarak dikkate hedge fonları arasındaki korelasyonu alarak portföyünün çeşitlendirilmesi sistematik bir yaklaşımla Hedge fonların fon yöneticileri için büyük bir potansiyel vardır.

büyük ölçüde bu tür teknoloji ve kaynakların kullanımı da genişletmek ve bu faaliyet konularına yatırım faaliyetlerinde değişkenlik.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.