Kariyerİşe Alım

Aldatıcı Krasnoyarsk: işverenlerin kara listesidir

İş, her yetişkin kişi için kesinlikle gerekli olan bir faaliyet türüdür. Temel amacı kişisel ihtiyaçlar için güvenle harcanabilecek para kazanmaktır. Bazen işin sonucu patronun vaadinden farklıdır. Bir iş sözleşmesine girmeden önce şirketin derecelendirmesine aşina olmanız önerilir. Örneğin, Krasnoyarsk'da, işverenlerin kara listeleri oldukça kapsamlı. Dolandırıcıların aldatmacasına uymamak için onu dikkatli bir şekilde incelemek faydalıdır.

Beceriksiz patronlar yüzünden işçi sınıfı zarar görür

Krasnoyarsk'da işverenlerin kara bir listesini oluşturursak, derecelendirmede lider konum PromEnergoTechnology tarafından alınır. Kuruluş, Krasnoyarsk şehrindedir: ul. Shinnaya, ev 20. Uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde var olmuş, yüksek kaliteli ürünler üretmiş ve iyi bir karlılığa sahip olmuştur.

Birkaç yıl önce deneyimli yöneticilerin yerini tamamen yetersiz genç uzmanlar aldı. Bu görevi kar için aldılar ve doğrudan görevlerini yerine getirmek istemiyorlardı. Bu işletmede çalışan personel maaş ödemelerinin istikrarsızlığı konusunda şikayet ediyor. Para cimri parçalarda verilir.

Negatif, üretilen ürünleri kullanan tüketicilerden geliyor. Onların görüşüne göre, son yıllarda şirket cirosunu keskin bir şekilde azalttı. Eski statülerini tamamen geri yüklemek için işverenlerin sıkı çalışması gerekecek.

Ücretlerin aylarca beklemesi gerekiyor

İşverenlerin Krasnoyarsk kara listesinde ücret ödemelerinde kararsız olan örgütler yer alıyor. "Geocontrol +" LLC de bir istisna haline geldi. Şirket, 11 yılı aşkın bir süredir başarıyla çalışmaktadır. Ana yönü sondaj kuyuları ile ilgili kaliteli hizmetleri sunmaktır.

Şehrin sakinlerinin çoğu bu organizasyona yöneliyor. Potansiyel müşterilere düşük fiyatlar, nitelikli çalışanların bir ekibi, siparişlerin hızlı bir biçimde uygulanması ve çok daha fazlası ilgisini çekmektedir.

Bununla birlikte, görünüşte başarılı bir firmanın çalışanları uzun süre kalmamaktadır. Onlara göre, hak ettiği maaş burada üç aydan fazla beklemek üzere. Her zaman bir sürü müşterisi olmasına rağmen.

Dokümanların icrası ile ilgili net olmayan durum

OOO "Factoria", odunun işlenmesini ve yüksek kaliteli mobilyaların üretimini yapan alanda lider şirkettir. Müşteriler, geniş tecrübeye sahip olduğu için bu şirkete güveniyor. Çalışanlar işverene ilişkin aynı görüşe sahiptir.

En olumsuz geribildirim, İK departmanına gönderilir. Buradaki tüm belgeler yeterince uzun ve yasa dışı olarak hazırlanmıştır. Çoğu çalışan, işyerinde üç ay çalıştıktan sonra bile iş sözleşmesinin yapılmadığını savunuyor. Ayrıca çoğu zaman emek kitaplarını doldurmada tutarsızlıklar vardır. Suçluların kendileri suçlarını tanımıyor ve hataları düzeltmek için herhangi bir işlem yapmıyorlar. Bu sebeple şirketin eski çalışanları sıklıkla diğer işletmelerin kurulumunda sorunlar yaşarlar.

Maaş ödemesiyle ilgili herhangi bir sorun yaşamayan Krasnoyarsk'daki işverenlerin kara listesinde yer alan tek yerin bu olduğunu belirtmek gerekir.

Çalışanlarına karşı iğrenç tutum

Krasnoyarsk'da, işveren-geliştiricilerin kara listeleri en büyüğüdür. Negatif inceleme sayısına göre şirket "SpetsAtomEnergoMontazh" adı altında göze çarpıyor. Şirket çalışanlarına pratik olarak eşit derecede katılırlar - parlak bir reklam görürler ve daha fazla para kazanmak amacıyla bir röportaj yapar. Çalışanların yaşamak zorunda kaldıkları koşullar olumlu olarak nitelendirilmek zordur.

Bir konutta bir odada 6 ila 12 kişi kapasiteli bir hostel sağlandığından. Her biri eski mobilyalarla donatılmıştır. Birkaç yer tamir edildi ve yaşamak için gerekli malzemeler var. Ayrı olarak doğrudan sokakta bulunan tuvalet hakkında konuşmalıyız. Bunun sakıncaları hakkında konuşmak gerekip gerekmediğini. Bazı durumlarda kazanılan para savcılık görevinden alınmak zorunda kaldı.

Uygulama gösterdiği gibi, bu organizasyon her ay çalışanları başarılı bir şekilde alıyor ve aldatıyor. Bu nedenle sansasyonel şirket, işverenlerin Krasnoyarsk kara listesine girdi. Çalışanın geribildirimi nadiren olumludur.

Minimum geçim düzeyinin altındaki maaşlar

Ülkenin en büyük, en güzel ve ilerici şehirlerinden biri Krasnoyarsk'tur. "Legion" şirketi, çok az çalışan ödeyen şehir işverenlerinin kara listesine girdi. Her ay ev hizmetleri, temiz odalar, yıkama kıyafetleri ve benzeri faaliyetler yapan kadınlar davetlidir. Burada ücret istikrarlı, ancak neredeyse 5 bin rubleyi aşıyor.

Ne yazık ki, büyük şehirlerde dolandırıcılık, çoğunlukla, serbest işlerden çok çalışmaya istekli daha fazla insanın olması nedeniyle yerine getiriliyor. Bu yüzden hala Krasnoyarsk'da işveren kara listesi var. Çalışanın geribildirimi, başvuranın durumundaki şirketin durumunu değerlendirip kendisi için doğru karar vermesine yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.