Ev ve AileÇocuklar

Ipuçlarını: Sadiq için bir çocuk öğretmek için nasıl

Arkasında orada uykusuz geceler ilk hafta ve yaşam ay idi kırıntıları ilk becerileri, konuşma ve beceri ekledi. Ve şimdi başlama zamanı "sosyal hayatı." "Nasıl Sadiq için bir çocuk öğretmek için?" - Bu soru birçok ebeveynler tarafından kaldırılmaktadır. Sonuçta, zevkle bir oğlunuz veya kızınız nasıl biz bir grup koştu.

Anaokulu için bir çocuk öğretmek için nasıl soru, en kısa sürede merak etmeye başlaması gerektiğini belirtti edilmelidir. Genellikle anneler, sabır kaybetme dinle, Yemek, uyku için anaokulunda yapmak yürümeye başlayan ifadeler atma. Hatta bu değil gereklidir yapmak ... itaatsizlik ödemek için söz veriyorum - İstenen hedefe ulaşmak için başarılı olmak için, ancak kolayca olabilir gıyaben zaten çocukta bahçeye antipati aşılamak için olası değildir. Sen bahçeye gidiş, büyürken çocuk (eğer çocuk çalışmaları ile karşılaştırabilirsiniz) çocuğa ne gerek, ilginç ve eğlenceli vardır, çocuklar birlikte oynamak ve yemek, herkesin güvenli ve karyola vardır. Sadece süslemek için çok fazla bilgi almak ve daha sonra hayal kırıklığı önlemek için "altın dağlar" söz yok.

Garden çocuğun Adaptasyon - süreç oldukça stresli. Bir çocuğu, alışılmadık şekilde davranmaya başlarlar daha kaprisli ve talepkar hale gelebilir. Bu onun 2-3 yıldır özellikle normaldir. Tersine, sevgi ile çevrili olması gerekir, çocuğu azarlamak için gerekli değildir. bu bir ceza değil, ama bir fırsat arkadaşlarıyla oynamak için - Bebek o bahçe o, onu hala sevdiğini anlamak önemlidir. Ortak izlerken çizgi film, yatmadan, oyunlar öncesi okuma ve yeni "oyunun kurallarını" kabul etmek ve onlara alışmak küçük adam yardımcı olmak için velilerle yürür. Sen, sürprizler eğlenceli eğlence ile geliyor, küçük kırıntıları hediyeler vermek yararlı ve lezzetli yemekler şımartın.

ardı olamaz, anaokulu için bir çocuk öğretmek konusunda bir soruyu yanıtlayan rejim anlar. En iyi çözüm - hatta bahçeye ilk ziyaret önce birkaç ay boyunca kademeli olarak istenen rutin hareket etmeye başlar. Bu okul öncesinde açıklığa kavuşturulmalıdır için çocuklar sabah, öğle ve ikindi aperatif, yürüyüş ve yatağa giderken, sana gereken zaman çocukları vermek. Eğer istenilen moda bebeği önceden ifade edecek olursak, yeni bir yaşam tarzına alışmak daha kolay olacaktır.

Sadık başarıyla devam çocuğa uyum için, (yaşa bağlı yetenekleri doğrultusunda, tabii ki) onu bağımsız olmak öğretmeliyiz. Bebek bağımsız veya minimal yardımı ile yemek mümkün değilse, soyunmaya ve elbise, yeni koşullara alışmak çok daha kolay olacaktır. İki yaşındakiler oldukça başarılı bir kaşık kullanabilen pantolon kaldırmak ve kolu silin: Ben yürümeye başlayan bu tür beceriler için çok küçük olduğunu sanmıyorum. Dört yıl daha uzun öğretmen küçük bir yardım ile elbise ve kendinizi soyunmaya veya göze.

Sık sık hasta olunca nasıl anaokuluna çocuk öğretin? İlk olarak, sağlık promosyonu yapmak gerekir. Laura, çocuk doktoru, allerjist, gerekirse diğer profesyoneller ziyaret etmek önerilir. Hatta ilk başta en inatçı çocuklar daha sık zarar vermeye başlar - Ve sabırlı olmak emin olun. Bazı yardım homeopati, bazı - ilaçların çeşitli bağışıklık sistemini güçlendirmek için, ancak bir doktora danışmadan alınamaz. Eğer bahçeden ciddi sağlık sorunları varsa beklemek zorunda kalacak.

Birkaç saat ve daha sonra yemeğe: İlk defa o "ölçülü" bahçeye çocuğu götürmek için tavsiye edilir. Bir öğretmen ve bir hemşire ile önceden daha iyi tanımak ve kindergartner geleceği için onlarla bir randevu için. kurum kuralları, yürüyüşe çocuğunuzla gelebilir izin verirseniz - bebek eğitimci için kullanılan diğer çocuklarla oynamaya alacak.

çocuk bahçede istemiyor durum oldukça yaygındır ve garip ya korkutucu bir şey yoktur. dan çocuk evrenin merkezine çok sevdiği annesi ile ayrılmaya çocuklardan oluşan bir grup üyesi dönüşür (daha çok birkaç saat bir sonsuzluk gibi kırıntısı için), uzun tanıdık ve favori kitap ve oyuncak rahat bir küçük dünyası ... Ve en önemlisi, ebeveynlerin bu aşamada nelerin gerekli olduğunu sakinleştirmeye olduğunu kendini hile ve tüm bu sadece hayatta kalmak için gerekli olduğunu anlamıyorum. O zaman biraz sürecektir ve çocuk sevinçle bahçeye çalışacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.