Spor ve SağlıkDoğa Sporları

Uygun kayak - yaralanmaların olmaması için anahtar

kayak malzemeleri kayak - gerçekten roket bilimi, sen görece kısa sürede usta böylece. acemi temel görevi -, istemez kusurlu farklı sistemler kurtulmak ve hatta profesyoneller düşebilir, kimse bir istisnadır. Buna ek olarak, dağlar pozitif duygular için sadece gelip, aynı zamanda heyecan için, bu yüzden buna değer, özellikle kesinlikle herkese değil, sadece yeni gelenlere oluşabilecek küçük arızalar dikkat etmektir. Başlangıç kayak mutlu olmalı nedeni budur.

Zaten gerekli teçhizat ve kayaklar varsa Yani, acele etmemelidir ve hemen başlayanlar için parçaya tırmandı kendi gücünü test edin. Kayak acele tahammül etmez, gereksiz olacaktır. Eğer vücudunuzun iniş sırasında itaatkar asistanıydım istiyorsanız ısınma başlamadan önce bir başlangıç için gereklidir. Onların ahşap görünmüyordu, böylece kol ve bacak kasları için biraz antrenman yapmak önemlidir. Ayrıca değer hafifçe el ve ayakların eklem için bazı egzersizleri, uyluk ve bacak kaslarını germek yok. Bundan sonra, vücut nachet size çok daha iyi dinle. Bir başlangıç düz kısmı veya ovada kayak denemek için daha iyidir için, o zaman tepeden aşağı taşımak ve başarılı düşmek öğrenmek için deneyebilirsiniz.

Eğer binmeyi öğrenmek önce Evet, bu durumda yaralanmaların barındırmadığı garanti edilir, düşmek öğrenmek için önemlidir, doğru. sonbaharda en önemli şey - yamaç aşağı kontrolsüz hareketi zamanında durağı. Kayak sen düşmek üzere oldukları hissini biterse nedenle, kendi başlarına karaya en iyisidir. Benzer bir yöntem en güvenli düşmesidir. En önemli şey - kaslar rahat aynı anda vardır. onlar gerginlik varsa, o zaman zaten sonra yamaç kafasını yukarı aşağı gitmek daha iyidir, düşmüş, özellikle çalışmaz uzakta kapalı sürdü, bu yüzden daha güvenli olacaktır. Bir kez bunu yapmak için alamazsanız Biraz sonra size umutsuzluk, onun hareketini durdurmak için değil başlayabilir. Daha sık düşmek zorunda kalacak, daha hızlı doğru tüm eylemleri gerçekleştirmek öğrenmek mümkün olacak, ve kayak sizin için metanet küçük bir test olacak.

Sonra kayakçı için uygun bir duruş öğrenmeliyiz. konut yıkılması halinde Omuz, diz ve ayak aynı dikey çizgi üzerinde yer almalıdır, düşme veya yaralanma olasılığı yüksektir. Bir hatayı yapmamaya için, size kaktüs topuk üzerinde olduğunu tahmin edebilirsiniz ve oturup mümkün değildir. Ayaklar bükülmüş pozisyonda olmalı, ama tüm standı geri hareket etmez ve dirsekler hafifçe vücudunu dokunun. Bu hüküm doğru konumda ellerini tutmak, hatta evde uygulamaya zaman zaman hatırlamalıyız.

temelleri mükemmellik hakim olan zaman hareketin kendi tekniğini geliştirerek, kendi yöntemiyle binmek için deneyebilirsiniz. kayaklar üzerinde paten - Bu arada, en güzel ve neredeyse unutulmuş tekniğin biri dikkati çekiyor. Burada prensip pateni için aynıdır, tek fark ekipman ve arazi içindedir. Güzel ve pürüzsüz hareketler, havada piruetler hiçbir kar ve ayak altında kayak sanki öyle görünüyor ki büyüleyici ve balo salonunda zeminin pürüzsüz yüzeydir. kar örtüsü üzerinde benzer bir dans, uzun bir hazırlık ve beceri keskinleştirme gerektirir ancak, tüm küçük şeylerle başlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.